Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scatman

Rozwiązany: NWN2 + MZ, Gniew i Wrota nie widzą gry .

Polecane posty

Grałem kiedyś na XP, nie obyło się oczywiście bez problemów :D . Teraz chciałem sobie pograć znowu i nijak nie mogę się uporać z doinstalowaniem tych dwóch ostatnich dodatków, system to win7 . Przeczytałem wszystko, mam taką nadzieję na temat instalowania GZ i WZ  . Niestety wszystko kończyło się brakiem podstawowej wersji gry . Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pełna instalacja z płyt które posiadam, i pewnie wielu takie wersje ma ( NWN2-podstawka ( Extra Klasyka ), Maska Zdrajcy ( osobna płyta Extra Klasyka ), Gniew Zefira i Wrota Zachodu ( osobna płyta  Top Seler ) nie jest możliwa na win7 i wyżej . Co najwyżej wchodzi podstawka i maska, reszta nie widzi gry . Dziwna to sytuacja bo na xp instalacja przebiega bez potrzeby patchowania, NWN2 i po kolei dodatki w kolejności jak się ukazywały ( przeprosiłem się ze starym kompem z systemem xp aby to sprawdzić i rozwiać wątpliwości swoje oraz tych co będą szukać jakiej kolwiek pomocy ) . Zainteresowanych odsyłam na YouTube są filmiki z gry nagrane przez gracza który zainstalował całą grę zakupioną w serwisie GOG

Temat zamykam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...