Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyShooter

Rozwiązany: Wiedźmin 3, towarzysze broni

Polecane posty

Witam

Mam parę pytań odnośnie przygotowań do finalnej bitwy z dzikim gonem.

1. Czy Triss do mnie dołączy jeśli wykonałem dla niej wszystkie zadania w Novigradzie? Przy pożegnaniu nie nawiązałem z nią romansu choć prosiłem aby została, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

2.Czy pomoc Dijkstry jest kluczowa do wygrania bitwy z Gonem na 100%? Czy jeśli mi nie pomoże to narażę na utratę życia innych towarzyszy w czasie bitwy?

3. Czy oprócz Letho i Keiry są jeszcze jakieś poboczne  postacie które mogą mi pomóc?

4. Czy Letho i Keira na pewno mnie wspomogą w trakcie bitwy? Wysłałem ich do Kaer Morhen już dawno a nigdzie ich nie znalazłem w zamku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, CrazyShooter napisał:

1. Czy Triss do mnie dołączy jeśli wykonałem dla niej wszystkie zadania w Novigradzie? Przy pożegnaniu nie nawiązałem z nią romansu choć prosiłem aby została, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więc tak czy zrobisz dla Triss zadania czy nie, pojawi się w  walce z Gonem w Kaer Morhen zadania są dane dla fabuły i tak dalej.

Cytat

Czy pomoc Dijkstry jest kluczowa do wygrania bitwy z Gonem na 100%? Czy jeśli mi nie pomoże to narażę na utratę życia innych towarzyszy w czasie bitwy?

Nie.

Cytat

Czy oprócz Letho i Keiry są jeszcze jakieś poboczne  postacie które mogą mi pomóc?

Jest Hjalmar z rodu Ankreid (i dwóch jego kolegów), Vernon Roshe, Ves, Myszowór, Zoltan,

Tu masz screeny z mojej gry na steam.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=674063283

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=674061148

Cytat

4. Czy Letho i Keira na pewno mnie wspomogą w trakcie bitwy? Wysłałem ich do Kaer Morhen już dawno a nigdzie ich nie znalazłem w zamku.

Pojawią się wtedy, gdy wraz z Ciri Geralt przybędzie do Kaer Morhen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...