Skocz do zawartości

Manga, Anime oraz jRPG


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mnie tez interesuje pod jakim znakiem byl rok 89 (wtedy sie urodzilem).... A to ze ten rok (chodzi o 2004) bedzie "Malpy" dowiedzialem sie od brata.... A on przeczytal to w MANGAzynie :wink: ......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
89 to oczywiście rok węża[hmm....Urishihara^^]

Muahahaha, jestem WĄŻ! Mócie mi WĄż!! HAHAHAHA :D .

hej, FirE, poprzedni avik był lepszy, ten jest taki... no dziwny po prostu :D .

Dobra, mmy nowy rok. Kto wie, jakie "superprodukcje" mangowe się szykują? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89 to oczywiście rok węża[hmm....Urishihara^^]

Muahahaha, jestem WĄŻ! Mócie mi WĄż!! HAHAHAHA :D .

hej, FirE, poprzedni avik był lepszy, ten jest taki... no dziwny po prostu :D .

Dobra, mmy nowy rok. Kto wie, jakie "superprodukcje" mangowe się szykują? :wink:

avik>>>^^

superprodukcje>>> własnie widziałem na polsacie reklame że będzie leciało Yu-Gi-Oh!......może być fajne....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bło to przypadkiem kiedyś w Kawajcu opisywane? W jakims starszym numerku. Najpierw był chyba.... Gigolo (moghe się mylic co do nazwy, bo nie pamiętam), a w nastepnym numerze Ninja Scroll. Z tego co pamietam, to ztrasznie to zgnoili...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja o tym nic nie wiem?^^ Muszę to zdobyć :D

Cardi

jak dla mnie jest to jeden z najlepszych filmow anime, mimo iz wiele ich nie widzialem ;) ale mam hyper'a, to mozna czasem na cos popatrzec :) Mam nadzieje,ze zalatwisz sobie ten film i porozmawiamy o nim ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł maj gad! Oglądnijcie sobie Excel Sagę, takiego pokręconego anime dawno nie widziałem... Ono zostawia blizny na duszy^^

Big thx dla Fea za wypożyczenie mi tego stuffu :D

Cardi, ona w końcu tego kota zjadła czy nie?^^

PS. Co do anime. Kolega kolegi też ma bzika animowatego i nawet nie wiecie ile on tego ma^^ Od exel sagi, przez Ninja Scroll i najróżniejsze hentaie aż po takie coś, ze kolesia do kompa wciaga[zapomniałem nazwy^^ Hack cośtamcośtam] Cud, miód i malinki^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yu-Gi-Oh!......może być fajne....

Moze... zobaczymy.

ze kolesia do kompa wciaga

Hm... skad ja to pamietam? Chyba cos podobnego juz widzialem, ale nie wiem czy to to i nazwy wcale nie kojarze.

PS. Kto widzial japonska wersje The Ring? Niezle pokrecona wersja i jakos bez klimatu obecnego w amerykanskiej wersji.

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yu-Gi-Oh!......może być fajne....

Moze... zobaczymy.

ze kolesia do kompa wciaga

Hm... skad ja to pamietam? Chyba cos podobnego juz widzialem, ale nie wiem czy to to i nazwy wcale nie kojarze.

PS. Kto widzial japonska wersje The Ring? Niezle pokrecona wersja i jakos bez klimatu obecnego w amerykanskiej wersji.

PZdr

Ja widziałem, ale amerykański lepszy. O wiele....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie widzialem zadnej czesci, ale cos leci na canal+.... tylko jak by mi sie chcialo TV jeszcze ogladac... I leci tez cos innego, ale strasznie podobnego... serpetyna?? petla?? ni wim co :lol: ale cos w tym stylu i klimacie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem, ale amerykański lepszy. O wiele....

I z tym sie zgadzam, O WIELE WIELE LEPSZA byla wersja amerykanska. Kto nie widzial bardzo zachecam do ogladania.

Dobra juz koniec, bo niezle zbaczamy z tematu.

Wiec czy ktos wreszcie pokaze swoje szkice?

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż po takie coś, ze kolesia do kompa wciaga[zapomniałem nazwy^^ Hack cośtamcośtam]

.hack//SIGN

Ninja Scroll mam, całkiem ciekawe, choć do TOP 5 się raczej nie załapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio. Rok 1988, to rok smoka. TAK, MAM NIECAŁE 16 LAT!!!!! :(

Ja też jestem smokiem i też mam 16 lat. A raczej 15 - 27. 01. 2004 skończę 16 :D

Oł maj gad! Oglądnijcie sobie Excel Sagę, takiego pokręconego anime dawno nie widziałem... Ono zostawia blizny na duszy^^

Big thx dla Fea za wypożyczenie mi tego stuffu

Dokładnie - teraz już wiecie dlaczego Feo jest taki jaki jest. :D Super anime :)

Nie bło to przypadkiem kiedyś w Kawajcu opisywane? W jakims starszym numerku. Najpierw był chyba.... Gigolo (moghe się mylic co do nazwy, bo nie pamiętam), a w nastepnym numerze Ninja Scroll. Z tego co pamietam, to ztrasznie to zgnoili...

Zgnoili? Chyba coś pomyliłeś, nie przypominam sobie, by kiedykolwiek gnoili Ninja Scroll. :P Sam go nie widziałem, ale w niektórych kręgach ma status legendarnego. :P

Cardi, ona w końcu tego kota zjadła czy nie?^^

To był pies.

[zapomniałem nazwy^^ Hack cośtamcośtam]

Hack//sign. (co do zapisu nie jestem pewien). Jedno z najpopularniejszych ostatnio anime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... ladne te szkice i nie mam zamiaru sie smiac. Mi sie podobaja, a wam?

PZdr

mnie tez sie podobaja... kiedys probowalem tez tak szkicowac, ale dalem sobie spokoj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach wiem, ze sa ladne :wink: ..... a czy ktos odwarzy sie umiescic swoje szkice oprocz mnie??

W moim wypadku jest to bez szans - ani ja ani nikt ze znajomych nie ma skanera. Co do twoich szkicow to sa dobre. Jezeli tak jak mowisz ze sa to pierwsze szkice to pare tygodni pracy nad kreska i beda swietne. Pobaw sie jeszcze rozlozeniem cieni na twarzy.

Keep it up. Masz wielka przyszlosc... moze nawet jako rysownik hentai :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego akurat Hentai :wink: ?? Dzieki za "pochwalenie" moich prac, a co do rozlozenia cieni na twarzyto juz probowalem z dosc marnym skutkiem (moglbym pokazac te prace ale je juz wywalilem)..... I nadal czekam az ktos poda nam linki do swoich prac.... chce zobaczyc jak inni rysuja :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no wiesz, może Reaper wiąże jakieś nadzieje z twoją twórczością hentai ^_^

Ostatnio wpadł mi w łapy fajny tekst o studiach japonistyki / sinologi, oto on ;)

Kierunki popularne od czasów, kiedy na ekranach pojawił się pierwszy film z Bruce'em Lee (sinologia). Japonistyka istnieje dzięki filmom animowanym z Kraju Kwitnącej Wiśni. W przyszłości mają przenieść się z jednej sali do całego budynku, bo dorosną trenerzy pokemonów

Plusy:

- Wreszcie zrozumiesz, co na ściąganych z sieci filamch hentai krzyczą dziewczęta, zanim dopasnie je 40 macek sprośnego monstrum.

Minusy:

- Pikselacja na najbardziej interesujących fragmentach ciała wcale od tego nie zniknie.

Dla kogo:

Dla dziwaków, miłośników rysunkowej erotyki i karateków teoretyków.

Widoki na przyszłość:

Spragniony odrobiny praktyki pójdziesz na osiedlowy kurs kung-fu, gdzie tzw. mistrzowie kopią w brzuch tych, którzy nie zdołali zrobić wystarczającej ilości pompek.Ukarani mają dziękowac pokłonem. Zginiesz podczas prezentacji ciosu 'Pazur otyłej modliszki'.

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...