Skocz do zawartości

Manga, Anime oraz jRPG


Gość Qn`ik

Polecane posty

A ja mam Arjunę na DVD! Nyu! Niestety nie mam jak obejrzeć, bo @#$%&* telewizor zepsół się w tak okrótny sposób, że nie można oglądać ani DVD, ani wideo (nawiasem mówiąc - działa tylko wjeście RGB, ergo - tylko satelita) :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Mimiz, zamiast rozpaczać kupoi sobie odtwarzać diwidi na kompa - kosztuje toto 200 zł a przyjemność niesamowita :) Jak nie masz kasi, to sprzedaj szkolne podręczniki na allegro :D

Mam napęd DVD na kompa. :) Tyle że nie cierpię oglądać filmów na monitorze, a efekt "przerzucenia" ekranu na TV (z resztą, w przypadku mojego napędu, bardzo wygodnego :)) jest taki sam jak w przypadku odtwarzacza. :( Ale w sobotę obejrzę u znajomej, gdy nie będzie jej w domu (wyjeżdża) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimiz jak tak można ! no wykorzystywać koleżanke podczas jej nieobecności... Buuuu Cardi ratuj ! Ferie się nam kończą !

Jeszcze 2 dni i Perfect Blue się ściagnei do końca :D łiiiiii kolejne psyhologiczne anime ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z Perfect Blue tylko trailer widziałem ale zapowiadał się wydżiabiaście :D Ja tymczasem skończyłem co miałem GITS:SAC... Ma może ktoś epki 5,6 i 23?^^

Buuuu Cardi ratuj ! Ferie się nam kończą !
Nosz fakt, co zrobić... Iść pochorować się, coby jeszcze z tydzień przedłużyć :twisted: Zbuduj wehikuł czasu i ustaw go na mezozoik :D
Tyle że nie cierpię oglądać filmów na monitorze,
Ech, sybaryta nam się znalazł. Niech będzie po twojemu :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe zaraz się zabije....oczywiśce ściagłęm PErfect Blue. półtora giga.. ale okaząło się że sub jest owszem.... JAPOŃSKI ! to cyba wersja dla głuchoniemych !!! Kto ma suba....... i dlaczego cholerny mediapalyer nie wyświetla mi napisów !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suahili :D Tsbong gtig gtik umck uncg gitb btb.....

Oh ty nabijaczu :D......

Ściagłem sobie Suba (chyba z 8 któryś pasował) do PB..... a zrobiłem tak że napisy już wyświetla, godzina roboty dla geniusza to nic wielkiego ^_^....

A czy czytałes już mój fick na Harym Potterze :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Codename02

Jestem zwolennikiem M&A nie mam nic przeciwko gdzy w TV puszczją po raz setny Gundam Wing- i tak będe oglądał :) . Lubię gdy jakieś gry również okazują choć cząstkę <charakterystycznych> dla M&A gestów, spojrzeń, ruchów. Bardzo podoba mi się ONI, za FF8 wręcz przepadam, po grze w demo B:G&E również byłem pod wrażeniem. Chętnie oglądam nowe anime w telewizji bo z <prawdziwą> mangą za bardzo do czynienia nie miałem (komiks). Do mojej czołówki należą właśnie Gundam Wing, Vision of Escaflone (nie wiem czy tak się To pisze) Cowboy Beepop oraz DB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ONI, za FF8 wręcz przepadam, po grze w demo B:G&E również byłem pod wrażeniem.
ONI to normalnie kult, Bungie są momi bogami do końca życia za tę gierkę... Żadna inna chodzona bijatyka nie dostarczyła mi tyle czadu :twisted: A BG&E to klasa sama w sobie. Znowu FF8 to chyba najgorszy z fajnali...
Cowboy Beepop
Zabójcze anime, gdyby tylko ten jazz zastąpić czymś, co się da słuchać...

Haahaha, teraz ściągam Words Worth :D Zainteresowani wiedzą co to takiego... Ale będzie mega :P

A czy czytałes już mój fick na Harym Potterze ?
A chcesz, żebym popełnił samobójstwo albo homicide na autorze? :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ONI' date=' za FF8 wręcz przepadam, po grze w demo B:G&E również byłem pod wrażeniem.[/quote']ONI to normalnie kult, Bungie są momi bogami do końca życia za tę gierkę... Żadna inna chodzona bijatyka nie dostarczyła mi tyle czadu :twisted: A BG&E to klasa sama w sobie. Znowu FF8 to chyba najgorszy z fajnali...

Nie grałem w Oni, ale chętnie bym pograł. W hipermarketach mozna dostać za niecałe 2 dychy. ^-^

Nie grałem też w FF8, ale od siebie polecić mogę FF7 i FF6. Oba genialne, chociaż ciężko mi stwierdzić który lepszy.

W BG&E też nie grałem. :D Ale z niejapońskich mangowych gier polecam Shogo - zarąbista, megamangowa strzelanka FPP.

Cowboy Beepop
Zabójcze anime' date=' gdyby tylko ten jazz zastąpić czymś, co się da słuchać...[/quote']

Bluźnierca! Muzyka w CB wymiata. :) Osobno nie trawię jazzu, ale w anime daje zarąbisty klimacik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym gada mimiz. Są soundtracki które wanime dodają tego czegos akcji, ale na "czysto" słuchac sie nie da. Poza tym "Live in bagdad" nie jest złe [to ta muzyczka z odcinku "Metal Queen" czy jakoś tak...]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Oni jakoś mnie nie urzekło....

Zato bardzo lubie nawalanki ala mortalowe, tylko dlaczeko na pieca jest ich tak mało :(....

Ostatnio pogrywam w Chaos Legion.......

A cardi jest już 2 cześć ficka.... wtedy będziesz mógł na mnie popełnić genocide.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym gada mimiz. Są soundtracki które wanime dodają tego czegos akcji, ale na "czysto" słuchac sie nie da. Poza tym "Live in bagdad" nie jest złe [to ta muzyczka z odcinku "Metal Queen" czy jakoś tak...]

Heavy Metal Queen. Taaa... w tym odcinku była fajna muza. :) Tylko załodze Bebopa nie bardzo się podobała. ;) Bo to "Hebi Metaru" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm . w morde zapomniałme o czym miałem pisać.......

.

.

.

.

. <3 min później> A wiec tak mój plan działa i zakumpienie siostrez 1 numeru LH było strzałem w dziesiatke, dzisiaj kupiła 2 nr i na tym się nieskończy :D..... hehehe ale ze mnei hytry Kitsu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem już pierwszą płytę Arjuny (tj. pierwsze 7 odcinków). Bardzo fajne anime. Bardzo... filozoficzne. Chociaż nad niektórymi przedstawianymi przezeń założeniami musiałbym się zastanowcić - inne zaś w ogóle do mnie nie przemawiają. Ogólnie seria jest bardzo ciekawa i świetnie zrobiona (grafika + muzyka). Dobra dla ludzi, którzy nawet oglądając film lubią się zastanawiać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<3 min później> A wiec tak mój plan działa i zakumpienie siostrez 1 numeru LH było strzałem w dziesiatke, dzisiaj kupiła 2 nr i na tym się nieskończy ..... hehehe ale ze mnei hytry Kitsu
Już wyrosłem z tego softu, ale żeby Feo lubił takie tentakle... Niuniuniu^^ Poza tym jak to Oni nie podobało ci się heter... heretyku! Za to Oni cię napadną i zjedzą (oni - drużyna obrońców zespołu futbolowego Redskins :D )

Hahaha, nikt z was nie wie co to jest Words Worth :D

Może ma ktoś na zbyciu jakieś fajne gierki - Vipery albo cuś?^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Words Worth, to swego czasu dostepny na [MIMIZU: Adres wyciąłem - tym bardziej, że to strona erotyczna (i tak wszyscy ją znają :D)] hentai z niebanalną fabułą :)8) :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem X-change :D ale najbardziej sobie chwale 600 mb Come and See me Tonight :D te hentajowa gierka jest taka słodka ^^ i te digitalizowane roznowy i soundfixy :D....

Love Hina skonsumowana..... ide szukać swojej motoko... Azaliż nie przystoi rycerzowy stanu mego obywac się bez serca wybranki.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Skoro mowa o hentaiach....

Nocturnal Illusion...

Nie szukam gier hentai dla, no wiecie. Szukam ich dlatego, ze wiekszosc z nich ma kapitalną, robiącą pranie mózgu fabułę... takie jak wlasnie Nocturnal Illusion...

Ja chce wiecej takich gier...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ich fabułą jest taka pokręcona ipełna zwrotów że potrafiłbym leszą wymyśłić "oddając tobie co kryje w sobie" na kibelku....

'Ale cuż co kto lubi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ale to co ściągam to nie gierka... Macz beter^^

Poza tym uważajcie na gierki od tych z Paradajs Hajts, bo są w 100% liniowe i do kitu. Ble :D Wajpery to jest to, najlepszy jest GTS :twisted:

Wolałem X-change
Ty biseksualisto :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Para kissy prezszedłęm wszystkie :D to takie zboczenie zawodowe ^^....

A co x-changów..... nie prawda bo skończyłem gierkę jako chłop niczego sobie...... A swoja drogą tak zmnienić sie magicznie w babke neibyło by źle :D te to maja życie ^^ te aubodusy, szkolne kółko artystyczne, pielęgniarki, nauczyliele WF-u :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...