Skocz do zawartości

Manga, Anime oraz jRPG


Gość Qn`ik

Polecane posty

PS. niewyżyty?

Nie wiem.... Czy to bylo do mnie ???? Jesli tak to odpowiadam ze NIE jestem nie wyzyty....

Rtalalala łusiasiusia rumbcykubcyk bum......

Mam pytanie.... Ty sie tak smiejesz czy to tylko jakas wyliczanka???? :P

To pewnie staroindianska modlitwa... albo pykanie faji wodnej... zmowmy rozaniec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Przeczhtaj od tyłu w lustrze to stary klucz endohiański :D.....

Choleder przeczytałem wszystkie magni oprócz tych które chce.. akurat tych kumpelki siostry nie kupują... buuu niamam z kad pożczyć :D ale za to wiem co kupić siostrze na geburastag ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Feo, nie ma to jak kupić prezent dla kogoś a tak naprawdę dla siebie. Uważaj, bo dostaniesz pałą (nie pochlebiaj sobie :D ) za takie cwaniactwo - pamiętaj że wciąż wisisz mnie i Pawełkowi Banzai kasiutę za sam-wiesz-co :D

(nie, wbrew pozorom to nie jest oftopik^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo, nie ładnie wykorzystywać rodzinkę ^^ (zresztą co ja mówię - przecież sam to robię! hi Volt :lol: ). Zresztą od dawna udowodnionym faktem jest że kumple/rodzeństwo to najekonomiczniejsze nowej mangi ^^

(nie, wbrew pozorom to nie jest oftopik^^)
Uuu, jaka szkoda, a już myślałem że... :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko
Feo, nie ładnie wykorzystywać rodzinkę ^^ (zresztą co ja mówię - przecież sam to robię! hi Volt :lol: ). Zresztą od dawna udowodnionym faktem jest że kumple/rodzeństwo to najekonomiczniejsze nowej mangi ^^

Ja caly czas swojego brata do tych niecnych celow kupowania roznych rzeczy wykorzystuje. To on kupuje CDAction^^, on kupowal Kawaii, Mangazyn, on wydawal pieniadze na tomy Dragon Balla, szkoda tylko,ze nie chce mi innych mang kupowac.... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jako że zbliżają sie ferie i am wywiadówke też dziś, postanowiłem zamiast do szkoły wpaść do empika.. zamaraudziłęm tam 6 godzin z górką.... od 7 do wpół 2...... przeczytałem 3 mandi 5 komiksów, 2 podręczniki do D&D (oczywiscie zapisałęm cały 32 kartkowy zeszyt prestizówkami ^_^)... pospożywałem na kanapie..... czytając wilqa śmiałęm sie nawet głośniej od gościa czytającego obok mnie LH ^^......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, Empik to istna ziemia obiecana - przychodzisz, wyczytujesz wszystko i nic za to nie płacisz ^^ Mam jeden taki, porządnie zaopatrzony, namierzony i robię do niego jak najczęstrze wypady. <offtop mode on> Hehehe, ja z zeszycikiem chodziłem notować spostrzeżenia z FR:CS ostatnio wydanego po polsku ;) <offtop mode off>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoftop mode "Wiem i przeczytałem dużą część czyli do klas :D...... a wyszła zarombista polskokorezniowa RPG arkona :D aż miło się czyta ^^"łoftop mode off....

Czy wyszedł już 2 tomik LH ? bo coś niezorientowany jezdem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przestańcie już offtopicować. Jeśli nie zauważyliście, to Wasz kolega Mimizu dostał w swoje moderatorskie łapki i ten dział, więc może Wam poucinać... posty.

Czy u Was jest już MANGAzyn 100% Gry?

O ile dobrze wiem - 2 Love Hina jeszcze nie wyszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przestańcie już offtopicować. Jeśli nie zauważyliście, to Wasz kolega Mimizu dostał w swoje moderatorskie łapki i ten dział, więc może Wam poucinać... posty.

Mimiz daj sobie spokój najlepiej. Ten topic ma już swoją "grupę trzymającą władzę". Bierz przykład ze mnie i przestań się tu udzielać.^^ Ja od kilku stron juz "nie jestem w temacie"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robaczku przyluzuj, mały offtop nikomu nie zaszkodził jeszcze ^^

A love hina powinna wyjść za niedługo. Więc podążając tokiem myslenia gdzieś kolo 15

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No AL i Mimiz skoro sie nieudzielacie to przychodzi tu takich 3 palantów jak ja i oftopóją bo nima z kim pogadac :D.....

A swoją drogą wiecie że wyszło już VGA 7... już przeczytane w Empiku ^^ ah ten Yota.... tyle fajnych lasek w koło a okoliczności natury tak nieprzychylne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą wiecie że wyszło już VGA 7... już przeczytane w Empiku ^^ ah ten Yota.... tyle fajnych lasek w koło a okoliczności natury tak nieprzychylne

Wiem, że wyszło - już zakupione. ^_^ Ale faktycznie fryer z tego głównego bohatera. A tak BTW: którą byście wybrali na jego miejscu? Ja chyba Moemi :-)~

Co do rychłego wyjścia Love Hina, to nie byłbym taki pewien - Waneko znane jest z obsuwów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że Ai (no mogła by być mniej płąska :D lubie mieć na czym głowe oprzeć....) oboje zdychalibyśy ze śmiechu załymi dniami ^^ mielibyśmy zmarszczki wokoło twrazy jak Frek Flinstone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko

A ja sobie radosnie pierwszy odcinek Chobits ogladalam :) To jest naprawde fajne :) Mirabelka jest najlepsza :) Takie to male i slodkie ;) Teraz czekam, az mi sie sicagnie drugi odcinek :) Pewnie tez bedzie fajnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam figurkę Naru w bikini, jak jesteś zainteresowany, daj znać^^.
Jakie to typowe :D:D:D I na dodatek w stylu FirE'a (ufff^^)
A ja sobie radosnie pierwszy odcinek Chobits ogladalam To jest naprawde fajne Mirabelka jest najlepsza Takie to male i slodkie Teraz czekam, az mi sie sicagnie drugi odcinek Pewnie tez bedzie fajnie
Raaany, moja koleżanka się tym zachwyca podobnie jak ty ^^' Chyba nie będzie zbytniego zaskoczenia jeśli powiem że to nie dla mnie? :P 2 sweet 4 me ^_-
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, ale bez przesady^^" Manga mi sie podoba, ale bezprzeasady. Co ja niby miałbym zrobić z taką figurką?[u mnie w pokoju nic co nie jest meblem lub kwiatkiem stac nie może bo szybko uległo by rozczepieniu :P ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes
Co ja niby miałbym zrobić z taką figurką?[u mnie w pokoju nic co nie jest meblem lub kwiatkiem stac nie może bo szybko uległo by rozczepieniu :P ]

No zastanow sie.... Co moze robic facet (chyba bo ostatnio chyba w "Zjezdzie forumowiczow" wypowiadales sie jakbys byl dziewczyna.... ale przyjmijmy ze facet) moze robic z figorka panienki w bikini :D off course bawic sie nia :P.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaany, moja koleżanka się tym zachwyca podobnie jak ty ^^' Chyba nie będzie zbytniego zaskoczenia jeśli powiem że to nie dla mnie? :P 2 sweet 4 me ^_-

Lepiej byś poczytał/obejrzał, a nie bzdury gadasz. ;) Powiem tak - to najbardziej zboczona manga dla młodzieży jaką czytałem. I mówię serio - pozory mylą. Chyba bym nie skłamał, gdybym stwierdził, że to bardziej dla chłopaków niż dla dziewczyn :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, ale bez przesady^^" Manga mi sie podoba, ale bezprzeasady. Co ja niby miałbym zrobić z taką figurką?[u mnie w pokoju nic co nie jest meblem lub kwiatkiem stac nie może bo szybko uległo by rozczepieniu :P ]
No taaak, pomyślmy co FirE sam może sobie robić z taką figórką w bikini... nie! Stop! Ja NIE chcę sobie tego wyobrażać! :P
Powiem tak - to najbardziej zboczona manga dla młodzieży jaką czytałem. I mówię serio - pozory mylą. Chyba bym nie skłamał, gdybym stwierdził, że to bardziej dla chłopaków niż dla dziewczyn
No nie, to teraz mi to mówisz? :D Lecę molestować koleżankę żeby mi pożyczyła (to też jest typowe^^).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko
Lepiej byś poczytał/obejrzał, a nie bzdury gadasz. ;) Powiem tak - to najbardziej zboczona manga dla młodzieży jaką czytałem. I mówię serio - pozory mylą. Chyba bym nie skłamał, gdybym stwierdził, że to bardziej dla chłopaków niż dla dziewczyn :P

Bardziej dla chłopakow niz dla dziewczyn??!! :shock: No cos Ty :P To jest komedia romantyczna Clampa, bardziej dla dziewczyn :) To wszystko bedzie romantyczne i pokaze do czego jest zdolna sila milosci :) Moze zwracasz uwage na zle rzeczy?? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK! Rozpracowaliście mnie! Odkryliście moją tajemnice! Czyli to co bym zrobił z taką figurką. Ja..........Ja postawił bym ją na szawce!! Tak wiem, to straszne :)

Czobity zboczone!!?? :shock:ów Love Hina jest bardziej zboczona^^

Jak dla mnie to najbardziej ckliwa manga jaką czytałem.......jedna z wielu.......no dobra! jedyna ckliwa jaka czytam :P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...