Skocz do zawartości

Filmy


Gość

Polecane posty

W każdym razie jest ciekawie, z resztą tak jak w każdej serii :D

Tylko ostatnio tym, co oglądałem, Bauer nieco mnie zniesmaczył, podobnie jak Locke w 2x12 LOST :|

(wtłukł Charliemu)
Bauer nie waha się przed zabiciem ludzi, którzy mu nie pasują, zastrzelił z shotguna psa jednego z podejrzanych... Nie jest to kryształowa postać, a za taką chce go postrzegać parę osób (m. in. Palmer)... troszkę mi zgrzyta tutaj wykreowanie psychiki tej postaci.
Jabol=>do ściągania lost, to chyba najlepiej się zabierać poprzez p2p, są jakieś linki do FTP, ale ja niestety nie widziałem.

Ale ściąganie przez FTP to nielegalne jest już :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Może nie będe oryginalny, ale powiem trzy słowa: LOST! LOST!! LOST!!!

Najlepszy (przynajmniej wg mnie) telewizyjny serial ever! Dobra i wciągająca fabuła, oraz wartka akcja sprawiają ze widz ani przez chwile sie nudzi. :)

I jest to jedna z b. niewielu rzeczy w naszej kochanej tv, jaką oglądam regularnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: ile ma być serii LOST?

Obecnie tworzona jest druga, zakontraktowano z aktorami ich udział w sezonie trzecim. Smutna prawda jest tutaj taka, że serial będzie robiony, dopóki ktoś będzie chciał go oglądać :) Sami twórcy mówili, że oni np. mogą sobie wymyśleć fabułę na 5 sezonów (serii), a w ostatnim odcinku wszystkich ratują z wyspy, a stacja telewizyjna się nie zgodzi i po prostu weźmie nowych ludzi, żeby dalej robili LOST. Dlatego cieszą mnie opinie mówiące, że serial już w drugiej serii jest nudny - im mniej osób będzie oglądać, tym mniej serial się rozwodni :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tworzona jest druga' date=' zakontraktowano z aktorami ich udział w sezonie trzecim. /quote']

To ma byc seria 3?! Myśłałem że na drugiej skonczy sie ta historia...

Oby nie było tak jak z Tomb Raiderem, im dalej las tym ciemneiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest waszym zdaniem najleprzy film bo mi sie bardzo podobał Daredevil i jak dla mnie, to wszystkie częsci Batmana a szczególnie początek (ach ten batmobil :D ) sie nie umywają da Daredevil`a. Fajne tez były obie części Spidermana (1 jak dla mnie leprza). A jakie są wasze ulubione filmy ? Z komedii, akcji i takie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środę rozpoczniemy od dobrych wieści :)

To było już od paru dni wiadomo, Kojima osobiście zaprzeczał, acz w zaskakująco łagodnych słowach :P

No nie wiem. Może sieję defetyzm ale czuję tutaj syndrom Z Archiwum X :)

Nadal korzystają z wątków, których stuby zasiali jeszcze w pierwszym sezonie i ciągle dokładają nowe - IMO jest dobrze :) Oby coraz mniej ludzi oglądało LOST... [-o< :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jak ktoś zna linki FTP do pobrania LOST to niech poda :D

Nikt ci tutaj linka do FTP nie poda bo zaliczy ostrzeżenie za piractwo, geniuszu -_- Jak sobie nie potrafisz znaleźć w wyszukiwarkach stron p2p, to współczucie [']

mi sie bardzo podobał Daredevil

Film średni, czyli na tle ekranizacji komiksów nawet da się obejrzeć. Przeciwniki fajne, i bijom sie tesz efektownie, można obejrzeć.

EDIT: Czy ktoś wie coś na temat serialu produkcji HBO pt. "Oz"? Poczytałem o nim w Wikipedii i bardzo mnie zaciekawił... http://en.wikipedia.org/wiki/Oz_%28TV_series%29

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie moge doczekac az sie pojutrze albo popojutrze wybiore na ostatnia czesc trylogii zemsty tzn "Symphony for Ms Vengance" :D poprzednie byly bardzo fajne zwalaszcza druga czesc czyli "Old Boy". Takze musze obejrzec "Fun with Dick and Jane" bo zapowiada sie bardzo smiesznie :D. A nie moge sie doczekac az do kin wejda "Fearless" i "Mr Socrates" bo te dwa filmy zapowiadaja sie bardzo obiecujaco :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środę rozpoczniemy od dobrych wieści :)

http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1255336

Uff, bo przeciez jakby Uwe wzial sie za realizacje Metal Gear Solid to bylaby to najwieksza katastrofa na obu rynkach. Ale pewnosc jest, bo Koijima mowi "Absolutnie nie(...)", czyli raczej na glowe nie upadnie i nie zmieni zdania. Zreszta nie wiem po co krecic film na podstawie tej gry, skoro gra sama w sobie jest niczym jeden wielki szpiegowski film.

Jeszcze przydałoby się tu wspomnieć coś o Pile 1/2. Według mnie ten film ostro psuje mózg ^^

Hmm o jedynce to juz tutaj kilkakrotnie rozmawialismy. A dwojka? Nawet nie widzialem, nie chcialo mi sie, bo w sumie balem sie, ze zepsuje wrazenia, ktora jedynka pozostawila po sobie.

A ja w czwartek wybieram sie na horror wprost z Tajlandii - Shutter. Sam trailer wywolal u mnie uczucie niepokoju i strachu (co juz dawno sie nie zdarzylo), wiec pewnie bedzie pieknie. Zachecajaco dziala tez to, ze film ten nie jest produkcji amerykanskiej, bo oni niestety potrafia zepsuc klimaty azjatyckich horrorow. (a tak wogole to juz podobno jest plan, zeby nakrecic amerykanski remake, ktory ma sie ukazac na przelomie 2007 i 2008 roku :wink: ech te amerykance, wszystko musza na swoje przerobic)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz bioprąc amerykanie potrafią zepsóć wszystko.Było pare komedyjek francuskich starte bo stare miały taki swój klimacik.A amerykańce poprzerabiali wszystko na swoją modłę.Ech jak jest coś bardziej inteligentnego lub wymagającego myślenia to sie boją że ich publika tego nie skuma.Uproszczenia uproszczenia same uproszczenia ech.Druga rzecz podkładany śmiech kurde ja tego nie znosze jak ktoś usilnie próbuje pokazać gdzie się śmiać[choć nie widzę żadnego powodu z czego].

Ale można wyszukać pare hamerykańskich perełek np Simpsons i i i ....ee co jeszcze.Bo ja ich tych całych kreskówek : hulk,liga sprawiedliwych itp nie znosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można wyszukać pare hamerykańskich perełek np Simpsons i i i ....ee co jeszcze.Bo ja ich tych całych kreskówek : hulk,liga sprawiedliwych itp nie znosze.

Z kreskowet to jeszcze Family Guy byl fajny. A Simpsonowie to oczywiscie niedoscigniona klasyka. Mam nadzieje ze ktos z polskich telewizji zmadrzeje i znow pusci Simpsonow.

A z remake'ow to chyba tylko jako-tako im 1. ring wyszedl. A np przerobki francuskich komedii to nawet nie ogladam bo nie ma sensu sie denerwowac, jak to potrafili cos takiego zniszczyc. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde o kurde żeczywiście jak mogłem zapomnieć o moim ulubionym bloku w TV4.Tak więc Famili Guy,Futuremen,King of Hill,i wprawdzie nie kreskówka Tragikomiczne wypadki z życia Kristophera Tajtusa.Ale nie którzy komicy z usa są dobrzy lubie jeszcze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guyver

A ja w czwartek wybieram sie na horror wprost z Tajlandii - Shutter

Film moim zdaniem beznadziejny, nudny, fabula tez nie jest wcale jakas fajna i urozmaicona, rzadko co straszny, ogolem powiewa od niego nuda. Nie polecam przypomina mi The Grudge tylko troche w lepszym wydaniu mimo to nie warto tracic na ten film pieniedzy.

BTW ostatnio tzn jakies 2 tygodnie temu ogladalem dosc stary film pt "Donnie Darko". Film spodobal mi sie mimo to, ze nie uznaje go za wybitne dzielo to warto obejrzec ten film. Fabula jest spoko chociaz z czasem zaczynamy przewidywac co sie stanie. Mimo to jest to film, ktory mozna obejrzec dla zabicia czasu i byc z tego zadowolnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde o kurde żeczywiście jak mogłem zapomnieć o moim ulubionym bloku w TV4.Tak więc Famili Guy,Futuremen,King of Hill,i wprawdzie nie kreskówka Tragikomiczne wypadki z życia Kristophera Tajtusa.Ale nie którzy komicy z usa są dobrzy lubie jeszcze Jay Leno dobrz komik dobrz program w zamieżchłych czasach w polskiej tv.

Na Polsaciku puszczają teraz Na jeden/każdy?? temat z Joy Riwers.Kurde to jest dziadostwo podstarzała babka i zawsze nawija o sexie takie monotematyczne stare babsko.

E mam drobne problemy z łączem i droche dużo postów się narobiło sorry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc Famili Guy,Futuremen,King of Hill,i wprawdzie nie kreskówka Tragikomiczne wypadki z życia Kristophera Tajtusa.Ale nie którzy komicy z usa są dobrzy lubie jeszcze Jay Leno dobrz komik dobrz program w zamieżchłych czasach w polskiej tv.

Geez, tytuły brzmią "King of the Hill" (puszczana niegdyś na polsacie jako bajka dla dzieci :wink: ) "Futurama" , "Tragikomiczne wypadki z życia Christophera Titiusa"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bauer nie waha się przed zabiciem ludzi, którzy mu nie pasują, zastrzelił z shotguna psa jednego z podejrzanych... Nie jest to kryształowa postać, a za taką chce go postrzegać parę osób (m. in. Palmer)

Nie rozumiem co Cię denerwuje w Bauerze, on wykonuje bez skrupułów swoją robote i między innymi dlatego jest w tym najlepszy, a to że czasami łamie przepisy wychodzi mu na dobre i poprawnie wykonuje misjce mu polecone. Jack jest też sprytny i wie jak przezentować się przed Palmerem, żeby ten mu pomagał, chociaż

w trzecim sezonie Bauer chyba będzie miał problemy z Palmerem, za to że działał bez pozwolenia Palmera i CTU

Bauer nie jest może moją ulubioną postacią w serialu, ale lubie go, jest stanowczy i czasami wie lepiej od swoich przełożonych co ma robić, no i tak jak napisałeś, nie ma oporów w zabijaniu ludzi, zwłaszcza w 3. sezonie :twisted:

Co do ściągania LOST, to dlaczego pobieranie seriali telewizyjnych przez p2p jest legalne, a już przez FTP nie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co Cię denerwuje w Bauerze, on wykonuje bez skrupułów swoją robote i między innymi dlatego jest w tym najlepszy, a to że czasami łamie przepisy wychodzi mu na dobre i poprawnie wykonuje misjce mu polecone

Po prostu wydaje mi się trochę "niedopowiedziany" pod względem motywacji - raz kieruje się dobrem państwa, w innym momencie przyświeca mu szlachetny cel obrony rodziny, zaś parę chwil potem morduje niepotrzebnie trzech bandziorów (choć miał do wyboru podać ich lokalizację odpowiednim służbom), odrąbać komuś głowę, uśpić kumpla z zespołu "bo by mu przeszkadzał", choć ten nawet nie zdołał nic zrobić :D Dla kogoś to może być dobre ("przyda się taka rysa na nieskalanym wizerunku superbohatera" by Wilq :) ), mnie to troszkę "zgrzyta".

Co do ściągania LOST, to dlaczego pobieranie seriali telewizyjnych przez p2p jest legalne, a już przez FTP nie??

Programy p2p działają na zasadzie wymiany plików, "ja ściągam coś od ciebie, ty coś ode mnie", FTP zdecydowanie nie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simpsoni to już jednak nie to samo. Załatwiłem sobie kilkanaście odcinków na kompa. Faktycznie jest jeszcze coś w tej bajce. Ale to światełko nowości, ta błyskotka, która mi się podobała jak byłem młodszy już wygasła. To nie to co kiedyś. Siedziało się z bratem/siostrą przed pudełkiem i czekało na żółtych ludzików. Może dlatego była ona fajna bo przedstawiała tak po części polską rodzine. Ojciec siedzi żłopie piwsko przy meczyku, jedno dziecko gorsze drugie lepsze, no i oczywiście mamcia, która opiekuje się całym domkiem. Może to po części poczęsci początek Kiepskich? :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simpsoni to już jednak nie to samo. Załatwiłem sobie kilkanaście odcinków na kompa. Faktycznie jest jeszcze coś w tej bajce. Ale to światełko nowości, ta błyskotka, która mi się podobała jak byłem młodszy już wygasła. To nie to co kiedyś. Siedziało się z bratem/siostrą przed pudełkiem i czekało na żółtych ludzików. Może dlatego była ona fajna bo przedstawiała tak po części polską rodzine. Ojciec siedzi żłopie piwsko przy meczyku, jedno dziecko gorsze drugie lepsze, no i oczywiście mamcia, która opiekuje się całym domkiem. Może to po części poczęsci początek Kiepskich? :D:)

Wiesz, KOMPLETNIE się z tobą nie zgadzam, Simpsonowie przedstawiają amerykańską rodzinę z niższej warstwy średniej, gdzie mężczyzna jest pracownikiem fizycznym (i nie grzeszy zbytnio rozumem) natomiast Kiepscy to dno i wodorosty, patologia i esencja głupoty. Oglądając Simpsonów potrzebujesz trochę więcej niż 10 IQ (tyle potrzeba do zrozumienia Kiepskich) bo czasem pojawiają się tam żarty z takich osób jak Hawking albo Martin Luther King. Wydaje mi się że w przeciętnej polskiej rodzinie ojciec nie pije piwa przy meczyku, matka pracuje zamiast zajmować się domem i jest tylko jedno dziecko a nie kilka. Simpsonowie nadal mają tą iskierkę o której piszesz, kiedyś Simpsonowie mieli monopol na bycie anty-bajką, teraz jest i Family Guy i Futurama i Shrek i dlatego zostali ostatnio w cieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznać ci racje co do "Kiepskich". Ale co do rodziny to nie do końca się zgodze. Pochodzimy z różnych środowisk. U mnie w większości (na oko bo nie liczyłem :) ) rodziny są dwu-trzydzietne. Trzeba przyznać, że czasy Simpsonów się już skończyły. Powoli (według mnie) przemija także czas na SouthParka. Chociaż szczerze mówiącnie obejzałem rzadnej części...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...