Skocz do zawartości

Filmy


Gość

Polecane posty

Właśnie wróciłem z Underworld: Evolution. Nieciekawe mam wrażenia. O ile pierwsza część w miarę trzymała się kupy i miała klimat to dwójka to już tylko rzeźnia z denną historyjką o braciszkach. I jeszcze jedno - jak do cholery jasnej po TAKIM zakończeniu oni chcą zrobić trzecią część :?: :!: :? #-o ](*,) :-s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Cóż mogę powiedzieć: Underworld: Evolution jednak troszeczkę mnie zawiódł- tak to niestety bywa z drugimi częściami :? Zrobili z tego 'małą' sieczkę. Jak dla mnie zbyt dużo efektów specjalnych.

I jeszcze jedno - jak do cholery jasnej po TAKIM zakończeniu oni chcą zrobić trzecią część

A co, planują trzecią część?? To niby o czym będzie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Underworld już pierwszy mnie zawiódł. Oglądając trailery spodziewałem się świetnego filmu, a jak poszedłem do kina to zastałem jakiegoś gniota, także na dwójkę się w ogóle nie wybieram. Tym bardziej skoro jest w powszechnym mniemaniu grosza niż jedynka.

Ja za to jestem po maratonie filmowym w poznańskim kinie Malta :] Był maraton schiz - leciał Efekt Motyla, Requiem dla snu i Obłęd. Ogólnie teraz mam skłonności samobójcze i muszę dla odreagowania posłuchać HEYa :)

Maratony filmowe zamiatają - niedługo będzie maraton walentynkowy w Multikinie - to dopiero będzie rzeź - kilka filmów romantycznych za jednym machem jest chyba gorsze niż wszystkie Requiemy dla snu razem wzięte - pranie mózgu po prostu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..Lost? a coż to? xD jaki ja jestem TRV nie na czasie to koniec teraz

;]

Chociaz, ostatnio (wczoraj) wreszcie obejrzalem caly film w TV...zdarzyło sie to chyba po raz pierwszy od dobrych kilku lat..co ciekawe, widzialem juz go wczesniej. O 'Scarface' mowa ofkoraz...dziz, jaki to jest swietny film..zabija mnie w kazdym momencie..

W ogole to teraz zauwazylem cos fajnego, na co wczesniej jakos nie zwrocilem uwagi ;] W momencie w ktorym Tony leci chyba do Boliwi jest taki dosc charakterystyczny motyw muzyczny..i teraz zczaiłem ze potem Immortal Technique zsamplowal to w swoim kawalku 'Peruvian Cocaine' xD A jak sie wsluchac w kawalek jeszcze to na poczatku jest tekst o narkotykach, ktory tez ze Scarface'a jest (tekst z telewizji, ktora ogladali tez w Boliwi, ale za inną wizytą Tony'ego')..to tak w ramach ciekawostki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usnalem na Scarface 8)

Mimo ze gral Pacino.

A wracajac do tematu :twisted:

Jestem po s02e11 LOST i... niezle sie dzieje.

Jack jest juz u mnie liczbowo w okolicach zera absolutnego, zas Majkel powoli zbliza sie do tej granicy (gdybyscie jeszcze wiedzieli co wczesniej zrobil;/;/;/). Poza tym - spoilerek dla ciekawskich :twisted:

Pokazuja sie Inni! Brodacz i...w huhu innych ludzi! A na koniec pada radosne stwierdzenie Jacka "W jakim czasie mozna stworzyc armie" wiec przypuszczam ze rozegra sie epicka bitwa z Others na koniec sezonu ;/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto jeszcze uważa, że osobny temat dla LOST jest niepotrzebny? :wink:

Nieoglądam jeszcze ciagle drugiej serii, i chyba nie będe ogladał az do jesieni (mam nadzieję, że TVP dłużej nie będzie nas trzymała w niepewnosci...). Odkryłem jednak u siebie syndrom wyszukiwania wszędzie spoilerów^^ Aż boje się czegokolwiek szukać w internecie na temat Zaginionych by przypadkiem nie odkryć jakiejś dziwnostki z drugiej serii;]

Co do czwartkowych odcinków. Każda z osób idacych po dynamit miała jakąś rolę. Artz (świetne nazwisko!) podobno się na dynamicie zna, Locke odkrył właz, Danielle wie gdzie jest Czarna skała, Kate się nudziło^^ a Jack jest niesamowitym super- przywódcą. A po co w tym całym inwentarzu Hurley? Przeciez tylko opóźniał wyprawę? Moja teoria się sprawdza. Jeśli Sawyer nie może byc zabawny (a tak było w Exodusie), trzeba znaleść kogos innego...

No i czarny dum. Hu hu hu! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś nie zna dobrej strony internetowej z fanowskimi filmami?? Nie chodzi mi o same filmy konkretnej serii np: przerobione Gwiezdne Wojny a o stronę gromadzącą amatorskie filmy fabularne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś nie zna dobrej strony internetowej z fanowskimi filmami?? Nie chodzi mi o same filmy konkretnej serii np: przerobione Gwiezdne Wojny a o stronę gromadzącą amatorskie filmy fabularne.

http://www.jackson.boo.pl/ <- strona o fanfilmach. Za wilele do ściągnicia to tu nie ma (raptem kilka trailerów), ale sam spis takich produkcji zawiera całkiem sporo pozycji. Lepszej strony w kazdym razie nie znam;]

O, znalezione w Googlach: http://holonet.pl/viewtopic.php?t=3143&amp...da82f8e076a47df parę linków tam jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu :twisted:

Jestem po s02e11 LOST i... niezle sie dzieje.

Jak skomentujesz opinie, że "LOST w drugim sezonie zwolnił, i to bardzo"? ;)

chyba nie będe ogladał az do jesieni

Raczej tak, chyba że sobie ściągniesz ;] TVP odpowiada na mejle z pytaniami, że najwcześniej na jesieni. Wcześniej się niebałdzo da, kto inny ma licencję na emisję teraz ;]

Arzt eksploduje: "dude, masz na sobie kawałek Arzta?" :twisted:

PS Ostatni odcinek 2 sezonu ma trwać dwie godziny ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psycho idź o swoich spostrzeżeniach zameldować mamie albo tacie. Kto wie, może nawet po wysłuchaniu twoich zwierzeń któreś z nich uśmiechnie się bez politowania...

Ja mam pytanie do osób, które miały okazję oglądac jakieś odcinki Lost w wersji DVD.

Otoż sciągnałem z jakiejś strony z pełnymi odcinkami seriali pierwszy epizod pierwszego sezonu Zagubionych i wielkie moje zdziwienie było jak zobaczyłem w nim sceny, których nie ma w tych nagranych z amerykańskich stacji plikach avi dostępnych na torrentach. Np. nie ma sceny gdy podczas ratowania rannych z katastrofy jack próbując pomoc Claire woła Hurleya, a Hurley z tępą miną wskazując wrak samolotu mówi "Samolot się rozbił". Domyślam się, ze z innych odcinków też pewnie brakuje masy scen. Na allegro można kupić cały sezon pierwszy w wersji DVD i wyczytałem, że są w nim umieszczone też niepublikowane sceny. Teraz moje pytanie: czy te sceny są naturalnie wplecione w film, tak jak to było np. w rozszerzonych wydaniach Władcy Pierścieni, czy po protu w menu trzeba sobie szukać tych dodatkowych scen. Bo zastanwiam się czy kupić ten zestaw DVD wszystkich odcinków. Trochę żal tych wyciętych scen w nagranych odcinkach co były emitowane w USA. Szkoda, że taka słaba jakość jest tych plików co można je ze strony ściągnać, bo tak to bym miał problem z głowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi będę mógł udzielić dopiero, jak wydanie DVD wyjdzie w Polsce... bo zamierzam kupić :)

Gdzieś jest strona na yahoo, gdzie można sobie obejrzeć niektóre wycięte sceny, obecne w wydaniu dvd, na www.chaotic.blox.pl był w którymś newsie link do tego. Ale podejrzewam, że są tam po prostu sceny "osobne", które w ogóle nie trafiły do serialu...

Można by odpowiedzi poszukać na forum www/lost-media.com , ale tam nie zaglądam ze strachu przed spoilerami :D

Commentary by executive producer Jack Bender, co-executive producer David Fury, and actor Terry O'Quinn on Walkabout

;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam:

-Lost -no chyba nie trzeba tłumaczyć? Serial ma to coś i przyciąga. Mam nadzieję, że będzie dobre wytłumaczenie na koniec sezonów.

- Deseprate Housewives -świetne po dniu nauki/pracy/szkoły/etc

- Smallville -od pierwszego do ostatniego sezonu. To prawda ostatnio coś nie jest najlepiej, ale sytaucja na pewno się poprawi po 100 odcinku

- Simpsons -też nie trzeba tłumaczyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Simpsons -też nie trzeba tłumaczyć :D

Swoją drogą znacie jakąś stację emitującą the Simpsons?? Chodzi mi o stację TV nie o winampowe stacje :wink: Kiedyś było na tvp2 o 18:00 a potem na Fox Kids, teraz się nie orientuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Simpsons -też nie trzeba tłumaczyć :D

Swoją drogą znacie jakąś stację emitującą the Simpsons?? Chodzi mi o stację TV nie o winampowe stacje :wink: Kiedyś było na tvp2 o 18:00 a potem na Fox Kids, teraz się nie orientuję...

Niestety nie ma takowej stacji, a szkoda. Fox Kids się wycofał, bo serial był nie pasujący do ich ramówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już zacząłem drugi sezon oglądać :D . jednak eMule to dobry prgoramik - wszelkie odcinki można znaleźć, aby ściągnąć. Do wszystkich, którzy nie widzieli osotatniego odcinka (który bedzie wczwartek najbliższy) - koniecznie go obejrzyjcie, bo jest bardzo ciekawy. Co do sezonu drugiego to jestem dopiero po odcinku pierwszym i drugim, ale mi się podoba. Jednak pierwszy odcinek był lepszy od "Adrift", ale ciągle na bardzo wysokim poziomie. Już się ściąga kolejny odcinek. Teraz o moim ulubionym bohaterze - Locku, a tytuł brzmi "Orintation". Ach jak dobrze, że ktoś wymyślił "Lost"... :)

Chim już teraz wiem skąd masz takiego avika :D . Dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zib - to obejrzyj sobie wlasnie "Orientation" - urywa leb, no i tam jest poczatkowe wyjasnienie tego co mam na aviku i skad jestem :mrgreen:

Mnie ta retrospekcja Locke'a jakos malo sie podobala - no ale moze chodzilo o kontrast, jaki byl, a jaki jest teraz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się jakoś dziwnie składa, że obydwa dotychczasowe odcinki z Locke po prostu mnie zmiażdżyły. Wiadomo, Walkabout (#4) było nawet nominowane do Emmy za scenariusz (wygrał jeden z odciknów serialu "House, M.D." o_O muszę się z tym serialem zapoznać, choć nie za bardzo lubię medyczne opowieści), kult, przykuwa do serialu itd. Ale po paru epkach, które były dobre, ale mało zaskakiwały jakoś doszedłem do wniosku, że czas genialności LOST się skończył i pozostały "zaledwie" bardzo dobre odcinki... aż przyszło Deus Ex Machina, (#19), które zrobiło na mnie ogromne wrażenie, o czym zresztą tutaj pisałem. Oprócz Walkabout to mój ulubiony odcinek...

Odcinek 13 drugiej serii miał być znowu z Locke, ale wpakowali Sawyera ;[ Nic to, dotychczasowe epki z Sawyerem też były rewelacyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Lost'a to co myślicie o tym:

-> AAron to brat Mojżesza -dziecko Clari dostaje imię Aaron

-> A w Księdze Rodzaju jest napisane: rozdział 8 wers 6 :

"A po 40 dniach Noe otworzywszy okno arki..."

Po angielsku brzmi to bardziej znajomo, a mianowicie:

"At the end of forty days Noah opened the hatch..."

Hatch -tak właśnie był nazywany właz, który Lostowicze otworzyli pod koniec 1 sezonu i nastąpiło to po 40 dniach.

-> Wiemy, że tytuł 1 sezonu to "Genesis", natomiast koniec pierwszego sezonu nosi nazwę "Exodus".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniesień jest mnóstwo, a będzie ich jeszcze więcej, Gilgamesz i Enkidu też tam trafią... choć przypuszczam, że większość z tego to rzucenie czegoś LOSTomanom na żer :roll: Bo wszystkich wątków i odniesień, jakie tam zawarto w jedną fabułę skręcić nie można, co twórcy sami przyznali.

Wkrótce ostatni epek 1 sezonu! o Trzeba podziękować TVP za wyemitowanie zwiastunu ze spoilerem (Arzt).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.

Koniec pierwszej seri i jestem tak niepocieszony jak nigdy. Toż to dopiero akcja się zaczęła rozwijać. Tyle nierozwiązanych wątków....

Ostatni odcinek był wprost genialny:D

Zdecydowanie mój ulubiony serial, który musze mieć na DVD.

Teraz tylko błagać aby TVP kupiło drugą serie i zaczęło szybciutko emisję. A może najpierw by pokazali jeszcze raz pierwszą serie :wink:

Ja czekam, aż biblioteka multimedialna jaka jest w Olsztynie zakupi serial na DVD :) Czekają tylko na odpowiednie wydanie z licencją :P

Ale chyba nic straconego, bo w czwartek zaczyna się nowy serial. Ktoś coś o nim wie więcej??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać teraz do jesieni? To grzech jest prawie!

No odcinki były oczywiście świetne. Chociaż w głębi duszy myślałem, że jednak w końcu pokażą co kryje się wewnątrz bunkra. Za miast tego zostałem pozytywnie zaskoczony rozwiązaniem wątku "tratfowego". Myslałem, ze jakieś niesprzyjające prądy zepchną ich z powrotem na wyspę, że będa długo błądzić i tym podobne;] I pozytywnie się zaskoczyłem... Co nie zmienia faktu, że właściwie nic sie nie wyjasniło, a nawet bardziej się zaplątało.

Wznoszę modły to TVP, żeby jak najszybciej zakupiła kolejne odcinki. Walić ten francuski serial! :wink:

No nic, czekamy do jesieni (oby tylko!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio się skończył dzisiejszy odcinek Lost. Zabili Sawyera (mojego ulubionego bohatera), okazało się że w tym bunkrze jest tylko drabina, Atrz rozleciał się na tysiąc kawałków, a ci źli ludzie co kradli dzieci okazali się piratami. Domyśla się może ktoś, o co w tym wszystkim chodzi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogłem wytrzymać i obejrzałem początek pierwszego epka drugiej serii (do napisu "LOST"). Zrywa kask, nic więcej nie powiem. No chyba, że ktoś miał to wyspoilerowane, jak ja motyw z Waltem, choć i tak to sobie inaczej wyobrażałem D: Ale początek drugiej serii... no nic - prawie współczuję tym, którzy chcą czekać do jesieni D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...