Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Filmy

Polecane posty

Wy sie nie znacie :P.Herkules rox.Tam byl koles co na prostych rekach 50 km robil fiflaki buahahaha :P.

Z Herkulesem zrobili tak samo. Jak był popularny, to skończyli na (chyba) 12 odcinku, a teraz "lecą" nowe.... Sami idioci w tym Polshicie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeee Power Rangers. Jeeeeee głupota do sześcianu. Jeeeeeee oszalałem. Jeeeeeee :lol:

Ja to kiedys ogladalem! I to mi sie nawet podobalo! :)

I teraz siedzi taki wafel i stuka bezsensowne posty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kiedys pisalem o "American History X" ,ale chyba nikt o tym poza mna nie slyszal.Lecialo kiedys na TVNie po "Szeregowcu Ryanie".Ten film naprawde daje do myslenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

American History X jest u nas znany jako Więzień Nienawiści. Jeżeli ktos nie zna - jest to film z Edwardem Nortonem (rewelacyjny aktor), który mówi o naziście i jego przemianie po pobycie w pierdlu. Film jest naprawdę dobry i tak jak napisał LoLeQ - daje do myślenia (zwłaszcza końcówka).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeee Power Rangers. Jeeeeee głupota do sześcianu. Jeeeeeee oszalałem. Jeeeeeee :lol:

Ja to kiedys ogladalem! I to mi sie nawet podobalo! :)

I teraz siedzi taki wafel i stuka bezsensowne posty...

I teraz przez to WaFeL ma 900 postów a ja 200 :D . A tak naprawde tez mi się kiedyś PR podobał. Jak byłem mały to lubiłem takie głupoty :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeee Power Rangers. Jeeeeee głupota do sześcianu. Jeeeeeee oszalałem. Jeeeeeee :lol:

Ja to kiedys ogladalem! I to mi sie nawet podobalo! :)

I teraz siedzi taki wafel i stuka bezsensowne posty...

I teraz przez to WaFeL ma 900 postów a ja 200 :D . A tak naprawde tez mi się kiedyś PR podobał. Jak byłem mały to lubiłem takie głupoty :D .

Jak bym mial neta w domku, a nie mam niestety juz :( to juz bym mial 9900 postow :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

American History X jest u nas znany jako Więzień Nienawiści. Jeżeli ktos nie zna - jest to film z Edwardem Nortonem (rewelacyjny aktor), który mówi o naziście i jego przemianie po pobycie w pierdlu. Film jest naprawdę dobry i tak jak napisał LoLeQ - daje do myślenia (zwłaszcza końcówka).

Dobry film z genialną rolą Nortona. Jak dowiedziałem się że koleś w tym filmie gra taką postać, to szczena mi opadła. Miałem w pamięci jego obraz z Czerwonego Smoka. I myślę sobie, ten chudy blondasek z zaczesaną grzywką ma grać nazistę? Po pierwszych minutach filmu rozwiały się wszystkie wątpliwości. A Norton jak to Norton - genialny w każdej kreacji. Polecam też z nim 25 Godzinę. Świetny film.

PS: Dziś wieczorem na tvp1 dają Śniadanie mistrzów. Jestem absolutnym fanem Vonneguta i pomysł przeniesienia tej genialnej książki na taśmę filmową jest dla mnie absurdalny. Wyszedł z tego pewnie taki badziew, jak z wszystkich ekranizacji Mistrza i Małgorzaty. No ale nic, zobaczymy, jak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w jakiejś telewizorni był puszczany film pod tytułem Stalingrad. Zacząłem go oglądać bardziej z nudów niż z chęci bo to to niby produkcja niemiecka i to sprzed ladnych paru lat a okazalo sie że film przynajmniej dla mnie nawet lepszy od szeregowca rayana i temu podobnych mimo ze mniej efekciarski. Jak ktoś sądzi ze wojna to fajna sprawa bo jest akcja i w ogole niech sobie obejrzy to mu przejdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he... w telewizji... A nie w GameStarze przypadkiem? :wink: Co do filmów, to ostatnio dwa fajne w TV widziałem.

Vaterland - świetny film! Niemcy wygrały 2 wojne światowa, Hitler ma 75 lat, udało sie ukrys zabójstwa żydów itd. Jak Kennedy sie dowiedział o żydach (pod koniec filmu, tuz prze spotkaniem z Hitlerem), to świetnie niemcy z tego wybrneli. "W związku z mozliwym atakiem bombowym, dzisiejsze uroczystości zostana przesuniete". Jakie to prawdziwe.... :?

i wczoraj na TVNie:

Podaj dalej- kurde pod koniec jak ten dzieciak zginał, to aż mi łezka poleciała.... :wink: Świetny film!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dalej to mi ksiądz puścił na religii w LO. Taki smieszny film. Chociaż zakończenie ma niezłe :) Genialnym filmem wojennym jest też Wróg u bram. O snajperach w Stalingradzie. A Szeregowiec też niczego sobie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem "Śmierć nadejdzie jutro" na HBO. Zawsze lubiłem Bondy a w szczególności te starsze: z Connerym i Moorem. Nowy Bond jest na początku nawet zakakujący ale potem w drugiej połowie filmu jest to co zwykle w filmach z agentem 007. Ogólnie film dobry choc mógł być lepszy. Niewątpliwym plusem filmu były jak zwykle w sadze o Bondzie piękne kobiety :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dalej to mi ksiądz puścił na religii w LO. Taki smieszny film. Chociaż zakończenie ma niezłe :) Genialnym filmem wojennym jest też Wróg u bram. O snajperach w Stalingradzie. A Szeregowiec też niczego sobie :D

Nie powiedzialbym ze film "Podaj dalej" byl smiesznym filmem... Wedlug mnie nie ma w nim nic smiesznego... Zwlaszcza koncowka jak ten chlopak ginie, czy to wedlug ciebie jest niezle ??? A co do filmow wojennych to podobaja mi sie oba wymienione przez ciebie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rzadzi "Od Zmierzchu do Switu" .W zyciu nie widzialem filmu o wampirach przy ktorym moglbym sie tak smiac !Goraco polecam takze "Czlowiek ,ktory za malo wiedzial" mimo ze kiedys byla kupa takich komedii ,to jednak jak ostatnio ja ogladalem to naprawde usmialem sie do lez :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem "Śmierć nadejdzie jutro" na HBO. Zawsze lubiłem Bondy a w szczególności te starsze: z Connerym i Moorem. Nowy Bond jest na początku nawet zakakujący ale potem w drugiej połowie filmu jest to co zwykle w filmach z agentem 007. Ogólnie film dobry choc mógł być lepszy. Niewątpliwym plusem filmu były jak zwykle w sadze o Bondzie piękne kobiety :D .

Bondy są nawet nawet ale tylko te "starej daty" Filmy z Brosmanem przejadły mi się kiedy zobaczyłem scene w której Bond najpierw spycha samolot w przepaść potem sam za nim skacze,dogania go,wsiada doń odpala i odlatuje do domu czy gdzieś... żenada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się właśnie to o czym KresP mówi w Bondach podoba. Stężenie niewiarygodności na minutę jest tak ogromne, że naprawdę ogląda się to z przyjemnością. Bez tych szaleństw filmy z Bondem byłyby tylko kolejnymi banalnymi opwiastkami kryminalno-komediowymi. A tak aparycja i zdolności głównego bohatera wyrobiły niezłą renomę całej serii. Śmiem twierdzić, że to właśnie dlatego jest tak popularna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kiedy zobaczyłem scene w której Bond najpierw spycha samolot w przepaść potem sam za nim skacze,dogania go,wsiada doń odpala i odlatuje do domu czy gdzieś... żenada

Goldeneye :) najlepszy z seriiz Brosnanem. Pamiętam jak byłemna nim w kinie i po tej pierwszej scenie dostał niemalże owację na stojąco :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj miałem przyjemność oglądać ostatni odcinek serialu Diuna. Tylko ostatni, bo o wcześniejszych nic nie wiedziałem, a na ten trafiłem przypadkiem. Muszę Wam powiedzieć, że film jest całkiem niezły. Momentami trochę ssie jeżeli idzie o efekty specjalne (np. fremeni na czerwiach :?), ale już oczy fremeńskie - jak dla mnie bomba. Poza tym walki - nie to co w Xenie - tu gość dostaje nożem w twarz i po krzyku. Poza tym walka Muad' Diba z młodym Harkonnenem też całkiem w porządku. Naprawdę żałuję, że nie widziałem wcześniejszych odcinków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najnowszych Bondów najlepsze są Goldeneye i Jutro nie umiera nigdy. Oba niezłe. Szczególnie Jutro nie umiera nigdy. Fajną miał Bond BMW. Brosnana ja za bardzo nie lubię. Wolałem znacznie Rogera Moora. Ciekawe kto będzie po Brosnanie :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, Moulan Rouge jes niezły, zwłaszcza wykonanie Show must Go On. Niezła jest też scena na końcu, gdy McGregor śpiewa a potem strzela, czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie^^

czy mi sie wydawało czy śpiewali "the show must go on..." wersja oryginalna jest "show must go on"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni film jaki mi cholernie przypadł do gustu nosi tytuł "EQULIRIBIUM"

( to sie chyba tak pisze ).Ludzie genialny film gorąco polecam !!

A wczoraj sobie Diune oglądałem i musze przyznać ze film przedni, a efekty specjalne tez nawet nawet.Genialnie wyglądały czerwie pustyni ( to takie duże robaki co sie po Arakis przemieszczały ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...