Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rykas

Laptop do gier i filmów do 3500 zł

Polecane posty

witam,

poszukuje laptopa di gier oraz oglądania filmów w okolicach 3500 zł, przeszukując internet znalazłem taki laptop:

http://allegro.pl/lenovo-y700-15-i7-gtx960-1tb-128gb-ssd-16gb-i6192830628.html

lecz niestety nie znam się za dobrze, więc proszę o pomoc czy to dobry sprzęt lub propozycję jakiegoś innego oraz czy allegro nadaje się na zakup laptopa czy lepiej korzystać z jakiś sklepów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gajwer257 napisał:

Spokojnie wystarczy Ci opcja z procesorem i5HQ jest on tez bardzo wydajny.

Niedawno kupowałem y700 na xtreem, po wliczeniu wszystkich zniżek (u nich na stronie jest m.in. -100zł za zakup lapka z SSD) różnica cenowa między i5 a i7 nowej generacji była wg mnie zaniedbywalna.

Sam laptop jest całkiem spoko, tylko w losowych momentach wentylatory kręcą się z nieadekwatną do obciążenia prędkością. Jedyna wada to matryca, na którą jest naklejona jakaś biedna powłoka matująca (przynajmniej kąty widzenia są ok).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realna różnica w grach w wynikach wydajności procesora w grach, pomiędzy i5-6300 HQ, a i7-6700 HQ to jakieś 20% (2,8 GHZ kontra 3,1 GHz + niewiele dający w grach HT w taktowaniu).

Przy GTX 960M to ma średnie znaczenie (prawdę mówiąc dopiero GTX 980M może zauważyłby różnicę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...