Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Episode

Lords of the Fallen - wydajność

Polecane posty

Witam, mam spory problem, otóż zakupiłem ostatni numer CDA z grą Lords of the Fallen, zainstalowałem ją, gra domyślnie była ustawiona na "wysokie". Zacznijmy od tego, że wszystko na początku chodziło dosyć płynnie, w okolicach 30-40 klatek na sekundę, jedynie w intrze zdarzały się przycinki. Kiedy wyszedłem do lokacji po pierwszym bossie, tej na zewnątrz gdzie pada śnieg zaczęły się problemy. Po przejściu przez drzwi ukazał mi się dosyć długi loading screen, po jego zniknięciu gra przez jakieś 2 minuty działa w... 1 klatce na sekundę, potrzebuje trochę czasu żeby znów wrócić do wcześniejszego framerate'u. Postanowiłem grę zamknąć i uruchomić ponownie, a to poskutkowało dokładnie tym samym, z tym że loading trwał jeszcze dłużej (około 3 minut). Również liczba klatek na bossie jakim jest Wyznawca jest bardzo niestabilna. I teraz pytanie, czy ta gra powinna się tak zachowywać na moim komputerze? Nie mam jakiejś maszyny do grania, ale Middle-earth: Shadow of Mordor działa mi w ~40 fps'ach na ustawieniach wysokich, AC IV, ustawienia wysokie ~35 fps, a LOTF potrzebuje najniższych żeby wczytywać się w mniej niż 3 minuty confused_prosty.gif

Mój PC:

Procesor: AMD Athlon? II x3 445 3.10 GHz

RAM: 4,00 GB

Płyta główna: ASUS M4A78LT-M LE

GPU: MSI Geforce GTX 650 Ti BOOST, 2 GB RAM, GDDR 5

Windows 10 Home 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma ogólnie problemy z wydajnością i stabilnością.

Na moim kompie (i5 4570 (3,2 Quad core), GF 760 GTX, 8 Gb Ram) fremerate jest niestabilny. Czasem jest 60, czasem 30-20.

To, że czas wczytywania też jest długi jest również normą.

Taki urok tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wam to pomoże, ale u mnie rozwiązało problem wizyt na pulpicie powodowanych przez nVidia Turbulence. W panelu sterowania nVidia, w zakładce PhysX, należy ustawić procesor na CPU (nie automatyczne). Dotyczy to oczywiście tylko posiadaczy kart nVidii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam podobny problem, konfiguracja sprzętowa całkiem mocna, Wiedzmin 3 w rozdzielczości 1400x900 działa na uber detalach w 60FPS , Lords of the Fallen na niskich detalach kompletnie niegrywalna, co chwila freezy poniżej 15FPS.

Konfiguracja: i5 6500, GF9600 4GB, 8GB DDR4 dual chanel, dysk SSD, Win 10 64bit. Ktoś gra na podobnej konfiguracji lub ma takie problemy na Win 10? Sterowniki najnowsze.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Klikasz prawym przyciskiem myszy na nazwę gry i włączasz okno właściwości. W okienku jest zakładka język, gdzie możesz ustawić, jaki ma być język głosów i napisów. Zmieniasz na PL, Steam ściąga parę plików i możesz grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...