Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLodyy

Samoczynne uruchamianie się komputera.

Polecane posty

Witam,

potrzebuję pomocy jak w tytule. Po wyłączeniu komputera, on sam się uruchamia. Gdy ponownie go wyłączę wszystko jest ok. Zawsze po 1 wyłączeniu komputera, ponownie się uruchamia. Nie wiem co trzeba zrobić. Przeszukałem tematy na elektrodzie itp, ale chyba problem leży gdzieś indziej. Oryginalny Win 10 , komputer jak w sygnaturze. Jest nowy, skladany w morele.net Więc to nie powinna być wada sprzętu. Zwłaszcza, że na samym początku wszystko było ok.

Proszę o pomoc

i z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd BIOSu lub jego ustawień. Wyłączyłbym w BIOSie oraz w systemie wszystkie opcje typu wake on ... (przede wszystkim Wake on LAN) i zobaczył, czy coś się zmieni. Z innych rzeczy można spróbować wyłączyć opcję Fast startup oraz opcję Intel Smart Connect w systemie.

Aktualizacja BIOSu również może pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja biosu nie pomogla. Nie do konca wiem gdzie znalezc wake on lan w biosie. Plyta glowna jak w sygnaturze. Nie.jestem.specem od komputerow, moze to jakas banalna sprawa, ale gdzie w systemie szukac tego wake on lan i pozostalych opcji z tym zwiazanych ? No i co z tymi fast startup i intel smart connect. Wylaczylem to w autouruchamianiu ale tez nie pomoglo. Dziwne jest rowniez to ze komputer nie.uruchamia sie ponownie za kazdym razem. Jednego dnia uruchomi sie, drugiego juz nie. Nie mam pojecia co moze powodowac cos takiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przycisk uruchamiający komputer jest uszkodzony? Może zbyt blisko w kontakcie pozostaje plus z minusem przez co komputer włącza się jakby ktoś po prostu wcisnął przycisk? Spróbuj odłączyć całkiem guziczek od przedniego panelu obudowy i wtedy dowiesz się, czy to nie jego wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...