Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

predatorekk

Rozwiązany: Komputer do 2000zł, albo i mniej pod Dota 2

Polecane posty

Witajcie to znowu ja,

  • Budżet na komputer: 2000-1500 +/-
  • Części do kupienia: skrzynia
  • Czy wliczyć system w cenę: nie
  • Zastosowanie komputera: TYLKO DOTA 2
  • Preferowany sklep: morele nowe, używane allegro
  • Rozdzielczość posiadanego telewizora: 1920 x 1080 (Sony 47W805A)
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: nie
  • Termin zakupu komputera: do tygodnia
  • Dodatkowe uwagi: bez dysku HDD, tylko mi potrzebny SSD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych byłoby coś takiego: http://www.morele.net/inventory/info/ihqvyP/

DOTA2 w zasadzie potrzebuje czterowątkowego procesora (i3) i niezupełnie zabytkowej karty graficznej (ma ograniczenie do 120 fps), a niżej od 750 Ti nie ma nic supersensownego.

Jakbyś chciał pograć w coś nowszego, albo upgradenąć to przyzwoity zasilacz i reszta mogą się przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugrasz, przy czym jeżeli to ma być sprzęt tylko do DOTY i przeglądania internetu, to nie wiem czy jest sens płacić 1000 zł więcej za nowe części względem tego co podałem. No chyba że chcesz też w jakieś inne nowsze gry pograć, to wtedy ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Twojej propozycji Dirian jest jakiś dysk 320 gb w sumie nie potrzebny,,, a na Twojej propozycji równie dobrze bym pograł na full detalach ? A jakby ktoś mógł dać propozycje z MacMini który model może być oczywiście używany ? bo mam telefon i tablet od apple i może warto by było też mieć komputer ? A kompletnie się nie znam na wymaganiach przez nich podawanych w stosunku do sprzętu jaki ma być...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na gwarancji mi w ogóle nie zależy karta jak dobra i nie będzie w niej grzebane to będzie działać.

Dirian słuchaj jakby dorzucić do GTX750 Ti OC warto za 530 zł, czy to już za mocna karta będzie ?

znalazłem taką zobacz : http://allegro.pl/gi...59591951.html dobra cena ? jaka jest wydajność w porównaiu do tej HD 7770?

Poprawiłem linka [webtom]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...