Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

psychov

Rozwiązany: Komputer za około 5000 zł.

Polecane posty

Budżet na komputer: 5000 zł +200, 300zł

Części do kupienia: "skrzynka", monitor

Czy wliczyć system w cenę: Tak, Windows 8.1

Zastosowanie komputera: Głównie gry i słuchanie muzyki

Preferowany sklep: Internetowy

Czy sprzęt będzie podkręcany: nie

Termin zakupu komputera: W ciągu miesiąca

Dziękuję z góry za pomoc. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem maksymalny termin trzydziestu dni, najprawdopodobniej sprzęt zakupię w ciągu najbliższych dwóch tygodni (zależne jest to od załatwienia pewnych formalności). Natomiast byłbym wdzięczny o podanie już teraz, na obecną chwilę, sprzętu o tej wartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klik - jak na razie w morelach MSI R9 390 ma stanowczo zbyt wysoką cenę, w każdym wolałbym właśnie tę kartę (dlatego) albo coś z niższej półki i szybką przesiadkę na kolejną generację, a zaoszczędzoną teraz kasę można by dorzucić do SSD (850 EVO/MX200 250GB), czy np. lepszego zasilacza/obudowy/monitora.

słuchanie muzyki
Co dokładniej będzie między komputerem, a Twoimi uszami? Bo być może niegłupim pomysłem byłoby dołożenie jeszcze jakiejś porządnej karty dźwiękowej (choć biorąc pod uwagę fakt, że integra na płycie jest całkiem niezłej jakości, to trzeba by było wyłożyć ~300-400 zł).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD201 to zwyczajnie względnie poprawne słuchawki i tyle. Nie jest to cud techniki i nie wymaga żadnych dodatkowych kart dźwiękowych.

@webtom

Pewnie coś w cenach się zmieniło, ale obecnie widzę, że R9 390 od MSI jest w morelach tańszy od podanego w koszyku GTX 970 również od MSI.

Generalnie propozycja webtoma jest ok i na tą chwilę masz już jako taki wzór zestawu. Po konkretne szlify zgłoś się najlepiej kilka dni przed kupnem, bo jak sam widzisz ceny różnie potrafią się zmieniać.

Zajrzyj do tego tematu

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=271216

Darmowa wysyłka + montaż/pendrive za symboliczną złotówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sytuacja wyklarowana, zamawiam kompa dziś lub jutro. Proszę uwzględnić system Windows 8.1 i dorzucić jakieś słuchawki z mikrofonem do grania i słuchania. Zmieniło się coś drastycznie od propozycji webtoma?

Dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki mają się mieścić w budżecie 5000zł, czy możesz do nich coś jeszcze dorzucić? Pytam, bo pierwsze przyzwoite to HyperX za ~300zł.

I czy koniecznie W8.1, a nie W10? Jeśli tak to czemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet max 5300 zł. Słuchawki mogą być przyzwoite - tyle myślę mi wystarczy.

Co do Windy, nasłuchałem się o 10 wiele złych rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o prywatność, którą sobie cenię. Chyba że to zabobony i mnie oświecicie, że wcale tak z tą prywatnością źle nie jest na 10. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mój system już dawno nie jest aktualizowany, bo siedzę jeszcze na xp-eku. Ale skoro nie ma różnicy z prywatnością między 8.1 a 10, to faktycznie bez sensu byłoby kupować 8.1. Ale martwi mnie jeszcze jedno - nakupowałem z różnych gogów stare tytuły, które chodzą tylko pod xp. Czy będzie można prosto je odpalić na 10?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...