Skocz do zawartości

Gdyby nie płeć piękna, to co by się stało z luźną jazdą?


Errasmus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Czekam, aż Alpha podejmie dalszą dyskusję i rozpocznie się piekło.

Nah. Spasuję. Jak ktoś stawia zupełnie opcjonalne "upiększacze" na równi z przedmiotami do dbania o higienę osobistą, to chyba musi być coś nie ten teges.

spoiler alert - to zdjęcie z programu "RuPaul's Drag Race", czyli takiego talent/reality show dla drag queens xD

Ta po prawej wydawała mi się na w miarę ładną...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam, aż Alpha podejmie dalszą dyskusję i rozpocznie się piekło.

Nah. Spasuję. Jak ktoś stawia zupełnie opcjonalne "upiększacze" na równi z przedmiotami do dbania o higienę osobistą, to chyba musi być coś nie ten teges.

mydło, pasta do zębów czy maszynka do golenia też są opcjonalne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od razu widać, że to faceci. Na biodra nie patrzysz?

W zasadzie to nie przyglądałem się im aż tak. Za dużo tapety na gębach mają. Zwróciłem uwagę tylko właśnie na tą/tego z prawej, bo wydawało mi się, że może być całkiem ładna/ładny bez szpachli.

mydło, pasta do zębów czy maszynka do golenia też są opcjonalne

Mr. Clever ain't that clever.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha Ty to masz jakiś duży problem/kompleks względem kobiet

Kocham kobiety. UBÓSTWIAM JE. Ale niestety dzisiaj część kobiet... nawet szkoda mi stukać w klawisze, hahaha.

BTW To chyba wy macie problemy, chodź tego nie dostrzegacie. Jak ktoś krytycznie odnosi się do kogoś, kto ma złą opinię o wszelkiej maści paćkachnamordnych, to chyba to tylko świadczy o standardach dzisiejszych kobiet, lol.

Dzięki za strzelanie sobie do bramki, plaże. 1080p no scope, yeah.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się formułować swoje zdanie bez aroganckich przytyków, to może ludzie będą rozumieć, o co ci chodzi. Ja tam np. też nie przepadam, kiedy kobiety przesadzają z makijażem lub nakładają go nieumiejętnie, albo kiedy idziesz w góry, a ta tak czy inaczej musi się wyszpachlować, bo jeszcze gdzieś na szlaku ktoś zwróci na nią uwagę. A tak to zabrzmiało, jakbyś chciał udowodnić, że wszystkie kobiety są brzydkie i śmierdzą, a jedyne co je trzyma w stanie "używalności" to kremy i perfumy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kiedy idziesz w góry, a ta tak czy inaczej musi się wyszpachlować

Ale mówimy o makijażu czy o szpachli? Bo na ten przykład mój podkład ma filtry UVA i UVB, poza tym warstewka podkładu chroni twarz przed zimnem i wiatrem, więc to nawet lepsze rozwiązanie niż wyjście totalnie saute :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale wiem, że dla mnie to kompletnie abstrakcyjne i bez sensu. Rozumiem jakiś krem z filtrem, bo sam używałem, ale malowanie się to strata czasu, który można było przeznaczyć na wyjście wcześniej albo spanie dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham kobiety. UBÓSTWIAM JE. Ale niestety dzisiaj część kobiet... nawet szkoda mi stukać w klawisze, hahaha.

Masturbacja się nie liczy

BTW To chyba wy macie problemy, chodź tego nie dostrzegacie. Jak ktoś krytycznie odnosi się do kogoś, kto ma złą opinię o wszelkiej maści paćkachnamordnych, to chyba to tylko świadczy o standardach dzisiejszych kobiet, lol.

Dzięki za strzelanie sobie do bramki, plaże. 1080p no scope, yeah.

Plastik przy którym nie można podskoczyć bo twarz odpadnie to jakaś patologia.

Ale ładnie nałożona odpowiednia ilość makijażu, bardzo ładne podkreśla urodę danej dziewczyny.

Czasami jest on też trudno zauważalny i jestem ciekawy ile z tych co sądzisz że makijażu nie mają, tak naprawdę mają bardzo umiejętnie nałożony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psssst

Żadna kobieta nie wygląda tak dobrze bez makijażu jak z

ja się nie znam, ale to chyba zależy też od jakości makijażu

okej, *jak z dobrym makijażem

Ale ładnie nałożona odpowiednia ilość makijażu, bardzo ładne podkreśla urodę danej dziewczyny.

Czasami jest on też trudno zauważalny i jestem ciekawy ile z tych co sądzisz że makijażu nie mają, tak naprawdę mają bardzo umiejętnie nałożony smile_prosty.gif

THIS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to zabrzmiało, jakbyś chciał udowodnić, że wszystkie kobiety są brzydkie i śmierdzą, a jedyne co je trzyma w stanie "używalności" to kremy i perfumy.

Co wy macie z tym łączeniem makijażu z higieną?

Nie są brzydkie. Są przeciętne. Relatywnie brzydsze niż obecnie panujące standardy (badania to potwierdzają).

Masturbacja się nie liczy

objection.jpg?t=1451587795227
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja się nie liczy

Witam, wpadłem napisać tylko że jest mi absolutnie wstyd gdy widzę ripostę na tym poziomie. W gimbazie może bym cię z dwa razy po ramieniu poklepał, ale tutaj wręcz krinczuje.

Dziękuje, dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest on też trudno zauważalny i jestem ciekawy ile z tych co sądzisz że makijażu nie mają, tak naprawdę mają bardzo umiejętnie nałożony smile_prosty.gif

Ciężko mi powiedzieć, bo tak naprawdę tego nigdy się nie dowiemy :D. Chyba, że zafundujesz jakieś badania na ten temat, wtedy chętnie wezmę udział. Ale z reguły jestem na to wyczulony.

Lol, aż Abyss przeszedł na wysokie tony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja się nie liczy

Witam, wpadłem napisać tylko że jest mi absolutnie wstyd gdy widzę ripostę na tym poziomie. W gimbazie może bym cię z dwa razy po ramieniu poklepał, ale tutaj wręcz krinczuje.

Dziękuje, dobranoc.

Od kiedy LJ ma wyższy poziom niż gimnazjum? :D

@Alpha - wystarczy się zapytać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...