Skocz do zawartości

Fallout 2 - Jak przyłączyć Cassidy'ego do drużyny?


Gapon

Polecane posty

Dzień dobry,

Gram pierwszy raz w Fallout 2. Aktualnie przebywam w Kryptopolis. Wiem, że istnieje możliwość przyłączenia do drużyny barmana Cassidy'ego. Według poradników wystarczy z nim porozmawiać, a on z ochotą do nas dołączy. U mnie tak nie jest. Mam w drużynie Vica i Sulika. Cassidy regularnie odrzuca moją propozycję, twierdząc, że i tak jest u mnie zbyt tłoczno. Pytania:

1. Czy istnieje jakiś limit liczby postaci, które można przyłączyć do drużyny?

2. Jeśli tak, to czy można go zwiększyć?

3. Albo czy istnieje jakiś inny sposób na przyłączenie Cassidy'ego?

Z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit postaci istnieje, ale dowiadujesz się o nim w momencie przyjęcia nowej postaci. "Sory stary, ale w twojej kompani nie ma już miejsca" - to tekst, który słyszysz od kolesia, którego chcesz przyjąć.

Z tego, co pamiętam za przyjęcia Cassidy'ego odpowiada charyzma. Musisz być odpowiedni przekonujący, aby barman postanowił do Ciebie przystać. (Tak przynajmniej mi się wydaje. Jak u ciebie z charyzmą?)

Dawno to rozgrywałem smile_prosty.gif nie pamiętam dokładnie. Kiedy wchodzisz do baru nie panuje tam jakaś burda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fallout 2 grałem dość dawno, ale jeśli dobrze pamiętam to za ilość dołączanych członków odpowiada umiejętność ability, czyli zręczność. Można ją zwiększyć czasowo kupując jakieś tabletki czasowo zwiększające tę umiejętność. Mając dwa punkty ability możesz mieć jednego towarzysza, cztery masz już dwóch towarzyszy, chyba tak to działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ilość towarzyszy odpowiada Charyzma. Spróbuj odłączyć Sulika albo Vica, a potem pogadaj z Cassidym.

Zwiększyć Charyzmę możesz poprzez wzięcie odpowiedniego perka, operację w bunkrze Bractwa w San Fran, albo nosząc okularki znalezione przy zbirze w New Reno(Mason w barze Salvatore).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Wziąłem perka pozwalającego zwiększyć liczebność drużyny.

Limit postaci istnieje, ale dowiadujesz się o nim w momencie przyjęcia nowej postaci. "Sory stary, ale w twojej kompani nie ma już miejsca" - to tekst, który słyszysz od kolesia, którego chcesz przyjąć.

Z tego, co pamiętam za przyjęcia Cassidy'ego odpowiada charyzma. Musisz być odpowiedni przekonujący, aby barman postanowił do Ciebie przystać. (Tak przynajmniej mi się wydaje. Jak u ciebie z charyzmą?)

Dawno to rozgrywałem smile_prosty.gif nie pamiętam dokładnie. Kiedy wchodzisz do baru nie panuje tam jakaś burda?

Jest tam świeżo po nalocie tamtejszej policji. Między innymi z tego powodu Cassidy ma dosyć tego miejsca :)

Problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...