Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciastek3569

Słuchawki do 100zł

Polecane posty

Ok, no to wymienię Ci wszystkie headsety, które zgodnie z moją wiedzą są warte uwagi i mieszczą się w Twoim budżecie (pamiętając, że Cresyn C501S są obecnie powszechnie niedostępne, a Philips SHM1900 mają bardzo niekonkurencyjną cenę):

(tutaj następuje koniec listy headsetów spełniających powyższe kryteria)

Jak już tę część mamy za sobą, to zaproponuję najsensowniejszą alternatywę: Superlux HD681 + Zalman ZM-MIC - czyli słuchawki, które pod względem pozycjonowania i jakości dźwięku nie mają w swojej cenie właściwie żadnej konkurencji i do tego znośnej jakości mikrofon, który przymocowujesz na kablu tuż pod lewą słuchawką i o nim zapominasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Superluxy + mikrofon (na przykład 'pchełka' z dowolnego marketu za 15zł). Sam używam tego zestawu i jestem bardzo zadowolony.

Chociaż osobiście wolę Superlux HD668B (mam dwie pary). Aczkolwiek wydaje mi się, że moje HD681B (od HD681 różnią się chyba tylko kolorem) mają trochę głębsze basy; ale za to nie mają odczepianego kabelka, który akurat dla mnie jest mega atutem. No ale to już cena powyżej 100zł niestety.

Jeśli chodzi o wspomniane Fatality - miałem je na głowie, bardzo niewygodne. Muszla za mała, uwiera w małżowine, tak samo z resztą jak cała konstrukcja. Nie wyobrażam sobie siedzieć w tym dłużej.

Mam też Steelseries Siberia v2, ale jakościowo są moim zdaniem o wiele gorsze niż to, co pokazują w prezentacjach; mikrofon również pozostawia wiele do życzenia (zbiera więcej szumów niż faktycznego dźwięku, wspomniana pchełka kupiona w Saturnie za 15zł sprawuje się o niebo lepiej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...