Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Też słyszałem na serwerach, że poniedziałek. Póki co mam złotą rybkę, deskę, skórkę od banana i trzy paprochy. Ciekawe, czy chodzi tylko o tę zagadkę, czy może będzie można coś z tego wycrafcić?

A tak dzisiaj wygląda strona główna oficjalnej wiki.

Po za tym zawsze zostaje mi broń do walki wręcz - ukochane grabki biggrin_prosty.gif. Wierz mi - jeśli się tylko do nich przyzwyczaić to potrafią czynić cuda

Na medieval modzie Grabki to broń masowej zagładydiabelek.gif Nawet demoknighty czują respekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

I stało się. Pyromania Update... 3 dniowy tylko, krótko dosyć. Słabiej niż Uber Update, ale narzekać nie będę. Dzisiaj na spokojnie, tylko nowy tryb gry pokazany z Małpką, a do niego mapa. Tylko po co w takim razie te wszystkie dźwięki i pliki trybu związanego z robotami? Cóż, obyśmy się dowiedzieli niedługo.

Dodatkowo licznik. 50h. 50h do Meet the Pyro, jak się domyślam. W końcu ma wyjść w środę. Cóż, trzeba czekać, dowiemy się, co tam Valve wymyśliło!

http://www.teamfortr...omania/

BTW, ktoś znalazł jakieś ukryte coś na stronie, prócz gazetki z Małpką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik na stronie głównej Pyromanii zaiste wskazuje na czas wydania Meet the Pyro. Na stronie postaci pojawiła się data wydania, czyli środa: http://tf2.com/classes.php?class=pyro

Ponadto, ten nowy tryb, wnioskując z opisu, wygląda na połączenie CTF z ostatnią fazą Payload Race na Hightower. Cóż, poczekamy, zobaczymy.

Zanoszą się ciężkie dni dla Szpiegów, gdyż wysyp Pyrów po update będzie gwarantowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak by ktoś spróbował przetłumaczyć te info o nowym trybie to jest połączenie CTF i pchania wózka (tym razem rakiety z małpą Poopy Joe chyba) .Poopy Joe ma za zadanie zbić z orbity sowieckiego małponałte Vladimira Banananasa . A i ten tryb może mieć też CP w sobie.Więc jeśli chodzi o jakieś roboty to może Valve postanowiło wspomóc twórców modów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień Pyromaniii! Co tym razem? http://www.teamfortr...nia/cityonfire/

Bronie!1 Wszyscy kochają bronie. Niespodzianki dostaną Soldier, Scout, Sniper i Pyrka.

Scout raczej mnie nie ciekawi. Ot, same nudności. Chociaż brak falling damage kusi.

Sniper podobnie. Fajnie, że zrobili wreszcie nowego SMG. Przy zabiciu kryty, może się przydać. Snajperka z kolei... Cóż, okaże się. Nie brzmi aż tak źle, ale...

Soldier wydaje się za to bardzo, bardzo interesujący. 3 rakiety naraz? W sensie, że jedna za drugą, czy... Łał. Trzeba to przetestować! Cemu zawsze on dostaje najfajniejsze zabawki?

Pyrka to jakieś nieporozumienie. Nie rozumiem większej potrzeby dawania czwartego flare guna, gdy nie widziałem, by ktoś korzystał z czegoś innego niż podstawowy flare. Chociaż to odpychanie i podpalanie wszystkich w koło... Wszyscy mają na drugim slocie różnorodne rzeczy (no dobra, większość). Czy Pyrka nie może dostać jakiegoś słoika z benzyną, czy innej zasłony dymnej?

Na stronie podstawowej, prócz skórki od banana, pojawiło się coś jeszcze. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhahaha, pozostały już tylko ponad 4 godziny do nieodwołalnego i ostatecznego poznania Pyro! Miejmy nadzieję.

Wczoraj część popołudnia spędziłam, dosłownie, na siedzeniu przed kompem, śledzeniu tematów na steamie, wpatrywaniu się w główną stronę Pyromanii i wciskaniu F5. Przerażające. Chyba jeszcze żadna gra nie wywoływała u mnie takich emocji. Nawet mój brat się ze mnie śmieje i ciągle powtarza, żebym tak tego nie przeżywała. Ale co ja poradzę? To się chyba nazywa obsesja czy coś... Pewnie też znajomych zanudzam tym gadaniem o TF2, ale twardo się trzymają i znoszą to ze spokojem.

Nie mogę się doczekać, żeby dokładnie zbadać nową mapkę i rozegrać na niej parę rund.

Co do broni - moją uwagę przyciągnęła wyrzutnia dla Żołnierza, szkoda trochę tej amunicji z dispenserów, no ale zobaczymy. 3 wystrzeliwane rakiety kojarzą mi się z wyrzutniami z Borderlands. ^^

Bronie dla Skauta też bym chętnie przetestowała. Ten 'boost'. Interesujące.

Nowy flare gun... Meh. Co mi po tym odrzuceniu? A zmniejszone obrażenia o 50% jednak bolą.

Snajperka wygląda nieźle. Krytyki z karabinu też mogą być pomocne przy cięższych przypadkach. Może to znak, żeby w końcu przysiąść nad tą klasą i zacząć trenować...

Swoją drogą: Snajper-Leon zawodowiec. :3

No, a teraz powrót do czekania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał nową strzelbę Scouta już przetestować. Ciekaw jestem ile czasu trwa ten boost speeda, bo jeżeli krótko, to raczej znowu zostanę przy podstawowym Scattergunie :P Jakoś wyjątkowo żadna broń mnie specjalnie nie jara. Tylko snajperkę bym chciał mieć, bo fajnie wygląda :f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Okuru, pyro znowu nie jest tak rozchwytywany.Znaczy po meet the pyro będzie zawsze zajęty na serwerach z limitem klas . Czekamy na coś dla enga bo dawno nie miał porządnej aktualizacji .

Czy ktoś z was wiedział, że nowa wyrzutnia rakiet (ta ze śmieci) miała kiedy wyjść ale info o niej wyciekło do sieci i jej nie dali w końcu.Teraz ją dali, i ta wyrzutnia była też widoczna z 2 razy na Oficjalnym filmiku TF2 jest F2P http://wiki.teamfort...Free_to_Play/pl .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, że nie pokazali jego twarzy.

Zgadzam się. Choć oczywiście będą narzekający "Bo jak to tak, Valve? Podgrzewaliście atmosferę(cheesy.gif ), a na końcu i tak nie jesteśmy bliżsi poznania tożsamości Pyro", ja wolę by naszego zamaskowanego podpalacza otaczał nimb tajemnicy.

@Down

W sumie niedawno zacząłem oglądać Venture Bros., więc czemu nie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji wypuszczenia MtP Valve razem z Adult Swim urządzili małą promocję. Każdy, kto zapisze się na newsletter dostanie czapkę Robot Chicken.

I jeszcze jedno:

Q. When will I receive my code?

A. If you signed up and confirmed your account by midnight 6/27/12, you will receive your code on 6/28/12. If you signed up after midnight, you will receive your code 7/5/12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet the Medic nie przebiło, ale i tak się nie zawiodłam. Scena z Medykiem i Snajperem. <3

Filmik z jednej strony jest dosyć niepokojący, z drugiej - przezabawny (ta kraina z jednorożcami, dobry Borze, genialne). No i cieszę się, że w dalszym ciągu nie znamy płci/wyglądu Pyro. Może kiedyś się tego dowiemy.

Znalezione w steamowym temacie o MtP:

http://i.imgur.com/Xsv2b.jpg

Creepypasta z 09', jak mniemam. O ile toto w ogóle prawdziwe jest...

I to:

http://store.valveso...t.php?i=ATF005T

MrPyro - 4chan, 7chan, jeden pies, ale link ze screenem został wrzucony do tematu na forum Steama. ;]

Aha, i pokazałam. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby fajny i w ogóle ale... przesadzili, wolałem psychopatycznego morderce o nieznanej płci niż czegoś co myśli, że wyrzuca tęczę i myśli, że wszystkich uszczęśliwia.Ale dobrze, że nie znamy jego płci.Ale ten filmik prawie wszytko tłumaczy, ja bym wolał żeby był owiany jeszcze WIĘKSZĄ tajemnicą.

EDIT: teraz jest taka moda na tęcze i kucyki, najpierw Diablo i tęczowy lewel a teraz pyro ze schizami.

EDIT2: @Kathai_Nanjika ten pierwszy link co pokazałeś to wygląda raczej na 4Chana a nie forum steam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...