Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Cicho w świecie TF2.Za cicho... to cisza przed burzą a mianowicie przed jakąś MEGA GIGA AKTUALIZACJĄ! Już to czuje.Jakieś tajemnicze upejdy do bety... Trzeba przeszukać oficjalny blog w poszukiwaniu jakiś tajemniczych linków.Valve lubi takie podchody i czuję aktualizacje...Może Meet The Pyro? Albo jeszcze coś innego? Może jakiś upejd bez konkretnego celu jak "bez czapkowa aktualizacja" ?A może szykują jakiś specjał na hallowen? Może Meet the pyro + Hallowen upade ?Po prostu długo nie było upejdów i budzi we mnie to jakieś podejrzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na Meet the Pyro za wcześnie. Chociaż...

Kilka rzeczy zdradza beta - reserve shooter dla Pyro, dodatkowe misc sloty i kilka balance'ów (m.in. nerf dla Enforcera

NOOOOOOO!!!!

).

Czy rzucą wszystko na raz, podczas Halloween, czy osobno - to pozostaje tajemnicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za wcześnie na meet the pyro, bo ludzi się nagromadziło po meet the medic i raczej Valve spróbuje "ożywić TF-a" gdy graczy F2P zacznie ubywać. Raczej szykuje się coś większego na Halloween. Może nowa mapa i nowy boss ;) Ale nowe misc sloty by się przydały i liczę na to już w Halloween (mam nadzieję, że nie byłoby to płatne jak np. przy powiększeniu plecaka )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na duży update przed Halloween jest już raczej za późno, chyba że Valve chce coś zacząć cudować, w co w przypadku aktualizacji na Halloween powątpiewam. Wielki update powinien się pojawić za ok. trzy tygodnie, a pewne jest, że prace nad nim trwają (czytaj: Valve pakuje do gry itemy stworzone przez userów). O nowym trybie gry mówi się już od dawna, a konkretniej od kwietnia, ale skoro nie trafił on do czerwcowego Uber Update, to równie dobrze mogą go przesunąć i na Boże Narodzenie :lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno trochę i niepokojąco że Valve nie wydaję patchy do TFa :( W ciągu tygodnia potrafili walnąć z 4-7 patchy, a teraz od 3 tygodni nic. Pewne jest że na Halloween coś szykują, co do tego nie ma wątpliwości, no ale mogliby do tego czasu trochę się rozruszyć z tym :) No i czekam na kolejny slot na misce, który był zapowiedziany w Summer Update.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno trochę i niepokojąco że Valve nie wydaję patchy do TFa

Po prostu gra jest już doskonała :)

A poważnie - dobrze że nie robią tych "patchy". Od groma ściągania a efektu nie widać. Nawet jak usuną jakieś błędy, (których nigdy nie doświadczyłem) to dodadzą furę innych.

Kolejny misc slot jest już prawie pewny, ja cierpliwie czekam, Halloween i tak nie przyspieszysz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi niektórych pracowników Valve jawnie informują, że jakiś większy update będzie dzisiaj. Przypuszczam, że będzie to jakiś wstęp do tradycyjnego update'u halloweenowego, ale Valve zachowuje się dosyć dziwnie i może kryć się w tym jakiś podstęp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałem, że to jakiś podstęp ze strony zaworu (znaczy valve). Oni szykują coś naprawdę dużego .A nie wiem czemu mnie się pyro najbardziej kojarzy z hallowen .I pyro jest straszny (na swój sposób) i hallowen jest straszne (przynajmniej powinno być). Jak dla mnie w hallowen dostaniemy dużo ester eggów dotyczących pyro.

Swoją drogą kupiłem nowy taunt dla wszystkich klas.Strasznie drogo (za drogo) ale opłacało się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve time once again. Manniversary z okazji pierwszego roku sklepu wyszło trochę po czasie, dodając kilka rzeczy już znanych wcześniej (vide 2nd misc slot, czy kilka gotowców ustawień loadoutów), jak i kilka usprawnień/zmian w relacji fanowskie itemy->gra (podobnież możliwość oceniania itemów fanowskich przez community - w teorii brzmi całkiem nieźle). Do tego mapa, 30 itemów, slow-mo w replayach (

MATRIX

), i lekko po czasie high-five taunt. Czyli całkiem sporo jak na upek przed Halloween, który na pewno też swoje dostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna rzecz, która mnie przeraziła, a konkretnie itemy za preorder Football Managera 2011. W skład paczki (poza zajedwabistym szalikiem i korkami) wchodzi też noise maker, brzmiący jak... wuwuzela. Błagam, niech nie pójdą w ślad urodzinowego brzęczyka i nie dadzą mu nielimitowanej liczby użyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paperhat idzie za tyle bo jest craftable. Dobra już trochę ogarnąłem itemki i haty ssą ostro, nic mi się z nich nie podoba, natomiast niektóre misce są bardzo fajne. Bardzo podoba mi się Bootlegger (Jest Bronią a nie Miscem :O ), Cremator's Conscience i to chyba tyle :P Reszta jest średniawa. Cieszy że itemy ze sklepu będą tradeable, więc można wyczekiwać Villain Veil za 2 refy, który teraz kosztuje 1,37euro :) Niestety mnie też co chwilę wywala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z itemami ? Gdy wchodzę w ekran ekwipunku, pokazuje mi, że nie można nawiązać połączenia z serwerem przedmiotów :/ Zresztą jak wejdę na jakiś serwer, to 3/4 graczy nie ma avatarów przy nickach (nawet tych czarnych kwadratów ze znakami zapytania nie ma :X), i też mają podstawowe itemy. Podobnie z czapkami :/ Co prawda, dopiero dzisiaj ściągnąłem TFa po reinstalacji systemu, jednak od razu po odpaleniu jeszcze mogłem wejść w ekran ekwipunku, gdyż musiałem rozpakować Paperhata :P A teraz [beeep], nic nie działa :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech cię diabli valve, ledwo co kupiłem drwinę śmiechu a oni dają GIGANTYCZNĄ AKTUALIZACJE.W styl mexykańskiego święta zmarłych.Takie hallowe ala mexyk.Jest ogrom nowych czapek, i itemów podobnych do farbki czy zmeiniacz nazwy.A i nowa "stara" drwina.Znaczy Piąteczka do przybycia.I jeszcze więcej czapek w końcu nie gramy w TF2 tylko symulator czapek.Ja to bym żądał tygodnia zdwojonego dropó.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko poczytałem o zmianach. Nowe haty uważam za fajne, niektóre z nich naprawdę mi przypadły do gustu, a hełm medyka spróbuję sobie chyba w przyszłości skołować. W sumie z wprowadzonych nowości nie spodobało mi się tylko usunięcie pop-upów o level-upach Strange Weapons, mogliby zostawić jako opcję do wyboru - kto nie chce ich oglądać, to wyłącza (przy zostawieniu powiadomień o trade), a kto chce, to zostawia.

Dość ciekawe są te odznaki, gdzie można sobie wpakować customową teksturę - chciałbym mieć coś takiego.

Pomysł z ocenianiem customowych itemów uważam za dobry, z morza różnych projektów będzie można wyłonić te najciekawsze, a gdy Valve zobaczy, że item jest popularny, to szybko wpakują go do gry.

Cieszy mnie też wprowadzenie możliwości slo-mo i shaky cam do powtórek, szczególnie bardzo brakowało mi slo-mo do niektórych akcji, które wprost prosiły się o ten efekt. Nowość bardzo na plus.

Aha, nowe skrzynki, a przynajmniej ta #30, to oczywiście absurd. #30 zawiera dwa strange itemy, które chciałbym mieć: Kritzkrieg i Gunslinger, niestety przed chwilą widziałem na SPUF ofertę dwóch kluczy za skrzynkę. ZA SKRZYNKĘ. Liczę, że inflacja obniży cenę Strange Kritzkriega do normalniejszego poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nowy apdejt to duuużo czapek, taki sobie set dla demo, no i najważniejsze - 'pyra' może nosić reserve shootera! Poza tym dzisiaj bardzo udane zakupy - strange medigun i strange ambasador za jedyny 1 ref! Oprócz tego wrażenia z nowej mapki - trochę dziwna, ale idzie się przyzwyczaić. Odkryłem też wielką tajemnicę Valve - co kryje się pod cp na mapce Nucleus - http://imageshack.us/f/163/2011101500001y.jpg/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...