Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Wg. mnie Machina to najlepsza snajperka, choć gram nią dopiero od 2 dni... Dalekosiężny Dżezail też jest dobry, tą początkową mało grałem, bo szybko zdobyłem Łowce, i potem tylko nim ;d. A gdy wszedł Usypiacz to już był cud miód i orzeszki <3. Grałem nim dość dużo, ale potem przestałem grać w tf'a od wejścia w F2P. Ostatnio znów wróciłem i zaczyna mi się ta gra podobać ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jak się dobrze orientuję to tylko Sydney Sleeper ma szybszy czas ładowania mocy strzału o 25%. Może chodziło Ci o oto, że Machina po pełnym naładowaniu zadaje o 15% więcej obrażeń?

No tak, zapomniałem powiedzieć o większych obrażeniach :P Co do Sleepera, to jego statystyk nie pamiętam za bardzo, więc ciężko mi się o nim wypowiedzieć :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem w to grać, noob jestem, ale wciąga to niesamowicie :)

Oczekuje zaproszenie na Steamie :)

A co do snajperek - zazwyczaj ganiam z Sydney Sleeperem, ale to raczej dla kompletu. Ostatnio wróciłem do podstawowej, bo bawię się z achievami. Miałem Dżezaila, ale go dodałem do jakiejś wymiany, a machiny jeszcze nie dropnąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machina to nic szczególnego tak szczerze.Pograłem ją z tydzień i wróciłem do mojej strange snajperki podstawowej.Dużą jej wadą jest to że po strzeleniu jest smuga i od razu ogarnięci mogą zobaczyć skąd padł strzał....oraz to że bez przybliżenia nie można strzelać.Gdy ktoś mnie zaskoczy to muszę walić snajperką bo mam antyklingę.Dlatego według mnie na pierwszym miejscu jest podstawowa snajperka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem w to grać, noob jestem, ale wciąga to niesamowicie :)

Oczekuje zaproszenie na Steamie :)

To zaproś mnie - moj nick na steamie - tylko sie nie smiejcie, bo ma dluga i skomplikowana historie, nie ja go zakladalem - to ghallerianichuj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był news, i to w dodatku wisiał przez dość długo. To, że go przeoczyłeś, to tylko twoja wina, CDA nie może wstrzymywać newsów tylko po to, żeby wszyscy na pewno się dowiedzieli o TF2. Zresztą, na Steamie też było to ogłoszone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio czapkę Elisa. Chciałem żeby mój demoman miał jakąś czapkę a 2 dni później http://wiki.teamfortress.com/wiki/Spiral_Sallet/pl jest teraz noszona przez wszystkie kalsy.No jak ja się wkurzyłem, wydałem aż scrapa na Elisa.Ale powiem, że demoman wygląda w niej jak prawdziwy rycerz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był news, i to w dodatku wisiał przez dość długo. To, że go przeoczyłeś, to tylko twoja wina, CDA nie może wstrzymywać newsów tylko po to, żeby wszyscy na pewno się dowiedzieli o TF2. Zresztą, na Steamie też było to ogłoszone.

Mówiliśmy o czasopiśmie. Nie stronie internetowej. W Cda nie było nawet o tym zmianki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pit4544 - czapka jest koszmarnie wręcz brzydka, aczkolwiek nowa, więc można trochę za nią wyciągnąć. Widziałem trady zarówno za 2, jak i 3 refy, więc ciężko jest powiedzieć jedną cenę, ale myślę, że co najmniej 2.33 ref. Najlepiej pisz "offer", może ktoś rzuci dużo więcej.

Co do tradingu: Stało się to, czego się od dawna spodziewałem i obawiałem. Kryzys :) Po wieeeeelkim obniżeniu cen strange'y z pierwszego rzutu (Solly, Demo i Heavy) te teraz ostro skoczyły w górę. I taki Rocket Launcher z 1.33-1.66 ref skoczył do 4 ref (sic!), Minigun do 3, a graty Demo do 2 refów. Jestem tym faktem dość zaskoczony, osobiście spodziewałem się jeszcze co najmniej miesiąca czasu, ale i tak jest nieźle. Rocket... dorwałem za 1 ref, na resztę jakoś powoli uciułam, poza tym liczę na drobne ustatkowanie się cen, prawdopodobnie pójdą one niedługo w dół, już widziałem oferty ostro zaniżone, ciągnące resztę. Anyway, jeśli ktoś chce kupować jakieś Strange wepy z 2 rzutu, jest to chyba najlepszy moment, nie radzę czekać dłużej.

Do tego wprowadzenie Strange'ów ma jeden, zasadniczy skutek. Drastyczny spadek cen hatów. Prawie każdą czapkę można dostać za 2 refy, wyjątkiem są te nowe (nowe, myślę, że można tak nazwać te wydane po Hatless Update, choć tylko niektóre, bo część można i tak dostać za okrąglutkie 2 refined), nawet do niedawna bardzo drogie czapki z zestawów (Milkman itp.) można dostać bardzo tanio. IMO w tym momencie nie warto inwestować w haty, Strange są o wiele cenniejsze, a nawet jeśli ktoś się tym nie interesuje, to chyba warto wydać dzis 1 ref na Scatterguna, by za miesiąc czy dwa sprzedać go za trzykrotnie lepszą cenę.

Nie rozumiem natomiast ludzi narzekających na te elementy ekonomii (na poziomie 4 klasy podstawówki...) w TF2. Że to niby zmniejsza grywalność. Przepraszam bardzo, czym jest grywalność. Gra jest grywalna jeśli ma się ochotę w nią grać. Taka to moja łopatologiczna definicja. I dla mnie np. siedzenie na trade serwie jest pewną przyjemnością, jeśli ktoś tego nie lubi, to gra do tego nie zmusza. W czym więc problem?

Aha, no i 700 godzin bez hat dropu. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kampor nikt nie będzie na ciebie czasu marnował, ledwo co kupiłeś premium pewnie,masz pewnie 3 bronie na krzyż i już myślisz że wszyscy ci będę pisali co kosztuje ile, po ile chodzą czapki itp. Zanim się czegoś dochrapiesz miną miesiące, wtedy wróć i pogadamy.

jak bardzo ci zależy to patrz sobie co sobie ludzie życzą za różne przedmioty na tym forum

http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay.php?f=952

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dariusxq No pewnie ledwo, szczególnie kiedy napisałem "Właśnie kupiłem premke", przegrałem już około 100 godzin więc pare broni się nazbierało, a często dropią rzeczy dla mnie nieatrakcyjne i co wtedy? Chodziło mi o ogólne ceny np itemy za acziki, itemy zwykłe, przed chwilą wypadła mi ze skrzyni Piła do kości kuriozum, mógłby ktoś powiedzieć ile to coś może być warte? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zamiast się pytać ciągle o ceny, czy wymiana była dobra itd. sami ruszcie łepetyną i sprawdzajcie sobie. Jeśli cały czas ktoś was będzie prowadził za rączkę, to prędzej czy później dacie się oszukać. Po prostu szukajcie, jakie są średnie oferty za itemy na podanym przez Darusia Steam forums, albo róbcie search na http://tf2tp.com/ czy http://www.tf2outpost.com/ , to powinno dać wam podstawowe pojęcie, co ile jest warte (mówię głównie o cenach Strange Weapons, kluczy, hatów wszelkiego rodzaju, misców itd.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo,mam pytanie.

Nabyłem wczoraj pudełkową edycję limitowaną gry Deus Ex Human Revolution(tą z wybuchowym pakietem). Kumpel mi mówił,że gdy zarejestruję ją na Steamie,w TF2 dostanę przedmioty z Deusa. Ja jednak żadnych takich nie mam. Ocb? Kumpel mnie wkręcił,czy robię coś nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ogólne ceny np itemy za acziki

Przegrałeś sto godzin, a nie wiesz że itemów za acziki nie można używać w handlu?

Poza tym bronie mają najmniejszą wartość, więc jeśli posiadasz tylko to, to lepiej się nie brać za bardzo za handel. Chyba że chcesz się wymieniać broń za broń, wtedy najczęściej wymienia się 1:1, albo 1:2 random/scrap. Dopóki nie będziesz miał uzbieranych przynajmniej kilku refów, albo wydropionych jakichś czapek/misców to nie bierz się za handel. Ludzie nie ogarniający rynku i chcący wymieniać bronie albo skrzynki za czapki są dość często wyśmiewani. Najlepiej pograć kilka miesięcy, uzbierać materiał do handlu i później wbijać na serwery podane powyżej, znajomość cen przyjdzie z czasem i doświadczeniem.

@up

Itemy do TF2 były tylko za pre-order kupiony przez Steam, o ile mi wiadomo to pudełkowe wersje nie dodają żadnych przedmiotów do gry. Pre order się zakończył, więc i dostępność przedmiotów również. Także kumpel albo nie wiedział, albo cię wkręcił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...