Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Jeżeli są badziewiami to czemu ziomek u góry chce bym mu to oddał?

Bo po prostu jesteśmy dobrymi ludźmi i chcemy żebyś pozbył się problemu. Usuwając czapkę Bóg zabija jednego kotka, a oddając je w dobre ręce nic się nie dzieje. Lubimy nowych graczy i chcemy zaoszczędzić ci miejsce w ekwipunku, żebyś mógł zbierać nowe bronie itd. Aha, mi też możesz te czapki oddać, ja mam dużo miejsca w ekwipunku to przechowam je, żebyś nie musiał się martwić co z nimi zrobić :trollface:

Jakie są możliwości płacenia w sklepie?

Tylko jedna - przez Steam Wallet. Musisz go doładować np. PayPalem, przy czym minimalna kwota doładowania to 5 euro. Dopiero jak będziesz miał kasę w portfelu to będziesz mógł szybko i sprawnie kupować gry w IS.

Bo w końcu okazuje się że wydajesz 200zł na itemy do gry a normalnie ją można kupić za 5 dych i wszystko w grze za darmo powinno być. Ale i tak ci co kupili to mają konto premium i i tak muszą bulić jak chcą dobry stuff.

Sklep z itemami nie sprzedaje praktycznie żadnych rzeczy których nie dałoby się dostać w inny sposób. Praktycznie każdy przedmiot tam dostępny można wycrafcić, wymienić bądź wydropić. Nie ma takiej sytuacji że gracz bez premium jest gorszy i nie ma szans z płacącym graczem. W samej grze wszystko zależy od tego ile umiesz, a nie ile wydasz kasy. I co najfajniejsze, przedmiotów z IS nie da się odsprzedać (przynajmniej normalnie, można to obejść zestawem do paczkowania), przez co IS nie zaburza za bardzo rynku przedmiotów.

Czy ludzie ze strefy premium i bez mogą grać razem?

Tak, i jest to najgorsza konsekwencja przejścia na system F2P. Sam dobrym graczem nie jestem, ale jak widzę co wyprawiają i wypisują na czacie darmowi gracze to aż mnie serce boli. Ale wydaje mi się że taka sytuacja utrzyma się jeszcze z miesiąc, później zostaną tylko najwytrwalsi, a reszta wróci do swoich CoDów i BFów, i tam będą szpanować swoimi umiejętnościami :)

Niektórzy po prostu lubią je kolekcjonować.

Np. ja :P Niekiedy mam tak że nie chce mi się w ogóle grać, a zamiast tego godzinami siedzę na trade serverach, wymieniam się czapkami i uzbrojeniem, wymieniam metale itd. Prawie jak Diablo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wolałem się skupić na grze i zrobieniu osiągnięcia w tf2 niż siedzieć w sklepie. Najtańszy item jest chyba za 1 euro. Czyli 4 zyle. Jak dla mnie dużo.

Ten cały crafting. Jak mam to ogarnąć?

Chyba nie mogę wam oddać tych czapek w końcu jestem na zwykłym koncie a gracze z tego konta nie mogą się wymieniać czy dawać innym przedmiotów tak?

Mój steam Armagedon44 jak by ktoś chciał pograć i te czapki i inne bzdety dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE SŁUCHAJ ICH BO CZAPKI SĄ BARDZO WARTOŚCIOWE .Więc wymieniaj je za coś tak samo wartościowe np: metal rafinowany i takie bzdety ALE NIE WYMIENIAJ ZA NAWET 8 BRONI .Czapki są bardziej wartościowe i najtańsza czapka to chyba 1 raf czyli 18 broni a więc wiesz , pamiętaj żeby cie nie wrobili tak ja mnie kiedyś .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja radziłbym po prostu sprawdzić w słowniku znaczenie słowa 'ironia'. Życie staje się łatwiejsze kiedy potrafi się ją rozpoznać.

Tak w ogóle zastanawia mnie jedna rzecz, może ktoś się orientuje. Czy nową żelazną szczękę dla Hewiego można jedynie wyciągnąć ze skrzynki i wydropić, czy może da radę ją wycrafcić? Niby na TFwiki craft jest zaznaczony jako dostępny, ale żadnej receptury doszukać się nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu jesteśmy dobrymi ludźmi i chcemy żebyś pozbył się problemu. Usuwając czapkę Bóg zabija jednego kotka, a oddając je w dobre ręce nic się nie dzieje. Lubimy nowych graczy i chcemy zaoszczędzić ci miejsce w ekwipunku, żebyś mógł zbierać nowe bronie itd. Aha, mi też możesz te czapki oddać, ja mam dużo miejsca w ekwipunku to przechowam je, żebyś nie musiał się martwić co z nimi zrobić :trollface:

@up - Faktycznie, -10 szacunku, kto by się tam domyślił, że to ironia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fellesan Pewnie da sie sie wycrafcic metoda 3 ref i jakis tam mały procencik jest ze to wypadnie :P Najlepiej wbij na trade serwa i szukaj te szczeki za 2 refy. Jeszcze Wczoraj dałem za nie 2 ref 2 rec a juz teraz schodzą za 2 refy :laugh: Ale nie jestem zły że przepłaciłem :)

@b3rt Genuine schodzą za bardzo dużo refów/keyów. Są o wiele wiele cenniejsze od zwykłych.

@b3rt jak bardzo ci zależy sprzedam ci je za 3 refy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fel

Podejrzewam że odpowiednie receptury pojawią się po skończeniu letniej promocji zarówno na Steam jak i w TF2. Tak było do tej pory z większością itemów w grze które były dostępne tylko z innych gier bądź z promocji wszelakich. Albo tak jak pisze Dariusxq, 3 refy i trzymamy kciuki :)

I tak z ciekawości pytanie do ludzi trudniących się handlem: Czy itemy Genuine są więcej warte niż zwykłe (żółte), czy może mniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto by się tam domyślił, że to ironia :P

Jaka ironia? Ja chciałem kolesia oszukać i skroić :icon_cool:

Czy itemy Genuine są więcej warte niż zwykłe (żółte), czy może mniej?

Rzecz jest warta tyle, ile ktoś jest skłonny za nią dać. Niektórzy bardzo udanie wymieniali swoje genuine itemy, przy niektórych ofertach wymiany widziałem zastrzeżenia "tylko nie wciskajcie mi tego genuine szajsu". Na podstawie własnych obserwacji wnioskuję, ze sytuacja nie jest jednoznaczna, ale wyciągnięcie korzyści z wymiany genuine items jest jak najbardziej możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem że jesteście tacy fajni. Podejrzewałem tylko że skoro wam tak zależy na tych gównach to coś w tym jest i pewnie mnie robicie w konia ale pewien nie byłem.

Czy ironia czy nie ciency jesteście panowie. Bijecie sie o jakieś zafajdane itemki jak dzieci grające na facebooku kupujące świnie i krowy do swojej wirtualnej farmy.

Żal mi takich ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi żal śmiać się chce z osób, które lecą na forum z pytaniem o cenę przedmiotu w sklepie czy inną pierdołę zamiast samemu sprawdzić. :tongue: Ludzie sobie z ciebie żartują, a tekst "nie przydatne, możesz mi oddać" znany jest już dzieciom w podstawówce i wywołuje śmiech, a nie święte oburzenie. TF2 to gra przy której można się zreslaksować, a chwila relaksu i nabranie dystansu do świata ci się przyda. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja! Ja! Ja! To ja się śmiałem <kaja się pokornie bijąc czołem o podłogę> Ale czego chcesz od mojej farmy na fejsbuku, może zostaniemy pszyjaciułmi i oddasz mi swoje krówki? :wub:

Ochłoń L1zard, bo Twoja postawa tylko bardziej Cię ośmiesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej. Po prostu się pytam bo nie wiem. Czapka co mi nic nie daje i wymienię ją za 8 broni. To co mi się przyda bardziej. Czapka co tylko wygląda czy 8 broni? Musi być jakiś haczyk ale tu mi nikt nic poważnego nie powie.

Wiem że to jest nie poważny shooter i nie ma się co spinać. Ale do tych przedmiotów akurat podchodzę poważnie bo w końcu chcę też być noobem jak wszyscy i mieć jakieś tarcze darwina co dają 25% życia.

Chcę się tego po prostu dowiedzieć by móc czerpać z tej gry więcej. Ale skoro tutaj robicie sobie jaja a nie możecie powiedzieć normalnie co i jak to coś z wami jest nie halo. Poczekam jak przyjdziecie do nowych gier i ja będę wam udzielał wspaniałych rad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@L1zard

Jeżeli dajesz ludziom amunicję to co się dziwisz, że strzelają? Dobra, ponieważ sądząc po dotychczasowej dyskusji śmiem przyjąć, że nie rozumiesz dotychczasowych aluzji podszytych ironiach powiem tak - nie dziw się, że ludzie nie udzielają ci informacji skoro a) na większość jeśli nie wszystkie twoich pytań padały już wielokrotnie odpowiedzi (każdy był kiedyś nowy w jakiejś grze) a b) już kilkakrotnie ludzie odsyłali cię do oficjalnej wiki gdzie masz opisane wszystko, ładnie i przejrzyście... po prostu maksymalna ilość teorii przed rozgrywką ;D Zresztą, jak napisał chociażby Felessan, dowiedzenie się odpowiedzi na twoje pytania na tej wiki zajęło by góra pięć minut, na takim forum trochę dłużej. Zresztą pamiętam, że na pierwszą rozgrywkę wpadłem totalnie zielony biorąc najfaniejszą klasę do walki jaka wtedy mi się wydawała czyli Heavy a nawet pożyłem dłużej niż minutę zbierając kilka "aczivów", może nawet kogoś zabijając (ta, treningów wtedy nie było) :P

BTW. treningów - zdecydowanie przydał by się dla Medica i Heavy'ego :)

PS. Kiedyś bodajże Sedinus pisał, że byłby wstępnie zainteresowany moim drugim Magnificent Mongolianem (a trafił się dubel z dropa :P), ale ostatecznie do wymiany nie doszło. Chciałby ktoś w zamian za kilka spluw, których nie posiadam w swoim arsenale, a na które uparcie poluję? xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak powiem to jeszcze raz ,że czapka nie jest warta 8 broń tylko znacznie więcej ,więc jak już chcesz te bronie i te tarcze to przy wymianie proś o metale z odzysku (i bronie ) a jak chcesz wiedzieć po co to metal to tu wszystko masz http://wiki.teamfortress.com/wiki/Crafting/pl po raz kolejny po polsku (znaczy polska wiki jest ) a handel masz tu http://wiki.teamfortress.com/wiki/Trading/pl I WEJDŹ , ŻEŻ NA TĄ WIKI NIESZCZĘSNĄ !Tam masz wszystko .Ale na prawdę wejdź na tą wiki bo nikt ci już chyba na te pytania nie odpowie bo za dużo pisania .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja dostałem hata za 8 broni. Nawet tego, który idealnie chciałem. Ze Detonator kupiłem Madame Dixie, za 4 wepy miałem od Shadowa Mongoliana, potem te 2 + 3 dodatkowe wepy pchnąłem za Defiant Spartana, którego zawsze chciałem mieć ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. treningów - zdecydowanie przydał by się dla Medica i Heavy'ego :)

Ja cieszę się, że jest trening dla Demomana - nauczenie się, że miny detonuje się samodzielnie, kosztowało parę krępujących chwil w trybie arena :laugh: Nie wiem, jak miałby wyglądać trening dla Heaviego - "podchodzą wrogowie, skoś ich". Może coś dotyczącego współpracy z medykiem...

Also - kupiłem dziś w sklepie klucze i chciałem się wymienić na strange weapons, a tu zonk - klucze możliwe do użycia w trade dopiero po dwóch dniach od chwili zakupu, nie pomyślałem o tym. Na szczęście osoba ze strange weapon na wymianę była wyrozumiała i poczeka, szczęście w nieszczęściu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w Team Fortress 2 i jak na początku było naprawdę świetnie tak teraz robi się troszkę nudno, coraz częściej widać różnice między free a premium, od 4 dni przestało mi dropić jakiekolwiek przedmioty, wypadnie tylko stuf za Milestones od czasu do czasu, nie wiem może to normalne, klasy są zróżnicowane i żeby je ogarnąć trzeba sporo czasu pograć, ja to rozumiem, ale kuźka ja załapałem grę po kilku godzina, ale jak widzę co niektóre nooby wyprawiają na serwerach to mnie krew zalewa, a co najgorsze cały czas trafiam do teamu gdzie połowa graczy gra bardzo słabo, bezmyślnie i tak jakby pierwszy raz grali w jakiegokolwiek fps przez sieć, zero współgrania i pracy w grupie, lecą na pałę, nie wiem skąd tacy ludzie się biorą. Nie wiem czy to wina tego że to free, ale to denerwuje. Ludzie się wyzywają, krzyczą przez mic jak jacyś psychicznie chorzy.

TF 2 oceniam na 9+/10, ale to co się dzieje na serwerach tylko psuje odbiór gry. Mam nadziej że to się z czasem zmieni, bo z tego co mi kolego powiedział, jak gra nie była F2P to nie było tak jak teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak miałby wyglądać trening dla Heaviego - "podchodzą wrogowie, skoś ich". Może coś dotyczącego współpracy z medykiem...
Na sam początek malutki bajer w postaci tego, że można chodzić z rozkręconym minigunem ;) Ta porada zresztą najbardziej przydaje się przy spluwach, które mają o wiele wolniejsze rozkręcanie się, bo wtedy łatwiej takiego złapać... choć pewnie nowicjusze nie będę biegali z takim Tomislavem chociażby. No i podstawowe taktyki współpracy z medykiem był dał, bo to co robią niektórzy kiedy są leczeni to... grah :|

od 4 dni przestało mi dropić jakiekolwiek przedmioty, wypadnie tylko stuf za Milestones od czasu do czasu,
Jak było tutaj pisane - jest ustawiony limit dropów, ale nie pamiętam czy dla wszystkich identyczny czy może premium mają lepiej, ale jeśli to ja tego nie poczułem :P Resetuje się w czwartki więc jeżeli do tego czasu przestało dropić cokolwiek to znaczy, że to cały możliwy "transfer na dziś" i trzeba czekać parę godzin/dni ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie dzisiaj w TF2 i jedno muszę przyznać - ta gra jest chora. Dziwne klasy, dziwne bronie i dziwne czapki...

Cóż, jedynymi klasami, jakie są grywalne są Medyk i Pyro, całą resztą w ogóle mi nie szło (grałem pierwszy raz). Skauci są strasznie irytujący, podobnie jak i Heavy. Ale gra się, mimo wszystko, przyjemnie. W drugiej grze zdobyłem 29 punktów, nie mam pojęcia, czy to dobrze, czy źle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...