Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

To chyba Aiden kiedyś napisał: Team Fortress - nauka podsaw przedsiębiorczości ;)

Właściwie to mam zamiar zbierać haty do momentu zdobycia ich tylu, żebym mógł kubić Billa. Potem jeszcze Team Spirit i będę spełniony.

Aha, przedwczoraj próbowałem wycrafcić Sticky Jumpera. Czy chce ktoś Chargin Targe :/ ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mi czapki ani nie przeszkadzają, ani ich nie potrzebuję. Mam jakąś fajną, to założę i tyle. Nie obchodzi mnie czy to vintage, czy zwykła, nie trejduje itp. Ale gra mi wcale nie zbrzydła ;P Może dlatego, że gram praktycznie tylko na GFL, tam praktycznie w ogóle nie ma trejdu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie GFL mi się nudzi. Tzn. serw jako taki jest fajny, ale chciałbym częściej pograć na normalnych, dużych mapach. Dlatego ostanio gram tak z godzinkę na GFL (mówię tu o dniu powszednim, w weekendy ten okres się o wiele powiększa), a potem idę na coś innego. Jednka muszę powiedzieć, że lubię graczy z GFL, takiego "lekko" walniętego StarAngela, Kapitana Musztardę, czy Cryptica...

Wiesz, ni ma nic za darmo... 1 scrap?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czapki lubię :) Obojętne mi jest, jak cenna jest to czapka ważne, żeby mi się podobała. Jedynie oddałem Dr. Dapper's Topper za grenadiers softcap, bo wolałem mieć komplet :D Ale takto poluje na czapki ładne, nie cenne (no chyba że ktoś daje coś do kompletu, a gram dużo daną klasą, wtedy oddam). Nie rozumiem jednak "jarania się" Bill's Hatem i Earbundsami. Można je sprzedać z zyskiem ( i to dużym, na trade serwach czasami widzę bill/earbuds za ok.7 kluczy), a rzadko spoglądam na gościa i myślę "on ma Bill hata, widać że pro". A co do posta gerbilosa - jeżeli oddasz to chętnie przygarnę Chargin Targe'a ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekania na czapki i na handel. Nie chcesz czapek- wymień je sobie na broń, a potem całkowicie odetnij się od handlu, nawet możesz na chat nie patrzeć, skoro tak ci przeszkadza. I nie widziałem jeszcze żadnej czapki, która w sposób znaczący wyróżniała posiadacza z otoczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie widziałem jeszcze żadnej czapki, która w sposób znaczący wyróżniała posiadacza z otoczenia.

Towering Pillar of Hats ze zwykłych, i każda czapka Unusual (ze względu na "particle effects"). Moją główną postacią jest snajper, i muszę przyznać że postacie w tak zwracających uwagę czapkach są znacznie prostsze do trafienia, bo po prostu zwracają uwagę. Zwłaszcza czapki z efektami sunbeams/flames/energy, znacznie ułatwiają headshoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "GFL" to serwer jak mniemam? Ja gram praktycznie tylko na UKCS, a że nie spędzam na TF2 już tyle czasu co kiedyś, to wystarczą mi serwery które tam mają. Podrzuć linka na ten GFL, z chęcią wejdę i zobaczę co tam się dzieje, z tym że grywam głównie nocami (po północy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak GFL to serwer. W sumie to ja też gram późno, aczkolwiek wtedy zapuszczają się tam gracze co najwyżej średni. Dzisiaj na Manorze grałem taktyką "właź na domek, rzucaj sticky" - rzeź. Co prawda mieli dobrego spy'a, który trochę mi dowalał, ale nic specjanlego. Zadaje sobię pytanie: Czy naprawdę można być tak głupim, żeby myśleć, że kiedy sticky są na poincie, ale mnie nie widać, to uda się zdobyć punkt? Przeciaż wystarczy nacisną ppm i KABOOM! Yntelygencja panowie, yntelygencja.

Co do linka, to masz tu na ich stronę. Najczęściej gra się na tym pierwszym: http://www.thecrazygfl.co.uk/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TF2 Lobby to strona, na którą wchodzi się, by pograć w drużynach z graczami o klasach z góry określnonych. Gry są 6x6 (2xSold, Med, Demo, 2xScout) i Highlandery (wiadomo). O ile mi wiadomo nic się specjanlego nie wydarzyło, doszło parę wepow i ikonek, ale nic wpływającego na rozgrywkę.

Mam dzisiaj farta, wypadły mi Fan of War, który mialem zamiar kupić i Name Tag, który mam zamiar połączyć z V. Ambassadorem, którego kupiłem razem z paroma v. przedmiotami w śmiesznej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Fan o' War to na samym początku ludzie byli skłonni używać tej broni, ale obecnie - z tego, co widziałem - znowu najczęściej korzystają z Sandmana, ryby albo standardowej pały. W zabawach melee only też rzadko widzę Scoutów korzystających z FoW, chyba że jest dużo graczy biorących udział w walce. Powód jest chyba dość prosty - ciężko kogoś zabić tym czymś. Kill icon z FoW widziałem może raz, kiedy cel był oblany Jarate i prułem do wroga strzykawkami, a Scout podleciał i wykończył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, czasami ludzie wpadają na serwy i drą się " v. camera beard 3 ref!!", potem się to porównuje. Jest także dział Trading na forum, tam można zobaczyć.

Kontynuując o FoW-ie, muszę powiedzieć, że jest dobry tylko na parę klas. Tzn. Heavych, Demo, ew. Soldów, ale tu już trzeba bardziej uważać. Wystarczy podbiec do takiego od tyłu, walnąć raz, zmienić na scratta, 2/3 strzały i Heavy leży zanim się zczai o co chodzi. To się przydaje na pubach, na lobby bym nie ryzykował - czasami łatwiej wrogiego scouta załatwić rybą niż scrattem.

Poza tym nie rozumiem sensu używania zwykłego bata. Ryba zadaje większe obrażenia, a dostać można ją za scrapa...

I chyba zbliża się TA chwila... Zacząłem dotawać coraz lepsze przedmioty, Name Taga rano, po południu farbę, w sumie nic specjalnego, ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest... The Hatless Update.

W zasadzie jedyną wadą tego update'u jest to, że... nie ma nowych broni. Z drugiej strony - te już istniejące przeszły potężną modernizację ("Backburner z airblastem? BLASPHEMY!"). TUTAJ macie pełny opis tej łatki (ten sam link znajdziecie w "Recent news" na TF2 Steam page), jutro sam ją przetestuję, a na razie oddaję głos wam - co w niej najbardziej wam się podoba? Co najmniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa dali tydzień temu czapki bez okazji a teraz wyskakują z Hatless Update,heh. Narazie mam przerwe od TF2 wiec nie bede miał za bardzo czasu i chęci by ogarnąć zmiany, ale większość to poprawki techniczne.

Hurra wkoncu mozna uzywac kombinacji alt+tab i gra sie nie zawiesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch to potężna i radykalna zmiana, bo łamie zasady, które niektórzy uważali za święte, jak dodanie airblasta do Backburnera czy random critów do Eyelandera. Niby to wszystko było przetestowane w becie, więc o wywrócenie gameplayu do góry nogami nie ma się o co martwić, ale jednak... Na pewno cieszy mnie przedłużenie działania Fan O' Wara z 10 do 15 sekund i danie Sun-on-a-stickowi critów zamiast minicritów. Znerfienie Mleka nie wydaje się takie straszne, sam przeważnie używam go do spychecku i gaszenia siebie lub członków drużyny. No i jeszcze nerf Fists of Steel - w końcu skończy się strategia FoS + Steak = trolololo :trollface:

Na razie odpalę tf2, żeby wszystko sobie potestować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę tu fragment z artykułu o rybie na wiki: "Ta broń ma mniejszy kąt uderzenia niż Kij baseballowy, dlatego pozwala na zadanie znacznie większych obrażeń."

Ale są ważniejsze sprawy, Valve coś skopało, nie można zmieniać przedmiotów w plecaku. Próbowałem na paru serwerach - wszędzie to samo... Poza tym Blackburner nie powinien mieć airblasta. to po prostu ZUE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...