Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Raz tylko udało mi się handlować z jakimś, no nie oszukujmy się. Idotą. Sprzedał mi 2x tototo zielone, coś z Alien Swarm i Ellie Hat za 2x ref i backburner. No, ale głupi dają, trzeba korzystać.

No wiesz, jesteś duży czas cie uświadomic :laugh: Alien Swarm Parasite jest warty jednego scrapa !! A czapka elisa chodzi tak po jednego reca :tongue: Wiec podsumuje dałes 2x ref i 1x random weapon za lamerskie czapeczki warte 1 rec i 2 scrapy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem dlaczego usunięty został mój post.Zabawa w moderatora? Niby gdzie? To że mu wypomniałem błędy ?

Czyli lepiej żeby nadal pisał z błędami. Supeeer. Oprócz tego w tym poście było coś jeszcze.

A ten aczik z budowlami to zrobisz z botami tylko samych engów zrespawnuj.

Proszę o nie usuwanie tego posta. Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up-Pewnie, że bym mógł to zrobić z botami, ale nie satysfakcjonuje mnie coś takiego. Co mi po tym, ze wykonam go bez żadnego wysiłku. Eh...

Edit:

Może ktoś poleci mi jakąś mapę do tego aczika? Cały czas próbuje na Harvest, ale może lepiej spróbować na innej...

Edit 2:

Chętnych do robienia aczików, czy gry w ogóle, szukaj w dziale Gramy w Sieci, nie tutaj. Bethezer

To w takim razie przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra, nowa paczka przedmiotów, tym razem 8 sztuk od jednego twórcy. Motyw to feudalna Japonia.

Wiele wskazuje na kolejny booster dla solda, kolejną wariację broni białej dla demo (katana), nowy nóż dla szpiona (kunai) oraz obuch dla scouta, do tego fryz dla heavy'ego, maska noh dla spy'a, coś dla medyka i chyba nieco zmienione Killer's Kabuto dla demo. 8 sztuk za grę wartą aktualnie 50 ojrów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bronie mają już większość statów na oficjalnej wiki. Najfajniejszą ciekawostką jest Fan O' War - jeśli kidykolwiek wrócę do TF2 (:trollface:) to na pewno będę próbował toto zdobyć. Zadaje 10% obrażeń, ale za to wszystkie następne kuku, jakie wyrządzimy przeciwnikowi, będą minikrytami. Coś jak "*pac* and then BLAM BLAM BLAM BLAM UR DED". Gdybym mógł grać w Highlanderze, to potrollowałbym wrogiego Heaviego, żeby, przykładowo, pomóc Aidenowi :cheesy: Katana dla Solda i Demo - brzmi ciekawie, zwłaszcza w pojedynkach (Jeśli przeciwko sobie walczą Sold i Demo z tymi mieczami, to to jest to duel na jeden cios! :eyes:), choć wątpię, by zastąpiła Equalizera. Nowy Buff banner - trzeba wypróbować z Black Boxem :trollface: Tylko nowy nóż dla szpiega wydaje mi się... kiepawy. I to bardzo. 60 HP zmusza do używania Dead Ringera, którego po prostu nienawidzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe itemy mają wydźwięk raczej żartobliwy, szczególnie nowy hat dla medyka. Z broni nie zauważyłem nic, co już teraz chciałbym mieć. Podejście takie, że można promocyjne itemy od razu znaleźć (co pewnie będzie bardzo rzadkie) albo wycrafcić od początku podoba mi się, ze wszystkimi tak powinno być.

Co mnie bulwersuje: skoro zrobili już wpis blogowy, to mogliby choć jednym zdaniem napisać o finale Highlander Challenge, które zresztą oficjalnie wspierają. Uczestnicy (a przynajmniej ich część) czekają na medale, finaliści też mogliby zostać podani, a tu cisza. A wystarczyłoby nawet jedno-dwa zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff całe szczęscie ze te itemki mozna wydropic bo inaczej bym sie wkurzył, a te bronie wygladają super :D Póki co staram sie skompletowac wszystkie bronie, brakuje mi boston bashera bo zrobilem z niego słońce na patyku oraz by sie przedało wycrafcić ten toporek z rifta. Ja tam sie ciesze :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślenia wstępne na temat nowych broni:

Fan O'War - dobrze, że efekt "oznaczenia" schodzi po 10 sekundach, inaczej ta broń byłaby poważnie przepakowana. A tak nadaje się bardzo dobrze do trollingu, nie tylko w trybie melee. To może być użyteczna rzecz.

Concheror - to również może być fajna rzecz, jeśli ktoś preferuje używanie buffów zamiast shotguna. Odpowiednik Mad Milk, może się przydać, wspomaga ofensywę drużyny. Niestety to kolejna rzecz, która obniża znaczenie medyka w grze - zamiast zrobić meda ciekawszym, żeby więcej graczy nim grało...

Half-Zatoichi - raczej sytuacyjna broń, szczególnie na melee, chociaż kto wie.

Conniver's Kunai - wydaje mi się bez sensu trochę. Masz mało zdrowia i zabijasz, żeby mieć więcej. Żadnych dodatkowych bonusów z tego powodu.

Czapka Geisha Boy - wyobraziłem sobie ganiającego w tym hacie i uznałem to za drastycznie nieśmieszne. Bardziej by ten hat pasował do Pyro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Zatoichi podoba mi się. I to bardzo. Zwłaszcza możliwość zabicia wroga dzierżącego tę samą broń jednym ciosem, oraz niemożność schowania go bez zabicia przynajmniej jednego przeciwnika.

Szkoda tylko, że najbardziej funkcjonalna będzie dla Demomana (Chargin' Targe), który trzyma miecz jak cep jakiś.

Conniver's Kunnai z kolei,zaczyna od słusznej idei- mniej HP dla Szpiega (ja osobiście uważam, że dobremu Szpiegowi wystarczy 1 HP), ale, jak napisał kolega Mariusz Saint, daje jakiś bezsensowny bonus. Więcej HP? PO CO?

Lepiej by było na przykład zwiększyć szybkość Szpiega. Coś jak Eyelander. Ale tylko bez przebrania.

Reszta w sumie okej, może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1hp nie wystarczy nawet doskonałemu szpiegowi, DR włącza się gdy się ma powyżej 10.

Miecz fajny jest,ale tylko dla solda. Kombo można fajne zrobić z tym nowym buffem jego.

Black box + baner daje jakieś +70 hp na hita. Szkoda,że nie można handlować tymi itemami.

Peruka meda + dziób ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spectre12 - bez przebrania nie da się grać szpiegiem, przynajmniej przez dłuższy czas. Poza tym coś w rodzaju Eyelandera dla szpiona by się nie sprawdziło, bo gracze czaili by się przez chwilę, zabili paru innych graczy no a potem już byśmy mieli paru szpiegów biegających 2 albo 3 razy szybciej od Scouta... Widzialem filmik z nożem zatruwającym przeciwników i zabijających ich po kilku sekundach, myśle, że to byłoby lepsze. Ogólnie to przydałby się nowy pistolet. Ambasador jest ok, ale nic specjalnego, natomiast ten drugi jest moim zdaniem słaby. Do czasu znalezienia Fezu używam Ambasadora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nixe- pewnie, że da się przeżyć szpiegiem z 1hp, wystarczy po prostu się przebrać/stać niewidzialnym i pruć jak najszybciej do apteczki :trollface:

Swoja drogą ten Kunai jest beznadziejny, bo kto będzie nim grał skoro on nic nie daje (co mi po zmniejszonym życiu?). Jeśli miałbym nim już grać to albo dla szpanu, albo dla aczików ( których i tak dla tej broni nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca mnie zrozumieliście. "Bez przebrania"- chodziło mi o boost szybkości tylko wtedy, gdy nie jest się przebranym, a nie pozbawienie tej opcji w ogóle. W końcu, Heavy zasuwający szybciej od Medyka budziłby podejrzenia.

A odnośnie Ambasadora- mam takie subiektywne odczucie małej precyzyjności używając tej broni. Oryginalny Rewolwer dobrze leżał Szpiegowi w dłoni. A ten jakoś tak niewyważony wagowo jest. Ale to tylko moje subiektywne odczucie.

Chyba tylko jego opłaca się używać, bo jest to właściwie jedyna kontra na Snajperów z Razorbackiem.

Hm, ciekaw jestem, jakiej gry będzie dotyczył następny item pack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj, ale jestem wkurzony... wczoraj (właściwie to już było dzisiaj) wszedłem na tf2 lobby, dołączam do gry jako medic i trafiłem na idiotów. Gramy na Badlands_cp i uwaga: jeden z graczy ciągle domagał się, żebym gonim mu za tyłkiem i go leczył (gdyby grał soldem albo heavym to ok, ale grał demo) i za każdym razem gdy leczyłem kogoś innego od razu do mikrofonu "ME, HEAL ME!", do tego w pewnym momencie broniliśmy punkt środkowy, na punkcie ok 3 soldów i paru innych, więc aktywuję Uber, w tym momencie on sobie wbiega do domku przeładować wyrzutnię bomb (granatnik pełny), a do mnie "[piiiisk] u noob medic". Czemu to piszę? Ponieważ przez takich idiotów można docenić grę z normalnymi ludźmi (vide forumowicze albo większość gości z serwerów GFL).

Co do Ambasadora, to mam wrażenie, że jest celniejszy na dalszą odległość. Często udaje mi się walnąć heada przez pół mapy, ale stojąc parę metrów za snajperem trafiam w plecy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambassador ma celność jak snajperka i może walić headshoty, ale tylko wtedy, gdy odczekamy chwilę między kolejnymi strzałami - aż celownik zmniejszy się do pierwotnego rozmiaru. Jeśli będziemy strzelać seriami, to celność (i tym samym obrażenia) znacznie się zmniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając jako medyk spotkania gdzie nie ma admina pilnującego porządku, czyli głównie na TF2lobby, trzeba się przyzwyczaić do inwektyw (i starać się grać możliwie najlepiej). 6vs6 daje nieco większą swobodę leczenia, dlatego niektórzy gracze odruchowo klepią w E żeby to właśnie ich med wybierał i ich leczył. Rozumiem ten odruch, jest to logiczne. Ostatnio grałem też Highlandera jako med i to jest dopiero masakra - bo na utrzymaniu masz 8 graczy, a i tak masz trzymać się przede wszystkim Heaviego. W związku z tym musisz tak żonglować leczeniem, żeby w miarę każdy był zadowolony, a team mocny - niby to samo, co na pubie, ale jednak wyraźnie trudniejsze i jeszcze tego nie opanowałem, popełniałem

. Ale na pewno jest to jakieś wyzwanie i będę grał od czasu do czasu.

Aha, jeszcze jedno - jako med musisz rozpoznać kto jest dobrym graczem i kogo warto leczyć w pierwszej kolejności. Gdy ktoś mi pyskuje, że nie jest leczony, to odpowiadam, że "med jest na tyle dobry, żeby nie leczyć słabych graczy" :trollface: Chamskie, ale skuteczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

@up

dobrze powiedziane... u mnie najgorzej było gdy tacy słabi gracze każą sobie dawać uber'a a i tak nic porządnego nie zrobią... przykład: zuberowany Heavy ma okazję rozwalić sentry, a on ostrzeliwał biegającego dookoła niego Scouta :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy handlu jesteśmy- ciekawa sytuacja. Otóż grałem sobie na Medievalu i jakiś koleś zaoferował, że opchnie mi nową katanę. Na którą miałem chęć. Miałem też kilka zbytecznych broni, które mogłem wymienić. Ale on upiera się, że jakość "Unusual" jest warta-uwaga, uwaga- dwa Refined. Po krótkich negocjacjach podziękowałem. Pięć sekund później, do plecaka wpadł mi Half-Zatoichi z random dropu :tongue:

Moje przemyślenia względem niego- jest fajnie. Naprawdę czuć klimat Shoguna, gdy biegniesz na spotkanie Demomanowi wymachującemu identyczną jak twoja kataną ze świadomością, że wystarczy jeden cios. Szkoda, że jest efekt dekapitacji- nie lubię go.

Chyba będę używał katany tylko Demomanem, a Soldierem będę trzymał się Equalizera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...