Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrTorbson

Rozwiązany: Zestaw 3.5K

Polecane posty

Cześć .

Pomóżcie złożyć zestaw do gier dla siostrzeńców małolatów , potrzebne :

- skrzynka + system

- monitor + klawiatura + myszka

Pierwotnie myślano o laptopie , ale chyba słusznie wyperswadowałem ten pomysł ?

Zestaw niekręcony a monitor chyba 22 cale , bo mniejszy nie ma sensu , a z większym może być problem ze względu na mało przestrzeni .

Z góry dzięki za pomoc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile miejsca jest na monitor? Bo osobiście proponowałbym nie schodzić, jeśli nie będzie takiego przymusu, z rozmiarem poniżej 23". Monitory 21.5" w 16:9 są malutkie, 23" jest o wiele bardziej optymalne.

Zajrzyj do tego tematu

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=271216

Darmowa wysyłka + montaż/pendrive za symboliczną złotówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ationx

Też jestem za większą opcją , to jeszcze do ustalenia ile tego miejsca się znajdzie , bo w samej chałupie miejsca nie brakuje .

Z płytami do używanego procka jest problem , ale znalazłem MSI Z77A-G43 + W8 zaktualizowany ma tej płycie do W10 za 315zł z KW . Płyta jest bez gwarancji , napisałem w sprawie rozruchowej , to mnie gość rozśmieszył , że nie będzie odpowiadał za to że uszkodzę płytę ...

No ale jest jeszcze ten system(który normalnie kosztuje te 400zł) , nie wiem tylko czy przez tą aktualizację do W10 nie będzie żadnych problemów .

Ponowna aktywacja W10 wymaga chyba dostępu do imiennego konta poprzedniego właściciela w MS ?? Dobrze to rozumiem , czy coś mi się pomieszało ?

Co myślicie o tej ofercie , brak gwarancji dyskwalifikuje ??

http://allegro.pl/msi-z77a-g43-windows-10-100-sprawna-i5738045950.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś inny wziął ten problem na swoją głowę , właśnie spojrzałem płyta poszła .

A powiedzcie jeszcze czy w wersji dołożenia do gtx 960 jest sens budować ten zestaw na i5 760 z OC 3,6-3,8 , czy jednak ten procek jest już zbyt słaby( lub zbyt stary) aby go tutaj wykorzystać . Ogólnie to do jakich kart graficznych on się jeszcze nadaje , tak aby to miało ręce i nogi . Pytam bo mam ten procek + płytę , fakt musiałbym dokupić chłodzenie by kręcić .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...