Skocz do zawartości

fred w którym wyczekuję nowego google nexusa


Trepliev1

Polecane posty

Na Soniaczach akurat nakładka jest mało uciążliwa (to prawie czysty android+appki od sony), więc nawet nie trzeba wgrywać nic.

Ale potrafiła nieźle zamulić telefon. Nie wiem jak jest z nowymi telefonami, ale z starszymi wersjami jest tak, że po dwóch latach użytkowania i obsługiwania "mało uciążliwej nakładki" od Sony, telefon zmienia się w ledwo zipiącego gruchota.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nexusie 5 mam non-stop otwarte jakieś 30-40 kart Chrome, klienta FB, G+ i Reddita, aplikację z newsami, messengera, apkę do SMS-ów, apkę do dzwonienia, kontakty, budzik, apkę z rozkładem jazdy autobusów, inbox, librusa i YouTube'a. Przez dwa lata nie robiłem ani razu factory reseta, a nie doświadczam najmniejszych lagów.

BTW, wie ktoś czy da się w ogóle jakoś prosto zamknąć te wszystkie procesy czy muszę je pojedynczo przesuwać na bok na tym ekranie otwartych procesów? Próbowałem to jakoś zaimplementować Taskerem, ale i tak nie znalazłem takiej komendy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czysty android to jednak czysty android a nie jakieśtam "lekkie nakładki". Zwłaszcza gdy to nowa, aktualizowana wersja na przynajmniej przeciętnej specyfikacji. Wtedy działa to bez zarzutu nawet po długim czasie. Dlatego warto się interesować Nexusami i Motorolami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla mnie to robi różnicę. Z tym że do zdjęć mam aparat, a 42Mpix to tylko magnes na tych, którzy nie wiedzą, że im większa gęstość pikseli na matrycy = mniejsza wydajność w słabym świetle

O ile w 1020 te 42Mpix działa tak jak Nokia mówiła to nawet ma to sens

Tylko że oprócz tego że 1020 robi świetne zdjęcia i ma fizycznie dużą matrycę jak na smartfon to pewnie nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...