Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kusi

Rozwiązany: Rocket League - problem z kontrolerem

Polecane posty

Witam! Od jakiegoś czasu maniaczę sobie w Rocket League. Podobny problem, jak ten, który chcę tu opisać miałem na samym początku - ustawienia przycisków na moim kontrolerze (Logitech F310) nie mają najmniejszego sensu w grze. Wtedy poradziłem sobie wykorzystując poradnik zalecający wykorzystanie x360.ce. Jednak dzisiaj złożyłem nowy komputer, nowy system (Windows 8.1 64 bit) i ten guide już nie działa - dokładnie mówiąc, w trakcie uruchamiania x360.ce wyskakuje błąd dotyczący braku pliku msvcp120.dll i program w ogóle nie działa poprawnie.

Znacie może sposób na rozwiązanie problemu z tym programem lub inny program, który sprawi, że będę mógł normalnie pograć w Rocket League? W innych grach problem nie występuje, kontroler zawsze sprawował się znakomicie. Dodam jeszcze, że dopiero po wykorzystaniu tego programu z pordanika w grze zaczęły wyświetlać się ikonki przycisków jak z kontrolera xboxa (zielone "a" zeby potwierdzić itp.) wcześniej (i teraz) nie ma żadnych podpowiedzi na temat tego, co wcisnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, należało przełączyć pstryczek u dołu pada z pozycji D na X. Zmiana tytułu tematu na "Logitech F310 problem z Rocket League" albo coś takiego mogłaby pomóc ludziom w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...