Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DaXi1337

"Steam ma kłopot z łączeniem się z serwerami steam"

Polecane posty

Witam. Od tygodnia mam problem ponieważ gdy próbuje zalogować się na steam wyskakuje mi błąd pt "Steam ma kłopot z łączeniem się z serwerami steam" Nie mg zalogować się na żadne konto. Dodam też że na początku mogłem zalogować się tylko offline lecz po restarcie komputera wykakuje mi ten błąd... A gdy próbuje założyć nowe konto wyskakuje mi błąd "Twój komputer nie może połączyć się z serwerami Steam lub usługa może być tymczasowo nie dostępna" Na stronie steam mogę się zalogować bez problemu

Nie mam pojęcia co robić, z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na internetach, o ile się nie mylę, nie można linkować na FA do innych for, więc wklejam tu jako cytat:

Wylogowujesz się, logujesz na inne konto (utwórz jak nie masz), otwierasz na nim Steam i dostajesz wiadomość potwierdzającą SteamGuard z wpisaniem kodu wysłanego na mejla. Wklejasz go i NIE WYLOGOWUJESZ SIĘ ZE STEAM. Wylogowujesz się z tego konta i logujesz się do siebie. Załączasz Steam i powinieneś normalnie się móc zalogować.

Z tym wylogowywaniem i logowaniem się chodzi o konta użytkownika w Windowsie, gwoli ścisłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...