Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum - Nie chce się uruchomić


remiksiu

Polecane posty

Witam!

Główny pełniak z najnowszego numeru CD-A ni chce się uruchomić. Po włączeniu gry z launchera, wyświetla się błąd o treści: Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono steam_api.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem. Nie wiem, co wywołuje ten problem. Proszę o radę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steama mam zainstalowanego i odpalonego prawie cały czas. Mnie też zdziwiło, że ta gra prosi o bibliotekę ze steama. Ale tak, czy siak, zainstalowałem ją, a teraz gra prosi o zalogowanie się do steama. Nie zwraca uwagi na to, że jestem zalogowany.

post-375776-0-79038500-1440524703_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zapytać o coś innego, a mianowicie, dlaczego jak wejdę we właściwości pliku steam_api.dll to w prawach autorskich jest napisane *!ReLOADeD!* ?

Co do twojego (remiksiu) problemu, to spróbuj reinstalacji gry lub skopiować ten plik z jakiejś innej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zapytać o coś innego, a mianowicie, dlaczego jak wejdę we właściwości pliku steam_api.dll to w prawach autorskich jest napisane *!ReLOADeD!* ?

Hm, to chyba nie byłby pierwszy przypadek gdzie dystrybutor po prostu wkleił crack do gry żeby zaoszczędzić sobie roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety dokładnie taki sam problem, jakieś pomysły jak go rozwiązać?

Juz nieważe, ale bardzo nieładnie, że samemu trzeba sie zatroszczyc o pliki i działanie gry która kupujemy legalnie.

A oto moje rozwiązanie:

1. Kopiujemy do folderu gry pliki "steam_api.dll" i w moim przypadku "steam_rld.ini"

2. W drugim pliku zmieniamy linijkę AppId= na AppId=35140

3. Gramy.

Ale I tak nieładnie, że musiałem naszukać sie po sieci dodatkowych plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem, jak powiedział kolega Szaman1701,to wyskakuje kolejny błąd. A po nim gra znowu prosi o zalogowanie się do steama. -_- Chyba dam sobie z tym spokój. A to pierwszy raz, gdy w CD-A dostałem taką grę, która nie działa z tak dziwnej przyczyny. confused_prosty.gif

post-375776-0-78347500-1440677280_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże... ten Batman to jakaś porażka. Już mi działał bo wyłączyłem skanowanie w antywirusie a tu nagle pojawia się błąd : Nie znaleziono punktu wejścia procedury SteamMasterServerUpdater w bibliotece D:\Batman AA\Binaries|ShippingPC-BmGame.exe.

Co za gównianą wersję gry CDA nam załatwiło... Nie mógł być to normalny Gacek pozbawiony jakiś durnych pozostałości po wersji steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...