Jump to content

remiksiu

Forumowicze
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Słaba

About remiksiu

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 06/30/1999

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

1,696 profile views
 1. Zrobiłem, jak powiedział kolega Szaman1701,to wyskakuje kolejny błąd. A po nim gra znowu prosi o zalogowanie się do steama. -_- Chyba dam sobie z tym spokój. A to pierwszy raz, gdy w CD-A dostałem taką grę, która nie działa z tak dziwnej przyczyny.
 2. Rozumiem, że drugim pełniakiem, który nie działa jest Batman? Ja mam dokładnie tak samo i z maksiem i z Gackiem. Gdzieś słyszałem, że trzeba odinstalować maksa i zainstalować z powrotem. :? (Batman prosi o steama?)
 3. Gdybyś dał linki do stron, z których pobrałeś pliki, to byłbym bardzo wdzięczny.
 4. Czyżby jakieś nieładne zagrywki u dystrybutora? Może na mojej płycie nie ma cracka? Może się tak zdarzyć?
 5. Może serwery działały z opóźnieniem, co się w lolu zdarza. Jeśli opóźnienia dalej występują, pomimo stałego łącza internetowego, to napisz do suportu, oni powinni tobie pomóc.
 6. No cóż, odinstalowanie i zainstalowanie z powrotem nie podziałało, ponieważ gra wciąż prosi o zalogowanie się do steama.
 7. Steama mam zainstalowanego i odpalonego prawie cały czas. Mnie też zdziwiło, że ta gra prosi o bibliotekę ze steama. Ale tak, czy siak, zainstalowałem ją, a teraz gra prosi o zalogowanie się do steama. Nie zwraca uwagi na to, że jestem zalogowany.
 8. Witam! Główny pełniak z najnowszego numeru CD-A ni chce się uruchomić. Po włączeniu gry z launchera, wyświetla się błąd o treści: Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono steam_api.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem. Nie wiem, co wywołuje ten problem. Proszę o radę.
 9. Witam. Chciałem zainstalować pełną wersję gry podanej w tytule. Wszedłem na boxoffstore, wpisałem kody i zacząłem pobierać. Pierwsze pytanie. Czy oba pliki miały być tylko plikami .exe, czy miały być to instalatory razem z plikami, bo mi się ściągnęły tylko pliki .exe. I drugie. Po odpaleniu wyświetla mi się komunikat głoszący: ,, Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna." Wie ktoś co mam zrobić? Z góry dziękuję.
 10. Nie powinno tak być, ponieważ amnesię kupiłem razem z CD-Action.
 11. A mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić? Jestem niestety słaby z wiedzy o wnętrznościach lapka.
 12. Witam! Podczas uruchamiania gry wyskakuje błąd BlackBox. Nie wiem, jak temu zaradzić. Proszę o pomoc.
 13. Niestety nie działa. Inne sugestie?
 14. Witam! Po kupieniu CD-Action z pełną wersją Assassin's Creed oczywistym było, iż chciałem go zainstalować. Niestety cały misterny plan poszedł w piach, gdyż po pewnym czasie instalacja się zacinała, oraz wyskakiwał błąd danych CRC. BTW. zauważyłem, że tak samo się dzieje z Tom Clancy's H.A.W.X, oraz Prince of Persia: Zapomniane piaski. (Wszystkie tytuły są ze stajni Ubisoftu. Przypadek? ) Proszę o pomoc.
 15. Witam! Jak jest napisane w temacie jedna z moich ulubionych gier się strasznie zacina, że nie da się grać. Nie wiem co na to poradzić. Próbowałem już pomniejszać detale, ale nic z tego nie było. To samo z czyszczeniem dysku (usuwaniem niepotrzebnych rzeczy). Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...