Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lemiru

Grand Theft Auto Online a mody

Polecane posty

Witam.

Już w poniedziałek stanę się dumnym posiadaczem GTA 5 i z tego powodu chciałbym się dowiedzieć czegoś o relacjach między GTA Online a modami. Najbardziej mnie interesują informacje takie jak:

-jakie mody są dozwolone, a jakie zabronione

-czy samo posiadanie zainstalowanych modów (ale nie aktywowanych) może grozić banem

-czy ban obejmuje tylko GTA Online, czy też tryb Singleplayer

Jeśli jednak przyjdzie wam do głowy jeszcze jakaś informacja lub ostrzeżenie proszę je tutaj napisać.

PS: Jeszcze przy okazji mam dwa pytania:

1.Czy GTA Online jest multiplatformowe (np. gracz PC-owy może grać z kimś grającym na

PS4)?

2.Ile od czasu premiery nazbierało się GB patchy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby uniknąć bana po tym jak się grało na modach, to trzeba je wszystkie pousuwać zanim wejdzie się do GTA Online, tak?

Trochę to uciążliwe. Nie wiecie czy istnieje na to jakiś sposób?

PS: Nadal oczekuję odpowiedzi na dwa dodatkowe pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz usuwać - ważne abyś nie używał bo gracz może cię zgłosić.

-jakie mody są dozwolone, a jakie zabronione - wszystkie nawet nie działający

-czy samo posiadanie zainstalowanych modów (ale nie aktywowanych) może grozić banem - tak ponieważ zanim się logujesz to sprawdza w plikach czy coś nie zostało zmienione

-czy ban obejmuje tylko GTA Online, czy też tryb Singleplayer - tylko na online ponieważ banuje na konto steam lub ip internetu(bez steam), singlu możesz grać ile chcesz bo pliki masz w kompie i nie jest połączona z netem

Jeśli jednak przyjdzie wam do głowy jeszcze jakaś informacja lub ostrzeżenie proszę je tutaj napisać.

PS: Jeszcze przy okazji mam dwa pytania:

1.Czy GTA Online jest multiplatformowe (np. gracz PC-owy może grać z kimś grającym na

PS4)? - nie bo serwery były by zapchane + gracze z PS4 mają ułatwienie auto-aim a pc że więcej klatek na sekunde (PS4 ma 30fps a pc 60fps) czyli szybciej zareaguje)

2.Ile od czasu premiery nazbierało się GB patchy? - ohohoho powiem że kilka jeśli masz słaby nawet to nawet 1 dzień będzie się pobierało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz usuwać - ważne abyś nie używał bo gracz może cię zgłosić.

-czy samo posiadanie zainstalowanych modów (ale nie aktywowanych) może grozić banem - tak ponieważ zanim się logujesz to sprawdza w plikach czy coś nie zostało zmienione

Ale wiesz, że sam sobie tym zaprzeczyłeś?

2.Ile od czasu premiery nazbierało się GB patchy? - ohohoho powiem że kilka jeśli masz słaby nawet to nawet 1 dzień będzie się pobierało

Tutaj zależy mi na konkretnej cyfrze (lub liczbie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...