Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Zolda durne jutubowe szenanigansy

Polecane posty

Streamowałem około 300 godzin na OBSie i nie napotkałem żadnych problemów z tym programem. Jedynym minusem jest niska jakość nagrywania do kompa, a nie do neta. Każdy znajomy co streamował coś używa OBSa i nie słyszałem żadnych narzekań.

Aby było śmieszniej na Xsplicie streamowałem około 20 godzin, ale odstawiłem bo strasznie zżerał mi procka.

PS. Konfiguracja OBSa zajmuje 2 minuty :D Najwięcej bawienia jest ze scenami gdzie można dodawać kamerki, overlaye itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Polakiem, robisz recenzje w języku polskim z lekką wadą wymowy i na siłę wtrącasz swoje BEZNADZIEJNE skróty "Diołej pięć" "Emkej ex" i perełka "wirczuła fajter" "wief" :D Co jest jeszcze śmieszne? Wtrącasz te swoje "angielskie" słówka ale DLC mówisz początkowo w języku polski "deelce" by po chwili zmienić je na "anglojęzyczną" wersję "dielsi"... Koleś zdecyduj się bo nie da się tego słuchać.

Człowiek stara się, sprawdza czy podaje legitne informacje i czy to co mówi ma sens, a potem to się dzieje. Czasami zastanawiam się po co próbuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publikujesz gejmpleje na jutubie, a twoje filmy trafiają w maksymalnie gimbazjalny target. Czego się spodziewasz? XD Lepiej chodź ze mną rysować cycki na deviancie, tam cię za to obcałują i nachwalą, tak że zatęsknisz za soczystym hejtem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...