Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Luźna jazda gra w gry i rzeczy

Polecane posty

HotS to zrzyna z LoLa

LoL to zrzyna z Doty

Dota to zrzyna z SimCity

Ej nie, bo Dota to zżyna z takiego moda do warcrafta co się defense of the ancients nazywał! I dopiero warcraft to zżyna z simcity.

Mam nadzieję, że pomogłem smile_prosty.gif

And the bait is on...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HotS to zrzyna z LoLa

LoL to zrzyna z Doty

Dota to zrzyna z SimCity

Ej nie, bo Dota to zżyna z takiego moda do warcrafta co się defense of the ancients nazywał! I dopiero warcraft to zżyna z simcity.

Mam nadzieję, że pomogłem smile_prosty.gif

And the bait is on...

Na dobrą sprawę to LoL zrzyna z tego modu, bo to twórca tego modu zrobił LoLa :v Potem była Dota 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zold

To jest w tobie najgorsze, dostajesz argumenty prosto w twarz a mimo to nadal upierasz się przy swoich durnych przekonaniach. Overwatch ma wspólnego z TF2 tylko to że są sieciowymi FPS'ami, nic więcej. Całkiem inna stylistyka (pixarowo kreskówkowy Overwatch to co innego niż karykatura z TF2), całkiem inaczej rozwiązany system klas postaci (Overwatch czerpie z MOBA pełnymi garściami dając nie klasy a konkretne postacie z własnym skillsetem), całkiem inny gameflow itd. Twierdzenie że Overwatch to klon TF2 to jak twierdzenie że Killer Instinct to klon Street Fightera bo tam też się leje po ryjach i grafika też jakby podobna. Trzeba być naprawdę super ignorantem, serio. A zasłona dymna "I'm fully retarded and I don't know what I'm talking about" ci wcale nie pomoże a tylko zaszkodzi, taki friendly tip na koniec.

Tak, bo Overwatch wcale, a wcale nie wygląda jakby był silnie wzorowany na TFie.

Nie i wyżej napisałem dlaczego. Trzeba kompletnie nie znać obu gier żeby twierdzić że się na sobie wzorują. Rozumiałbym porównania do Battleborn, ewentualnie Dirty Bomb (bo to taka sama idea tylko w innej stylistyce), ale nie do TF2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Myślę, że takimi argumentami do niego nie przemówisz i to nie dlatego, że jest ignorantem czy coś, tylko po prostu mentalnie sobie grę w ten sposób zaszufladkował, a na to trudno poradzić. Ot, jemu się tak kojarzy i tyle.

Każdemu się to zdarza, tylko w różnych kategoriach (ja np. zaszufladkowałem sobie mentalnie Rocket League jako Fifa z samochodami i kosmicznymi trikami, coś jakby Fifa połączona z Rollcage. I choć czytałem, że to dalekie od prawdy, mimo wszystko nie potrafię się przestawić i gra mnie w ogóle nie interesuje, bo to jednak forma piłki nożnej, która mnie nudzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocket League jest śmieszną gierką - fajnie bo zajmuje meczyk tylko 5 minut czasu (nie liczę kilkunastu sekund przerywników), a czasami potrafi dostarczyć dużo frajdy. Problem jest tylko jeden - community i ludzie co wychodzą sobie z rankedów, bo przegrywamy 0:2. Taki koleżka wychodzi, a ja trafiam dwie bramki i remisuje :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być naprawdę super ignorantem, serio.

Jeśli powiem, że masz rację to skończy się temat? Chcę tylko przypomnieć, że wszystko to zaczęło się od durnego żartu na temat Overwatch, który w jakiś sposób zmienił się w dyskusję na temat tego, czemu moje poglądy na temat tej gry są do [beeep] i czemu powinienem robić research na temat czegoś, co mnie nie obchodzi. Dosłownie, gdyby skasowali tą grę dzisiaj, moja reakcja ograniczyłaby się do "aha". Zobaczyłem gameplay, wygląda jak TF2, (napiszę to po raz trzeci) może gra się w to inaczej ale nie mam zamiaru ani ochoty tego sprawdzać. Nie wypowiadam się w temacie o Overwatch i nie wnikam w żadne dyskusje na temat tej gry. Gdybym wiedział, że durny żart na jej temat wywoła taki shitstorm to bym go nie powiedział.

ja np. zaszufladkowałem sobie mentalnie Rocket League jako Fifa z samochodami i kosmicznymi trikami, coś jakby Fifa połączona z Rollcage

Jako osoba, która grała w Rocket League - właśnie podsumowałeś całe Rocket League.

Czemu nikt w taki sposób nie broni honoru Tomb Raider, że to zżyna z Uncharted?

Ponieważ to Tomb Raider i nikomu się nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bronisz gry. Weź przestań. Ja bym zrozumiał, jakby to było jakieś sacrum, ale to kurde gra!

przecież powszechnie wiadomo, że gry to coś więcej niż odstresowująca rozrywka

co

EDIT nie wiem co tu wcześniej napisałem, ale to niemożliwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...