Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Dirty Bomb

Polecane posty

Mieszanka Battlefielda, Call of Duty i Team Fortressa ;] Strasznie fajne się w to gra mam na liczniku jakieś 50 godzin, bardzo rzadko zdarza mi się spędzić tyle czasu w trybie wieloosobowym więc to o czymś świadczy :D

Obecne jestem na etapie lekkiego znudzenia więc pewnie pogram kilka godzin i odłożę ale na pewno wrócę bo w planach są nowe tryby, mapy i postacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra na szybką partię (Objective). Ale szybko może się znudzić w tym momencie (mała ilość map). A Ci co grają w CSa i uwielbiają otwierać skrzynki też znajdą coś dla siebie. :P Postaci niewiele, klas kilka, ale każdy przedstawiciel klasy trochę się różni od poprzednika (używana broń, elementy wyposażenia, czy (jak ja to nazywam) 'perkami'). Na szybką partyjkę jak znalazł. Na dłuższą metę może się znudzić. :D Ale w przyszłości, jak będzie więcej map, trybów (obecnie 3), klas i postaci, to ta gra ma szansę coś uszczknąć z rynku FPS F2P (czy nawet MMO FPS F2P, bo tak należy na to patrzeć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie da się w ogóle w to grać hakerzy przejęli grę do każdej rozgrywki do jakiej dołączyłem była niegrywalna ;/ Jedyny sposób to ukryć się gdzieś na mapie i nic nie robić ;/ Oby szybko sobie z tym poradzili i zainstalowali jakiś system przeciw oszustom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...