Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiKres

słuchawki do 100 zł

Polecane posty

Faktycznie do grania Maxelle to taki raczej przeciętny wybór. Pozycjonują tak sobie, a w porównaniu do Superluxów to wręcz bardzo przeciętnie. No ale od bidy jak liczy się mobilność, to ciężko coś lepszego znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezbyt oudoorowe one są... I do 100zł ich nie dostaniesz, bo minimum to 120 + KW. Poza tym pozycjonują podobnie jak Maxelle - przeciętnie. Jak mają być do CSa używane, to zdecydowanie odradzam.

No i samo brzmienie mają przeciętne. Nawet jak na swoją cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD2000 przeciętne brzmienie? Ja się z tym nie zgadzam :) Wygląd według mnie mają całkiem niezły, no może trochę plastikowy :)

Nie wiem, jak Wy chcenie połączyć outdorowy wygląd z dobrym pozycjonowaniem, żeby pograć w CSa, do tego dobrą jakość dźwięku i to wszystko w cenie do 100zł. Kosmos. Tutaj trzeba pójść na kompromis, albo kupić więcej niż 1 parę słuchawek.

PS. Miałaś HD2000?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD2000 przeciętne brzmienie? Ja się z tym nie zgadzam smile_prosty.gif Wygląd według mnie mają całkiem niezły, no może trochę plastikowy smile_prosty.gif

Nie wiem czy to Ty, ale pozwól, że zacytuję jakiegoś FeXa z forum mp3store w temacie o HD2000:

Nie wiem, jak grają CAL!, ale HD2000 według mnie grały przeciętnie. Brakowało mi w nich jakiegoś charakteru.

Jeśli to Ty (a sygnaturka na to wskazuje), to troszkę zaleciało tym, o co tak mnie się czepiasz - różnymi zdaniami o jednym produkcie.

Fakt jest faktem - HD2000 grają przeciętnie i co do tego nie ma wątpliwości.

Nie, nie miałam HD2000, ale nie muszę ich posiadać na własność, by wiedzieć jak grają. Słuchałam HD2000 wystarczająco długo i na porządnym źródle, by wiedzieć, że nie są warte uwagi w swojej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to było rok temu smile_prosty.gif Wyobraź sobie, że od tamtego czasu sporo się zmieniło, a ja po prostu poznałem się na dobrym brzmieniu. Po za tym na Audigy 2ZS to wszystko jest strasznie mdłe... więc w sumie ten post, którego poczyniłem jest bezzasadny na dzień obecny.

Wtedy z lepszych słuchawek to miałem chyba tylko HD330, potem właśnie HD2000, które szybko sprzedałem. Dziś je mam u siebie i jako małe portable, chwalę sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć im pady od Fatal1ty, albo CAL! to zyskują znacznie na jakości brzmienia i wygodzie, bo jak to zwykle w Takstarach bywa fabryczne pady są słabe i ciężko dobrego seala złapać na HD2000. Źle ułożysz je na głowie i znika bas... rok temu nie byłem w tym temacie tak obeznany :)

Jak to mówią "róbta co chceta", to nie moje pieniądze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...