Skocz do zawartości

E3 2015


SilentBob

Polecane posty

Racja. Niech najpierw kupi Magnavox Oddysey i po kolei idzie przez generacje.

Nie, ale wydaje mi się że jak się już urabia starych na konsolę kupuję PS3 to po to żeby na niej pograć w co lepsze gry, a nie pół roku później nakręcać się na kolejną generację, mimo że na poprzedniej (którą się ma) zagrało się w 5 gier. Ale to tylko ja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wsteczna kompatybilność przyciąga oko. Zaczynam się zastanawiać (wyśmiejcie mnie) czy XOne nie byłby takim głupim pomysłem, w zamian za ps4.

Ja się zaczynam zastanawiać po co ci current gen w momencie w którym nie ograłaś 1/50 biblioteki dobrych gier na PS3 icon_rolleyes.gif

Pfff

Chcę platformę, na której bez problemów będzie można grać w nowe gry. Nie chcę konsoli dla exclusivów, tylko dla bezproblemowości. Zbliża się premiera Gacka, którego najchętniej ograłabym od razu, od A do Z bez wylewania strumieni jadu po drodze. Tak samo z Wieśkiem, FC4 i większością nowych produkcji.

A ps3 i MGS Legacy przecie nie ucieknie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Germa

Nie zrozum mnie źle, sam się zastanawiam nad PS4, zwłaszcza że kończą mi się gry na PS3 (dzisiaj poszedłem wymienić parę zaliczonych gierek i nawet nie miałem czego wybrać w sklepie :/), ale z drugiej strony jak widzę jak taki Wiedźmin 3 czy Bloodborne się krztuszą i dławią mimo zablokowania na 30 klatkach i paskudnej jakości detali, to się zastanawiam jak Sony chce przetrwać generację która jeszcze nawet się za dobrze nie rozkręciła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, kolekcja Rare na Xbone. Jeśli to rzeczywiście zestaw 30 gier za 30 dolcow to to jedną z najlepszych rzeczy ever.

@b3rt

Bez przesady z tym PS4 i Wieskiem. Przez 120h gry chrupniec grafiki mialem kilka a gra wciaz wygladala swietnie. Tylko loadingi moglyby byc krotsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, kolekcja Rare na Xbone. Jeśli to rzeczywiście zestaw 30 gier za 30 dolcow to to jedną z najlepszych rzeczy ever.

@b3rt

Bez przesady z tym PS4 i Wieskiem. Przez 120h gry chrupniec grafiki mialem kilka a gra wciaz wygladala swietnie. Tylko loadingi moglyby byc krotsze.

No widzisz b3rt, nie jest tak źle. :P

Aaaaa, już pamiętam. Mówiłam o SA.

Grałaś w SA na konsoli?

Nie, ale jak dla mnie frajda czerpana z SA na konsoli nie dorastałaby do pięt tej z pc. Po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w GTA 5 lepiej się gra na kompie. Sama tak mówiłaś.

co

jak

kiedy

Ja nawet nie grałam w V na pc. Braciak się zagrywa.

Aaaaa, już pamiętam. Mówiłam o SA.

Ale GTA to inny typ gry. Nie zalicza się...

gta v na pc>>>>>>>>>>>gtav na konsolach

Zrobiłam główny wątek, trochę misji pobocznych i czym prędzej odeszłam od gierki. Na pc chcę ją przestudiować całą od A do Z.

Zresztą, nowe stacje radiowe i więcej piosenek na każdej z nich. <3

nO79Gw2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym PS4 i Wieskiem. Przez 120h gry chrupniec grafiki mialem kilka a gra wciaz wygladala swietnie. Tylko loadingi moglyby byc krotsze.

Grałem w W3 na PS4 może ze 2 godziny (tyle co u znajomego) i cały czas odnosiłem wrażenie że gra działa gorzej niż na moim 5-cio letnim kompie. A już na pewno gorzej wyglądała. Z drugiej strony było to zaraz na początku, wersja bodajże 1.01, więc może coś poprawili od tego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w GTA 5 lepiej się gra na kompie. Sama tak mówiłaś.

co

jak

kiedy

Ja nawet nie grałam w V na pc. Braciak się zagrywa.

Aaaaa, już pamiętam. Mówiłam o SA.

Ale GTA to inny typ gry. Nie zalicza się...

gta v na pc>>>>>>>>>>>gtav na konsolach

Zrobiłam główny wątek, trochę misji pobocznych i czym prędzej odeszłam od gierki. Na pc chcę ją przestudiować całą od A do Z.

Zresztą, nowe stacje radiowe i więcej piosenek na każdej z nich. <3

nO79Gw2.png

W obu tych postach mam na myśli, że gra w jakiekolwiek GTA na pc jest lepsza, to prawda, bo od dzieciaka tą serię utożsamiam z pc. Jednak aż taką fanką serii nie jestem, więc to właściwie żaden argument przeciw kupieniu konsoli.

Aaaaa, już pamiętam. Mówiłam o SA.

Grałaś w SA na konsoli?

Nie, ale jak dla mnie frajda czerpana z SA na konsoli nie dorastałaby do pięt tej z pc. Po prostu.

Co? Nie grałaś a wiesz?

...

facepalm.avi

Nie muszę sprawdzać, żeby wiedzieć. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym PS4 i Wieskiem. Przez 120h gry chrupniec grafiki mialem kilka a gra wciaz wygladala swietnie. Tylko loadingi moglyby byc krotsze.

Grałem w W3 na PS4 może ze 2 godziny (tyle co u znajomego) i cały czas odnosiłem wrażenie że gra działa gorzej niż na moim 5-cio letnim kompie. A już na pewno gorzej wyglądała. Z drugiej strony było to zaraz na początku, wersja bodajże 1.01, więc może coś poprawili od tego czasu.

Moze to po prostu dla mnie PS4 to ogromny skok jakosciowy po wysluzonym kompie. W kazdym razie - czy Wiesiek najlepiej wyglada na PC? Ofkorz. Czy gra zle dziala/wyglada na konsoli? W zadnym wypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...