Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barcix

Rozwiązany: Karta graficzna za 500zł. (screeny podzespołów z SIW)

Polecane posty

Dżemdobry

Chciałem się dowiedzieć jaką kartę wybrać żeby pasowała do komponentów mojego aktualnego pc. Kryteria podaję według wzorca:

Model zasilacza:

201505121_wsphqne.jpg

Model płyty głównej:

GVJHNCVHK_wsphase.png

Model procesora:

bnjmvgjkg_wsphaqp.png

Model Pamięci:

bnmhvgjhm_wsphaqa.png

Model aktualnej karty graficznej:

ghjgpng_wsphqrp.png

Model dysku twardego:

ooooooooo_wsphqrq.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTX 750 Ti 2GB wydaje się całkiem rozsądnym wyborem, chociaż jakbyś podkręcił nieco procesor, to być może nawet i GTX 960 (i karty pomiędzy nimi, czyli np. GTX 660/760, obecnie warte uwagi głównie jako używane) by się przesadnie nie nudził.

Do wymiany jest jeszcze zasilacz - z nowych najtańszy sensowny to Corsair VS 450.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to być może nawet i GTX 960 (i karty pomiędzy nimi, czyli np. GTX 660/760, obecnie warte uwagi głównie jako używane) by się przesadnie nie nudził.

No nie przesadzajmy, GTX 960 pod Athlona 750K? Ten procek w testach potrafił wypadać (podkręcony) gorzej od Pentiumów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zdarzył się Wiedźmin, a skoro (o ile dobrze pamiętam) polecałeś ostatnio połączenie GTX 960 z i3, to po podkręceniu i ten Athlon jakoś powinien sobie radzić. Chociaż fakt, w grach gorzej współpracujących z AMD to różowo nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko na ile uda się wykręcić tego Athlona na tej płycie, która, no cóż, do OC nadaje się raczej średnio. OC musiałoby być w okolice 4.5 GHz, wtedy może by to połączenie jakiś sens miało. A wątpię by tyle udało się wyciągnąć, ale mooooże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OC prawdę mówiąc jeszcze nigdy się nie bawiłem i nie zamierzam bo nie umiem. Zastanowię się nad którymś GTX 750 Ti btw możecie mi podać jakiś lepszy zasilacz nad któego wymianą nie będę się musiał zastanawiać za 0,5 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Logica jest nie tylko moc, ale i wątpliwa jakość. Pomijając najbardziej prądożerne karty graficzne, to Corisair powinien sobie poradzić z większością rozsądnych konfiguracji. Z droższych Smart SE 530W, Antec VPF 550W, czy CM G550M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jak najbardziej ok (chociaż bywają tutaj i zestawy z i5 i GTX 970, w których znajduje się VS 450, więc na ich tle taka zasiłka wygląda na niekoniecznie adekwatną do Athlona i 750tki), karta raczej nie - za dodatkowe 20 zł masz wersję 2GB (z 3-letnią gwarancją, ale w tym przypadku dopłata do Zotaca nie ma żadnego sensu), możesz też rozważyć dopłatę do 750 Ti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...