Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość :chupacabra:

Też nie lubię URL-i. Są za długie i trasy się powtarzają częściej niź w innych. Z nimi i z Circuitami jest tak: prowadzisz przez 5 i pół okrążenia, a potem nagle przed metą jakiś typek cię wyprzedza znienacka i 10 minut twojego życia poszło w las zbierać grzyby.

Sprinty już lepiej, też mi się podobają procenty :)

Dragi lubiłam w jedynce, teraz już nie tak bardzo, może dlatego, że coraz gorzej mi idzie... :?

Ich miejsce (czyli pierwsze) zajęły drifty, zwłaszcza te na drogach w górach - można robić naprawdę duże ślizgi :wink:

SUV-y - nieee... tylko nie to... są takie przymułowate, że jak się przesiadam do normalnego wozu, to się nie mogę przyzwyczaić i rozbijam się na byle zakręcie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Redasik

URL-Popieram że są nudne jak nie wiem co. Ale tam się dubluje przeciwników 8)

Circuit-też nudne. Jeżdzi się tylo w kółko i zawsze pod koniec musisz się ostro napracować bo przeciwnicy dostają super przyśpieszacz.

Drag-cool sprawa. Według mnie najlepszy tryb w grze.

Drift-oprócz tego że przeiwnicy oszukują to ok. Podoba mi się drift ulicami miasta.

Streetx-dno i żenada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość :chupacabra:

Właśnie. wiedziałam, że o czymś zapomniałam. Street X - ani dopalacza nie ma, ani żadnych emocji...

A nie wiecie, w jakim folderze są save'y? Będę miała dzisiaj przymusowy format, a nie skończyłam jeszcze gry, a chciałabym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej lubie Street-X. Nie wiem co się wam w nim nie podoba. Jest szybki, krótki i kontaktowy. Podoba mi sie rowniez sprint i drift(downhill zwłaszcza). Co do draga to jestem do niego nastawiony neutralnie. Circuity i URL-e-nuda. Gdyby trasy byly krotsze, a okrazen mniej, byłoby lepiej. A tak to jedno okrazenie circuita jest dluzsze niz cala trasa sprintu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej lubie Street-X. Nie wiem co się wam w nim nie podoba. Jest szybki, krótki i kontaktowy. Podoba mi sie rowniez sprint i drift(downhill zwłaszcza). Co do draga to jestem do niego nastawiony neutralnie. Circuity i URL-e-nuda. Gdyby trasy byly krotsze, a okrazen mniej, byłoby lepiej. A tak to jedno okrazenie circuita jest dluzsze niz cala trasa sprintu.

Racja racja. Ale ja tam najbardziej lubie Draga :) Po prostu wgniata ci gały jak wlaczysz nitro...Cos wspanialego. (mile widziane wsparrcie Pixel Shaderow 2.0 badz 1.3 ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
A nie wiecie, w jakim folderze są save'y? Będę miała dzisiaj przymusowy format, a nie skończyłam jeszcze gry, a chciałabym...

98: Moje dokumenty chyba

XP: C:Documents and Settingsnazwa_twojego_kompaUstawienia lokalneDane aplikacjiNFS Underground 2 (musisz mieć pokazywane ukryte poliki i foldery)

Co do tych trybów. Ja tam uważam właśnie za najtrudniejsze URLy. Bardzo mi ciężko wejść w zakręt, szczególnie na tych ostrych na lotnisku :?. Wiem, trzeba zwolnić tuż przed zkarętem, przyspieszyć w połowie, ale przeciwnicy zdążają wyprzedzić o kilka lat świetlnych :?. Dziadostwo jednym słowem :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych trybów. Ja tam uważam właśnie za najtrudniejsze URLy. Bardzo mi ciężko wejść w zakręt, szczególnie na tych ostrych na lotnisku :?. Wiem, trzeba zwolnić tuż przed zkarętem, przyspieszyć w połowie, ale przeciwnicy zdążają wyprzedzić o kilka lat świetlnych :?. Dziadostwo jednym słowem :P.

To zależy jaki masz wóz. Jeśli ciężki i mało zwrotny(supra, mustang) to nic dziwnego. Te wozy nie sprawdzają się też w ogóle w street-x. Ja jeździłem miatą a teraz RX-7 i z URL-ami nie mam najmniejszego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki masz wóz. Jeśli ciężki i mało zwrotny(supra, mustang) to nic dziwnego. Te wozy nie sprawdzają się też w ogóle w street-x. Ja jeździłem miatą a teraz RX-7 i z URL-ami nie mam najmniejszego problemu.

EEEKHM!!! Ja osobiscie swoja Supra na StreetX odstawialem matolkow naa 10s. Na URL, szczegolnie tych na lotnisku mialem srednio na ostatnim kolku jakies 5s. przewagi. Supra wcale nie jest trudno grac, podobnie Mustangiem (mam oba w garazu), trzeba tylko umiec :P:P Co do trybow to procz Draga super jest Sprint - szybko i przyjemnie ;) Z Driftow lepszy jest Downhill (cholernie adrenalinogenne). Moj rekordowy drift to 150 000, ale pracuje moja Supra na lepszy :) W Circuicie i URL przydalby sie taki licznik jak w Sprincie, tyle ze by bylo Lap complete. Jak jedziesz 7-kilometrowe kolko to dobrze wiedziec ile juz przejechales bo to sie ciagnie w nieskonczonosc. StreetX suxxx IMO. Jak jedziesz po tych zakretach tak dlugo to az sie w glowie kreci :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy tak nie lubicie StreetX??? Ja go uwielbiam ponieważ jest bardzo łatwy (przynajmniej na średnim poziomie trudności) i można sobie przejechać mnóstwo ostrych zakrętów, ale nie trezba się martwić o jakieś punkty tylko pędzić do przodu. Jednak moim ulubionym trybem jest Downhill Drift :D oczywiście tak jak mówiliście jest bardzo adrenalinogenny i jest fajna zabawa. Nie lubię za to URL :( szczególnie tych na torze wyścigowym. Wyścigi są za długie i pod koniec gry robią siętroche nudne. NFS:U 2 jest spoko gierka, chyba dlatego że mozna tuningować furki i szpanować po mieście 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
To zależy jaki masz wóz. Jeśli ciężki i mało zwrotny(supra, mustang) to nic dziwnego. Te wozy nie sprawdzają się też w ogóle w street-x. Ja jeździłem miatą a teraz RX-7 i z URL-ami nie mam najmniejszego problemu.

E tam ciężki, Peugeot 206 - właściwie dlatego, że innego do Driftów (i lepszego) nie znalazłem. Poza tym do tych nieszczęsnych 40 % (tam gdzie zostają 2 wyścigi - długi drift po torze i URL) doszedłem grając TYLKO na hardzie (mam max tuning i ponad 90'000 :lol: ). Kto gra podobnie i nie ma problenmów z URLami? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość :chupacabra:

thx dexter :)

Peugeot 206? lol, nie wiedziałam, że tym się da jeździć :wink:

Za to jak robię drifty moim Eclipsem, to mi czasem kółka wychodzą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
rowniez nie lubie U.RL. - po prierwszym okrazeniu nudzi - pozatym zadnych ciekawych widoczkow a przeciwnik daleko w tyle :)

Drag - tez nie przepadam glownie z tego wzgledu, ze czesto przegrywam i musze powtarzac wysci [a za 4 razem robi sie to wkurzajace :twisted: ]

ulubione to - sprint - szybki , bez okrazen i wogole jakis taki przyjemny

drift - lubie sie poslizgac [jaki mieliscie rekord jednego slizgu ? ja raz osiagnalem 250,000 - nie pamietam na jakiej trasie , ale wiem ze fajnie bylo ;) ]

circut i reszta sa takie sobie wiec nie mam o nich szczegolnego zdania :P

[mam 55% gry i w zasadzie nie mam po co dalej grac - sama frajda z jazdy to juz nie to samo co na poczatku, a wiekszosc czesci i wozow odkrylem ... ]

A ja chyba jako jeden z niewielu lubię U.R.L. nawet bardzo, czemu, bo na hardzie jest dość Ciekawie i jak się jedzie te 6 okrążeń no cudo po prostu ToCA w wydaniu arcade :P

Drag --> Yeah :> Jak wielu świetny bo szybki, zapewniający dużo adrenaliny wyścig, zero pomyłek = zero problemu ==> jedna pomyłka = koniec :D i to lubię

Street X --> techniczna rogrywka, naucz się wykorzystywać gaz i hamulec w odpowiedni sposób a wygrana (na hardzie) będzie ok 5 sek :)

Drift --> Jeden z ulubionych, jak nie ulubiony, (250 000 :?: gdzieś Ty się uczył jeździć i czym :?: ja robię jednym ok 60 - 80 tys :>) Lubię poślizgać się jakąć nadsterowną furą, wiele zabawy i qrwica jak masz prawie 100 tys na jednym i walisz w ścianę :D

Sprint --> dobry i szybki odcinek trasy, żadko się powtarzają duże odcinki, ale dużo krótszych jest prawie za każdym razem :(, no nic jeździ się miło

Circuit --> Jedyny do którego jestem nastawiony neutralnie, nie wiem co o tym myśleć, masz dużą przwagę, to na ostatnim okrążeniu zmieniasz zdanie że miałeś dużą przewagę :(, nie ma to jak dobre AI :P

DEXTER ==> Ja do ok 70% nie miałem problemów z URLami na HARDZIE, od 50% miałem je na circuit, ale nigdzie indziej (tzn nie będę wspominał o dragu, ale to na każdym poziomie trzeba uważać by błędów nie popełniać :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm... A co sadzicie o Rachel? Mnie sie podoba jedynie na tym artworku, ktory byl w swoim czasie na okladce CDA. Ale w grze... To na pewno ona? Zupelnie inaczej wyglada. A do tego ochydnie wyglada w menu. Nie podoba mi sie tez jej glos. Brooke Burke to slaby wybor. Ma taki jakis... hmm... zbyt szorski glos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A co sadzicie o Rachel? Mnie sie podoba jedynie na tym artworku, ktory byl w swoim czasie na okladce CDA. Ale w grze... To na pewno ona? Zupelnie inaczej wyglada. A do tego ochydnie wyglada w menu. Nie podoba mi sie tez jej glos. Brooke Burke to slaby wybor. Ma taki jakis... hmm... zbyt szorski glos.

Rzeczywiscie Rachel w grze jest imo strasznie brzydka. Zupelnie nie podobna do tej z artworku. Samantha z NFSU była o wiele lepsza. Co do głosu to ja nic do niego nie mam. Mi sie on podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Ja przeszedlem gre 3 razy i nadal jestem z niej zadowolony :) I ku mojemu zdziwieniu gra mi sie jeszcze nie znudzila :twisted:

A którą część? Bo ja jedynkę właśnie przeszedłem 3 razy, ba za kżdym razek wydawała mi się ciekawsza :twisted: .

A mi tam obojętna ta kobitka w NFSUG2 - tylko narysowana, zero trójwymiaru :?. Mogłoby jej nie być i nic by gra nie straciła. Wystarczyło prezenieść ja w trojwymiar...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam obojętna ta kobitka w NFSUG2 - tylko narysowana' date=' zero trójwymiaru :?. Mogłoby jej nie być i nic by gra nie straciła. Wystarczyło prezenieść ja w trojwymiar...[/quote']

Heh, trojwymiarowe kobitki to wg mnie słaba strona gry. Panienki ktore nas startują sa moim zdaniem nieciekawe. W jedynce chyba były ładniejsze. Ech mogliby je zrobic takie jak na artworkach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Rachel nic nie mam, ba nawet mi podchodzi :) lepsze to niż nic.

Ja U2 przeszedłem raz, zacząłem drugi ale przestałem przy ok 20% bo mnie to zaczeło nudzic i z braku czasu.

Pierwszą część kończyłem uwaga..... 7 razy 8)

Po prostu była to chyba pierwsza taka gra na PC z tak szeroko rozwinietym tuningiem i ładnymi bryczkami (BTW 6 razy przechodziłem grę Golfem i raz Hondą S2000)

>>>Panienki ktore nas startują sa moim zdaniem nieciekawe

Heh u mnie nawet się nie wyświetlały :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Pierwszą część kończyłem uwaga..... 7 razy 8)

Po prostu była to chyba pierwsza taka gra na PC z tak szeroko rozwinietym tuningiem i ładnymi bryczkami (BTW 6 razy przechodziłem grę Golfem i raz Hondą S2000)

Jak cisię udał ten wyczyn Golfem? :shock: A ten wyścig setny_cośtam (7 kółek, słynie raczej z niezbyt niskiego poziomu trudności 8)) - też Golfem, czy jednak normalnie, Skylinem? :)

A ja nawte nie przypuszczałem, że gra mi się znudzi przed jej ukonczeniem. Moż też dlatego, ze dorwałem tytuły znacznie ciekawsze :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf moze nie najlepszy samochód w grze, ale potrafi pokazać pazurki - spokojnie mi sie nim udawało wygrywać na hardzie w dragu na większości tras.

To po prostu prawie tak samo szybki samochod jak Skyline (no moze troche przesadziłem, ale też jest szybki).

Przeszedłem bez problemu (tylko ten wyścig z 7 okrążeniami - troche sie z nim męczyłem ale pozniej poszło z gorki) kazdy wyscig.

Drugą część już nie przechodziłem Golfem bo kupilem na poczatku 240SX i tak juz zostało (szkoda ze Golfa dają tak pozno) - ale troche zaluje bo stuningowany Golf wyszedł mi wysmienicie pieknie

I jeżdzę nim dlatego że ..... stoi u mnie w garażu Golfik4 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neuron

Ja się zaciołem na 86 lvl w NFSU 1 . Nie moge tego przejscie . To jest jakieś oszustwo oni maja nieograniczone nitro . A po za tym wszystkie samochody wieżdżają we mnie albo jadą tam gdzie ja ... :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Ja się zaciołem na 86 lvl w NFSU 1 . Nie moge tego przejscie . To jest jakieś oszustwo oni maja nieograniczone nitro .

No co ty, żartujesz chyba. :) Nie przejmuj się początkowymi porażkami, ba, jeśli się na początku wywalisz to tym lepiej - przeciwnicy zwolnią (byś mógł ich dogonić) i ich spokojnie wyprzedzisz. Poza tym - czeka 107 bodaj :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neuron

Najgożej jest w tunelu . Inny gracze spychają mnie na samochody i na ściany . Po za tym jak używam nitro na początku to inni gracze są tak samo szybcy jak ja . Dlatego zawsze jestem w tyle ... :(:( :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Ja U2 przeszedłem raz, zacząłem drugi ale przestałem przy ok 20% bo mnie to zaczeło nudzic i z braku czasu.

Pierwszą część kończyłem uwaga..... 7 razy 8)

Po prostu była to chyba pierwsza taka gra na PC z tak szeroko rozwinietym tuningiem i ładnymi bryczkami (BTW 6 razy przechodziłem grę Golfem i raz Hondą S2000)

No ja 2 przeszedłem 2x, ale tylko i wyłącznie z braku czasu nie jeżdżę teraz :]

a pierwszą część 4x, ale nadal jest na kompie ;)

poza tym 2x skończyłem 206stką :)

1x RX7

1x RSX :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...