Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Wide body nie byłoby takie lipne gdyby dodali trochę opcji - np. tak jak w wypadku felg, możliwość jego powiększania i zmniejszania.

Jakby ktoś chciał to miałby tylko trochę poszerzoną bryke a nie o 2 metry :twisted:

A jakby wide body zwiększało przyczepność (a tak powinno być - w koncu zmienia sie rozstaw osi) to byłoby coś.

Spinnersy? bleeeee nie podobają mi się, no chyba że w SUV-ach bo imo wlasnie do nich zostałby zrobione.

Ale i tak bardziej preferuję 19" MOMO :twisted:

Coś mało tych felg było - zabrakło niektórych popularnych producentow ktorzy robią wypasione felgi.

No nic moze kiedys - w Undergroundzie 3 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co sadzicie o spinnerach?

Spinnery suxx moim zdaniem. Nie pasują do sportowych autek, ja je daję jedynie do SUV-ów. Jednak i do nich lepiej pasują zwykłe felgi. Dla mnie spinery to wieśniacki bajer, podobnie jak wiele innych części w NFSU2(choćby te nieszczęsne widebody).

Tak, spinnery akceptuje tylko w pick-upach lowriderach, nawet fajnie wygladaja. Ale w osobowkach wygladaja ochydnie, np. w tym czerwonym 350z z demka. Polecam stronke www.chromy.pl i www.wiejskituning.prv.pl, tam znajdziecie powody do puszczania pawia :D:D:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.... Ich liebe chrom !!( <=a propos linkow wyzej) Faktycznie spinnery to przesada jak i kilka innych "ciekawych" dodatkow. Jest to niewapliwym minusem NfS:U2, ze musimy tak "buraczyć" nasz samochodzik zeby przejsc gre. Ale moze nie wszyscy maja tak mocno rozwiniete poczucie estetyki jak my ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niewapliwym minusem NfS:U2, ze musimy tak "buraczyć" nasz samochodzik zeby przejsc gre. Ale moze nie wszyscy maja tak mocno rozwiniete poczucie estetyki jak my ;)

Tak, to jeden z najwiekszych minusow gry. Nie wiem co za buraki zakladaja na bryke rzeczy w stylu zderzakow Orion albo Overdrive. Ostatnio wygralem Outruna i dostalem unique spoiler. Gdy to zobaczylem myslalem, ze zarzygam monitor. Jakies podwojne, przeciete maszkarony. Co ciekawe, te ochydztwa podnosily reputacje mojej Supry z 4,5 * do 5,1. To normalnie koszmar! Zdegustowany, nie chcac zaklocac pieknej, oryginalnej lini Supry nie wzialem nic. Moja Supra ma tylko 4,5 * bo nie dawalem jej przerosnietych spoilerow i jakichs niepotrzebnych gadzetow w stylu kolorowe zarowki reflektow (dalem xenony) itd. Szlag mnie trafia, gdy widze jakies buraczane bryki poobwieszane spoilerami jak choinka i z dresiarskim tlumikiem koncowym, ktory burczy tak, ze mozna dostac epilepsji. Nie mowiac juz o koncowkach wydechu ktore maja taka srednice, ze mozna byloby do nich wepchnac opone, sa z uwielbieniem montowane w polskich Golfach, fiacikach itp. przez niezwykle estetycznych pseudotunerow. Nazywam to wiejskim tuningiem, dresiarstwem albo... polskim tuningiem. No co-wyjrzyjcie przez okno, a zobaczycie jakie "cudne" bryki smigaja na ulicy. Perelki zdarzaja sie baaardzo rzadko. Trzeba umiec odroznic prawdziwy tuning od dresiarstwa (tu szczegolna uwaga dla Qn`ika, viev recka w Kaszanie Street Illegal costam), warczacy wydech i przyciemniane szyby to nie tuning, to dresowoz. Osobiscie uwielbiam zaawansowany tuning, ale bez czesci pokroju ww zderzakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zaklada to co lubi. No ale ja nie znosze carbon fiber zwany przeze mnie "blacha ryflowana". Sory ale calkowicie nie kumam jak mozna takie czesci zakladac do samochodu. No ale niestety w tej gierce jak masz 2 czesci jedna zwykla i druga taka sama tylko ze z blachy no to wiecej jest punkcikow za ta z blachy... No i jeszcze roof scoops wielkosci wiadra tez mnie dobijaja.

Spinnery - Shreddery nawet ujda ( mam ja w swoim samochodzie ). Reszta no niestety... jest ze tak powiem malo kompatybilna z moimi wizualnymi upodobaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zaklada to co lubi. No ale ja nie znosze carbon fiber zwany przeze mnie "blacha ryflowana". Sory ale calkowicie nie kumam jak mozna takie czesci zakladac do samochodu. No ale niestety w tej gierce jak masz 2 czesci jedna zwykla i druga taka sama tylko ze z blachy no to wiecej jest punkcikow za ta z blachy...

Hehe fajne okreslenie :) Mnie osobiscie nie za bardzo podobaja sie karbonowe maski, do spoilerow sie przyzwyczailem i mam je w swoich autach, miedzy innymi dlatego, ze odblokowalem je szybciej niz te zwykle, wczesniej karbonowych nie lubilem. W realu duzo tunerow montuje karbonowe bajery bo sa duzo leksze od metalu, dzieki czemu zapewniaja lepsze przyspieszenie itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie NFSU2 znudził. Nie wiem jaką recepture zrobią w nastepnym undergroudzie żeby zadowolic graczy.

=>Nie wydal Wam sie ten post dziwny? :D

A tak wracajac do tych dodatkow - roof scoops nie wygladaja zbyt dobrze (za duze), a karbonowa maska troche szpeci autko, chociaz to zalezy jak stuningowalismy samochodzik. Ale ludzie zobaczylem kilka bryk znajomych i wygladaja jakby nalezaly do malzenstwa kena i barbie ! Bez przesady żeby robic z wozu laleczke w rozowej sukience z wyolbrzymionymi niektorymi czesciami ciala. Wole miec 2* i miec fajne autko niz 10* i badziew/tandete.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zaklada to co lubi. No ale ja nie znosze carbon fiber zwany przeze mnie "blacha ryflowana". Sory ale calkowicie nie kumam jak mozna takie czesci zakladac do samochodu. No ale niestety w tej gierce jak masz 2 czesci jedna zwykla i druga taka sama tylko ze z blachy no to wiecej jest punkcikow za ta z blachy... No i jeszcze roof scoops wielkosci wiadra tez mnie dobijaja.

Ja tam do karbonów nic nie mam. Nawet mi się podobają. W karierowej RX-7, która ma 10 gwiazdek mam karbonowe wszystko oprócz dachu. Jednak to akurat zrobiłem tylko dla reputacji. Do większosci aut wystarczą karbonowe spoilery i lusterka(ewentualnie roof scopy) Jeśli chodzi o maski to za karbonowymi nie przepadam. Źle się to komponuje z resztą wozu.

PS To nie jest żadna blacha tylko włókno węglowe(z którego robi się m.in. bolidy formuły 1)

PS2 A co sądzicie o split hoodach i doorsach? Według mnie wszystkie splity oprócz cobry to shity, a co do drzwi, to zastanawia mnie, jak mozna montować w aucie drzwi otwierane jak u syrenki :D (Mowa oczywiście o suicide)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość :chupacabra:

Ale te wszystkie pierdółki z włókna są 10x droższe od normalnych a dają mici pici gwiazdki, niewiele więcej od normalnych, a wcale nie wyglądają lepiej (chyba, że się wszystko zrobi z włókna, to się chociaż kolorystycznie komponuje :wink: ). A co do split hoods to nie podobają mi się. Co innego drzwi otwierane do góry - ale tylko te - są miodzio :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał, wszyscy się pochwalili swoimi brykami a ja nie ;)

OTO ON: KARIEROWY NISSAN 240 SX Ma dziesięć gwiazdek, spinery, carbonowe spoilery i wywietrzniki dachowe i jest mi z niego powodu bardzo wstyd 8)

Do carbonu nic nie mam, tylko po jaką cholerę jest on oceniany wyżej od blaszanych części, zresztą carbon można pomalować nie? Oczywiście, ale nie w tej grze :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o split hoodach i doorsach? Według mnie wszystkie splity oprócz cobry to shity, a co do drzwi, to zastanawia mnie, jak mozna montować w aucie drzwi otwierane jak u syrenki :D (Mowa oczywiście o suicide)

hmmm, split doorsy pasuja do niektorych modeli aut (np. na okladce poprzedniego numeru GT byl wypasiony Golf V z otwieranymi do gory i byl rewelka), ale ogolnie to IMO niepotrzebny gadzet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze są otwierane do góry niż nozycowo. Jakies takie dziwne. A co do maski to to już rzeczywiście niepasuje. Ja w swoim autku nie mam split hooda ale drzwi mam. a co do tamtego postu. Znudził mi się bo już go 2 razy przeszedłem. Jedynka była jakaś lepsza bo to była nowość,rewelka.

Nie moge zdjeciosa zamiescić bo nie moge sobie strony stworzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drzwi nożycowe zbliżają mi na myśl samochody z lat 30 :) (vide Mafia)

Te otwierane to gory -> ambrozja jeśli mozna tak to nazwać - chciałbym mieć takie w Golfie taty (szpan dla kumpli ;])

Carbon -> w pierwszej części nie lubiłem go i to strasznie, ale w 2 jakoś mi się spodobał i mam najczęsciej karbonowe lusterka, wloty powietrza i spojler.

Maska nie podoba mi się ale te co podałem są całkiem najs

Do carbonu nic nie mam, tylko po jaką cholerę jest on oceniany wyżej od blaszanych części

Bo jest lżejszy i daje większy pałer przy jeździe :D (chociaż w grze i tak sie to nie przekłada na osiągi a szkoda)

. A co do split hoods to nie podobają mi się.

Mi się jeden podoba - chyba jest to unique, taki fajny wlot powietrza

[mam go w Skyline

RX-8

3000GT ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drzwi nożycowe zbliżają mi na myśl samochody z lat 30 (vide Mafia)

Te otwierane to gory -> ambrozja jeśli mozna tak to nazwać - chciałbym mieć takie w Golfie taty (szpan dla kumpli ;])

Heh, ty i Snowballer popełniliście drobną pomyłkę. Mianowicie drzwi nożycowe(scissor) to właśnie te otwierane do góry. Te drugie nazywają sie suicide doors.

Mi się jeden podoba - chyba jest to unique, taki fajny wlot powietrza

[mam go w Skyline]

Nieźle, nieźle, ale chciałbym zobaczyć jak to się otwiera tzn pokaz screena z otwartą maską.

hmmm, split doorsy pasuja do niektorych modeli aut

Nie ma czegoś takiego jak split doorsy, sa tylko split hoody. Drzwi to po prostu doorsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie blacha, ale kiedy podczas grania w jedynke zobaczylem poraz pierwszy raz czesci carbonowe to ochrzcilem je blacha i tak juz zostalo.

Bo jest lżejszy i daje większy pałer przy jeździe :D (chociaż w grze i tak sie to nie przekłada na osiągi a szkoda)

No takie carbonowe lusterka czy roof scops daja jakies bonusowe 50HP na czesc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm' date=' split doorsy pasuja do niektorych modeli aut [/quote']

Nie ma czegoś takiego jak split doorsy, sa tylko split hoody. Drzwi to po prostu doorsy.

Oops sorry, trafil mi sie babolek.

[qute=M4TEUS2]Bym zapomniał, wszyscy się pochwalili swoimi brykami a ja nie

OTO ON: KARIEROWY NISSAN 240 SX Ma dziesięć gwiazdek, spinery, carbonowe spoilery i wywietrzniki dachowe i jest mi z niego powodu bardzo wstyd

Do carbonu nic nie mam, tylko po jaką cholerę jest on oceniany wyżej od blaszanych części, zresztą carbon można pomalować nie? Oczywiście, ale nie w tej grze

Hehe, nie masz sie czego wstydzic, to najbardziej odlotowy 240sx jakiego widzialem. Tylko te spinnery... :wink: Odnosnie karbonu to nikt go nie maluje, bo miec karbonowe czesci to szpan. Myslisz, ze ktos by zamalowal czesc karbonowa, ktora jest 3x drozsza od zwyklej upodabniajac ja do zwyklej?
k"]Według mnie tuning to zewnętrzny to największa boleść tej gry. Wygląda po prostu wiejsko!http://wiejskituning.com)Gdyby nie to że jest potrzebny do przejścia gry to w ogule bym go nie wykonywał
Jak juz pisalem wyzej trzeba umiec rozroznic profesjonalny tuning od wiejskiego. Niestety, niektore czesci w NFSU2 sprzyjaja temu drugiemu, co nie znaczy, ze nie mozna zrobic sobie normalnej bryki. A tak poza tym tuning zewnetrzny musi byc obowiazkowy, bo czytalem tylko z 2x o autkach, ktore maja potezna moc silnika, a maja takie nicosci jak dokladka zderzaka. Z takim autem na salonie sie nie pokarzesz, jesli juz to tylko na wyscigi. Jednak zawsze liczy sie pierwsze wrazenie czyli tuning zewnetrzny. Widzieliscie w "GT-tuningowe podsumowanie roku 2004" Audi S2 z lat 80-tych (jak ktos nie wie jak wyglada ten model to podpowiem, ze przypomina Audi 80 tej nowszej generacji, tyle ze 3-drzwiowy;)), ktory na 1/4 mili w Modlinie mial... (uuuuwwwwaggga.....) 11.42s (!!!), czyli szybciej niz najszybsza Supra w Polsce (Supra Big Single Turbo, 949 KM, na 1/4 mili ma 11.48). Jeszcze szybsza byla szwedzka Lancia Delta (bez zadnych modyfikacji zewnetrznych), ktora miala...eeekhhmm.... 10.94 (!!!!!!!!!!). Tyle, ze taka bryka na tuning show nie pojedziesz, bo liczy sie wyglad.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli szybciej niz najszybsza Supra w Polsce (Supra Big Single Turbo, 949 KM, na 1/4 mili ma 11.48)

Właściciel deklaruje że zrobiłby "słabe" 9 sek (czyli np. 9,7) albo "mocne" 10 sek (np 10.2) ale na lepszym torze, bo mowi ze w Polsce nie ma gdzie tej mocy wykorzystać :]

Pewnie ma racje, bo widac jak na zawodach jeszcze w połowie dystansu zostawia ślad na asfalcie obracających sie gum...

Szkoda bo to fajny (i nawet ładny) polski samochód.

Ale nam tu zawiało motoryzacją -> zapraszam do odpowiedniego topicu w offtopicu.

Sorki za OT :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówiłem, że gra i części zrobione na amerykański rynek nie muszą się podobać, bo tam jest zupełnie inny styl, i tak naprawdę u nich spinnery to normalka.

Jak dla mnie niektóre wyglądają całkiem ładnie, ale większość tylko psuje ogólny obraz samochodu :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ulubionego trybu gry ale niektóre bardziej lubię niż inne ;)

Zaczną od tych których nie lubie:

-URL: na poczatku to fajny przerwynik pomiędzy jazdą na miescie (przonosza nas na tor wyścigowy ^^) ale juz gdzieś w środku gry zaczyna nudzić.

Ile można jeździć to samo okrązenie?

-Circuit: lubie ale tylko na początku, kiedy jedziemy sobie bryczką jeszcze nie stuningowaną po max 2 okrązania.

Później tak jak w przypadku URL staję się nudne.

A teraz to co lubie:

-Drag: bo są krótkie, osiąga się wysokie prędkości, za prostote i te wkręcające się obroty :twisted:

-Sprint: nie nudzi się tak szybko jak Circuit, całkiem ciekawe (eh ta zbliżająca się w szybkim tempie meta :) - dobrze że dodali w nowym NFS wksaźnik przejechanej trasy w % - ciekawa sprawa)

-Drift: po prostu lubie :P fajnie się driftuje (chociaż zdecydowanie wolę driftować w jakichś ambitniejszych grach np. LFS :P)

Neutralne pozostaje dla mnie:

-Street X: nic ciekawego dla mnie

-SUV: powinienem to już zaliczyć do tych co nie lubie, ale nie trzeba jeździć w nich za często :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez nie lubie U.RL. - po prierwszym okrazeniu nudzi - pozatym zadnych ciekawych widoczkow a przeciwnik daleko w tyle :)

Drag - tez nie przepadam glownie z tego wzgledu, ze czesto przegrywam i musze powtarzac wysci [a za 4 razem robi sie to wkurzajace :twisted: ]

ulubione to - sprint - szybki , bez okrazen i wogole jakis taki przyjemny

drift - lubie sie poslizgac [jaki mieliscie rekord jednego slizgu ? ja raz osiagnalem 250,000 - nie pamietam na jakiej trasie , ale wiem ze fajnie bylo ;) ]

circut i reszta sa takie sobie wiec nie mam o nich szczegolnego zdania :P

[mam 55% gry i w zasadzie nie mam po co dalej grac - sama frajda z jazdy to juz nie to samo co na poczatku, a wiekszosc czesci i wozow odkrylem ... ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...