Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość Patrick-underground

Ah...czlowieku...no zepsules niektorym zabawe z niespodzianki w demq :P:) ...hehe...zartuje.....jest to chyba pierwsze demo w ktore gram jak oszalaly....kupuje oryginala...bo niechce marnowac tytulu i kupowac ****** :P ....jeszcze bede smigal na necie wiec oryginal jest potrzebny....a zreszta..mam juz Xpand Rally oryginala i nie zaluje wydatku na ta gre.....a poza tym...juz coraz czesciej crackerzy maja problemy....wiec trzeba wczesniej czy pozniej zaczac kupowac oryginalki...ja juz zaczalem...i nie zaluje pieniedzy na nie wydanych....aha

I LOVE NFS UNEDERGROUND

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No demo U2 zrobilo na mnie baaaaaaaaardzo pooozytywne wrazenie. Naprawde polecam. Zasysac ale to juz :) Btw. nie dosc ze grafika jest lepsza niz w U1 to gra dziala owiele plynniej. Swietny Drifft [juz nie moglem zniesc tych zamknietych drifftowych petli], genialne miasto i wogole. Cod miod i orzeszki... teraz tylko zbierac kase i czekac na Full ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jestem jedyny, któremu demko N4S:U2 się spodobało. I bardzo mnie to cieszy. Teraz tylko czekać na pełną wersję (aż jakiś kumpel kupi, bo Rome:TW+HL2 to i tak za dużo jak na moją kieszeń :( ). Ale póki co mogę zarywać w demko. Warto było poświęcić noc i sen (bo wentyle w kompie najcichsze nie są) na ściąganie (ach te wolne łącze i prawie 350MB). Zacznijmy po kolei - 600MB na dysku to sporo jak na demko, szczególnie gdy pełny N4S:U zajmował tylko 2x tyle.

Pierwsze co rzuca się w oczy to grafika - ładniejsze samochody, świetne uczucie prędkości (ach te rozmywające się światła, nawet bez użycia dopalacza). A o zmieniającej się porze dnia, czy pogodzie (ach ten deszcz) nie można nie wspomnieć.

Dwa – otwarte miasto, wjechać ten most i pędzić pod prąd, to jest piękne. Ciekawym dodatkiem są jeżdżące po mieście inne stuningowane wozy, które można wyzwać na pojedynek (mój rekord to odstawienie kolesia w 15s., a tę w drugą stronę – gdy komp mi uciekał – 3:15 pościgu zakończone moim zwycięstwem). Poza tym – znalazłem jeden ukryty warsztat :D tyle, że nieczynny (demko).

Drift bardzo ciekawy, wreszcie na otwartym torze. Tylko ma to i złe strony (tylko dla początkującego), bo jak kończysz długi ślizg (taki za ponad 30k) i wpadasz w furgonetkę nie jest miło. Ale i do tego da się przyzwyczaić.

Jeszcze bardzo podoba mi się zmiana liczników wraz z zmianą wyglądu samochodu. Niby mały szczegół a jak cieszy :D

Ale co ja będę pisał, ściągnijcie (jak jeszcze tego nie zrobiliście) i grajcie. I cieszcie się tak jak ja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zassałem :D

Prawie 350 MB ale jakoś udało się (prawie 6,5 godz ściągania) a jeszcze ile razy mnie rozłączyło i musiałem od nowa (bo z tego co ściągałem to nie obsługuje wznawiania.

To teraz wrażenia:

Nie chciało się zainstalować :(

No to wrzucam Cover-DVD instaluje DX9.0C i dopiero poszło :D

Trochę się długo uruchamia, uruchamiam opcje - detale standardowo ustawione na 640X480 low, no nic gramy.

Włączyłem swobodną jazdę i trochę pojeździłem, ale mało bo do szkoły trzeba.

Więc przychodze ze szkoły odpalam i na pierwszy ogień idą detale, zmieniłem na 640x480 i najwyższe detale.

Wlączam - płynnie :D, ale się trochę rozpędziłem i już skacze :(

No to karte podkręcam :D - zwiększyłem zegary średnio o 80 mhz dla GPU i pamiątek, położyłem dodatkowy wentyl ale to mało pomogło :(

No nic wyłączyłem odbijanie się na powierzchni drogi świateł i chodzi jak złoto :D

Teraz o jeździe: bardzo podobny model jazdy do pierwszej cześci, ale wprowadzono trochę poprawek.

Miasto ładnie wykonane (większa swoboda jazdy) - nie tylko zamknięty tor ale kilka (naście) ulic.

Po ulicach jeżdzą stuningowane fury które mozna wyzwać na wyzwanie (mój rekord to 11,5 sek :P - wystarczy wjechać komuś w ass, i szybko odjechać :) bo przeciwnicy nie używają wstecznego :? )

Za to dzwięki to arcymistrzostwo :D - ten dzwięk silnika i zmiany biegu mniam 8)

Właśnie najbardziej dzwięki spodobały się moim qmplom.

Grafika też trochę poprawiona (ale jak ma tylko zgodną z DX7 :( )

Mam bardzo pozytywne emocje :D

Tylko czekać na fulla a raczej na premiere ;)

W demie dostepny Nissan 350Z stuningowany w 4 rożnych stylach (zmieniasz auto i zmieniają się wskaźniki super !)

NOS szybko się zużywa, ale da się go ładować poprzez slajdy, palenie gumy (360 stopni), bliskie spotkania z brykami, drafting

Moja ocena 9+/10 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrick-underground

Moja ocena to 15/10 :P .....gra to mistrzostwo...Far Cry wsrod samochodowek.....w demq nie trafili tykoz Nissanem 350Z..nie przepadam za tym autem.....osobisice wole Toyote Supre......czekam na oryginala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr.tacos

ja wiernym fanem samochodówek nie jestem :lol: , grałem w demko, jest ciekawe, w sumie [beeep]icho drifft, ogólnie 8+/10, więcej nie dam bo ma pewne błedy, np. przy stłuczkach, jak się przypatrzysz, to widać taki małe błedziki graficzne, co bardzo wymiodzilo gre :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory zaznaczam, ze wale OT.

Przepraszam za niego i wogole ale jest to poczytniejszy temat wiec moze wiecej osob/moderatorow zauwazy.

Jako, ze nie mozna zakladac tematow zwyklemu uzytkownikowi poprosze o zalozenie tematu o tak wspanialej grze jaka niewatpliwie jest Richard Burns Rally.

Wchodze tutaj na forum, a tu ani widu ani slychu. Myslac, ze po prostu mnie przycmilo i nie widze nic uzylem wyszukiwarki ale okazalo sie, ze zyje w bledzie ;)

Prosze o poprawienie tego niewybaczalnego bledu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie 8+/10, więcej nie dam bo ma pewne błedy, np. przy stłuczkach, jak się przypatrzysz, to widać taki małe błedziki graficzne, co bardzo wymiodzilo gre :)

Należy pamiętać że jest to jeszcze demo.

W pełnej wersji te błędy będe naprawione (albo nie :) )

A jak nie w pełnej to napewno wyjdzie patch :P

Ja akurat nie znalazłem żednych większych błędów, no może jeden - przy 800 rpm mozna palić gumę na 5 biegu :roll: - co raczej nie powinno mieć miejsca, ale jak ktoś nie testuje każdego fragmencika gry to pewnie niewiele błędów znajdzie.

Szkoda że w demie nie dali możliwości tuningu bryki - choć malutkiego :) nawet z wymiany felg bym się ucieszył :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w demku 2 wykonalem fajnego screena a pozniej go odpowiednio obrobilem [blur, kolory, etc :) ]

http://microchip.net.pl/~obisan/gfx/nfsu2.jpg [lub http://microchip.net.pl/~obisan/gfx/nfsu2a.jpg ]

Jak sie podoba?:>

Btw. moj maly rekordzik na dragu ^^. Trase chyba poznajecie.

http://microchip.net.pl/~obisan/gfx/nfsu.jpg [nice predkosc, nie?:>]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może z nieco innej bańki - ale,że tematu o tej grze nie ma,napiszę tutaj. Otóż, ściągnąłem wczoraj demo gry,dzieki której moje oczekiwanie na Underground 2 spadło dramatycznie. Rewelacyjna grafa, BOSKI wręcz system uszkodzeń wozu i inetrakcji z otoczeniem (WSZYSTKO,co możnaby było zniszczyć,tu się da), spektakularne kraksy,efekt ragdoll (!!!!) i jeden bardzo ciekawy tryb,w którym jesteśmy na czymś w rodzaju skoczni a naszym zadaniem jest...hehe,nie zdrzadzę szczegółów,ściągnijcie i przekonajcie się sami-powiem tylko tyle,że rozbroiło mnie to totalnie). Gra mnie po prostu URZEKŁA i -według mnie - sięgnie po tytuł najlepszej samochodówki 2004. Demo zajmuje tylko 170MB więc zachęcam do ściagania. Zagrajcie we FlatOuta,a nie pożałujecie.Gwarantuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raven_88

eee trochę F@mas przesadziłeś. Giera fajna ale nie aż tak. Grafika jest gorsza od NFSU 2 (od NFSU zresztą też), grywalność też - nie podoba mi się dziwne zarzucania bryki na zakrętach. Ogólnie gra jest dużo lżejsza od Undergrounda. Ale tryb ze skocznią rozwala :lol: (mój rekord - 236,67 m).

Ale wracając do tematu - demko jest suuuuper. Poprawiona grafa (1024x768 + max detale - jest pięknie) , przy czym gierka chodzi szybciej niż NFSU. Poprawiony model jazdy. No i bardzo fajne miasto. Szkoda tylko że dalej jeździ się w nocy.

Jeśli chodzi o wady to nie podoba mi się 2 rzeczy:

1. Uzupełnianie NOS'u - dziwne to jakieś, powinno być bardziej realistyczne.

2. Tryb Drag - po prostu nie przypadł mi do gustu.

Jak narazie.............9+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee trochę F@mas przesadziłeś. Giera fajna ale nie aż tak. Grafika jest gorsza od NFSU 2 (od NFSU zresztą też), grywalność też - nie podoba mi się dziwne zarzucania bryki na zakrętach.

A mi tam się gierka bardzo spodobała - dopiero skończyłem grać :)

I grafika nie jest zła - nawet bym powiedział że bardzo dobra - tylko że chodzi mi wolniej niż NFSU2, ale niektóre kraksy są cudowne.

A efekt nitro jest równie cudny :D

Poprawiona grafa (1024x768 + max detale - jest pięknie) , przy czym gierka chodzi szybciej niż NFSU.

A mi jakoś dzisiaj dziwnie przyśpieszyła :D

Zainstalowałem nowe stery 61.77 i przy podkręconej grafice działała płynnie przy 1280x1024, full detail :shock: , ale co ok. 30 sekund obraz zatrzymywał się na 5-10 sekund (mało ramu?)

Ale teraz jeżdze na 640x480, full i max AA i gra mi się bardzo dobrze

To kiedy ma być ta premiera? wiem że w listopadzie ale dokładnie?

DO POSTA PONIŻEJ:

Jako że ten temat jest o NFSU to chyba nie przeszkadza innym mówić tu o drugiej częsci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paladyn

No dobra ale ten temat to Need For Speed: Underground, a nie Need for Speed Underground 2 czy Flat Out, dlatego postuluję do moderatorów o utworzenie stosownych tematów.

P.S.

Jeden koleś obraził RPG (oprócz Kotora). Stary ja nie mówię że gry są do d... jeśli w nie nie gram. po prostu mnie nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! W koncu sciagnalem demko. :) Pogralem chwilke i musze powiedziec ze jest swietnie! po prostu wspaniale! Swietne otwarte miasto, mapka, sklepy... Do tego jeszcze ladna graficzka i wspanialy dzwiek (ahhhh to WRRRUUUMMMM!!!) i mamy N4S Underground 2 na jaki kazdy z nas czekal. Niestety jedna rzecz mnie lekko zawiodla, mianowice muzyka. Ale nie to ze jest slaba, po prostu to nie moje klimaty. Szkoda ze nie ma odstrzejszych girat. W pelnej pewnie beda wiec to tylko maly mankament demka. :)Niestety gralem na GF 4 MX i nie mam efektu rozmycia. :(

No chlopaki (i dziewczeta :) ) jeszcze nieco ponad tydzien i JAZDAAAA!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFSU2 wyciekł do sieci:( Na 6 dni przed premierą:( Smutne ale prawdziwe. Bardzo sie dziwie że żaden serwis o grach jeszcze o tym nie trąbi. Ciekawe czemu?? Jak wyciekło GTA:San Andreas to od razu było info w serwisach o grach. W każdym badz razie teraz możemy być pewni że oficjalny termin premiery się nie zmieni bo EA za dużo straci na jakim kolwiek opóźnienu premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie podać stronę gdzie jest nfsu2

Oczywiscie, zajrzyj tu: www.jestem.zlodziejem.pl - to strona dla ciebie jak sie domyslam...

Chlopie zastanow sie nad soba :evil:

A propos glownego watku - na mnie jakos demko NFS:U2 nie zrobilo oszalamiajacego wrazenia.

Wszystkie te zapowiedzi o roznicach w porownaniu do pierwszej czesci... ja jakos tego nie zauwazylem az tak dobitnie. Na pewno nie polece po ta gre do sklepu z wywalonym jezorem - raczej poczekam na recenzje i moze wtedy, jak za gruby portfel bedzie... ;)

Tak w ogole to czekam z niecierpliwoscia na premiere GTR w Polsce (ah ci Niemcy - oni juz sie moga nia cieszyc :( - dla mnie 49 Euro to jednak za duzo zeby tam po nia jechac) - po nia na pewno pobiegne bez wahania z wywalonym jezorem do sklepu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwszą część, to nawet niezła, chociaż trochę mnie denerwowała (no i po jakimś czasie płytka "upadła" mi na podłogę ze sporym impetem). W dwójkę nie grałem, bo mi pewnie na sprzęcie nie ruszy, a na PS2 nie będę kupował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze przeczytałem to już jutro premiera nowej części NFS (i oby najlepszej).

Jak będzie u mnie dobrze z kasą to sobie pozwole na nią.

Co do zachwytu --> na początku zagrywałem ostro w demko (razem z kumplami nawet siedzieliśmy i tak na zmianę pogrywaliśmy), ale po pewnym czasie już mi się znudziło, szczególnie że dorwałem demko Flatout które zrobiło na mnie nieziemskie wrażenie :D.

Gry super (ale już widać że robiona pod mocniejszy sprzęt bo u mnie trochę przycina, a demo NFS nie)

Ale na gierę czekam z niecierpliwością :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tego ze NFS U 2 jest super ekstra i wogole to boli mnie kilka bledow:

- asfalt czyli ulica - oprocz tego ze jest na niej piekny odblask otoczenia to znajduja sie tu rowniez piksele wielkosci mamutow - przy jezdzie jest to niezauwazalne ale w innym wypadku az oczy bola

- niebo - wiem ze to jest wyscigowka i do takich rzeczy nie powinno sie przywiazywac wagi ale w porownaniu z reszta otoczenia wyglada ono jak jakies nieporozumienie :? (gram na 800x600, wszystko na maxa oprocz filtrowania textur i antialiasing, nowe stery dx9.0c itp )

Cala reszta jest juz ok :) wiec spokojnie ide dalej grac ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRRRR!!!! ja juz nie moge z symi wszystkimi undergroundami... dla mnie obie czesci to jedno wielkie DNO... raz przeszedlem i co mam dalej robic??? jeszcze raz przejsc??? no dajcie se spokoj... co z tego, ze ma niewiadomo jaka super hiper grafi itd jezeli nie wciaga? ma 20 milionow czesci do wymiany i upgrade'u? powiedzcie szczerze... i tak nie zauwazylibyscie jak polowe z nich wywalic z gry... boze... nie moge sie doczekac jakiejs normalnej scigalki od EA spod szyldu NFS...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie N4S zatracił klimat po trzeciej części. Do trójki wszystkie były bardzo grywalne potem czwórka taka sobie. Porshe było dobre, ale niesmak spowodowany dostępem do samochodów jednej tylko marki pozostał. Dalej zapowiedź Motor City, której do dziś nie ma i N4S:HP2, które zbyt szybko przeminęło. N4S zaczyna mi przypominać rozpędzającą się komercyjną maszynę (jak np. gra z tego samego gatunku - Colin). Być może dojdzie do sytuacji (jak niektórzy mówią) w której N4S, Colin stanią się taśmociągami jak Fifa. Przynajmniej Toca mimo swojej piątej części nie staca się, ba nawet staje się coraz lepsza.

EDIT: bym zapomniał - gdzie te levele jak w poprzednich odsłonach N4S? Gdzie tereny górzyste itp. widoki, różne miejsca? Jedno miasto w N4S:U? Dziękuję "łaskawym" twórcom, że myślą o graczach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kontestator

dla mnie NHS U to jest kicha. samochody smiesznie brzmią, fizyka jazdy - no własnie nie ma jej:) chyba zapomnieli dodac podczas produkcji :P siakies takie dresiarskie:P, ale ostatnio brat zaisnstalował demko NFS U2 i tu juz choć ten nissan brzmi tak ze sie włos na plecach jezy, graficzka lepiej, fizykka jazdy znowu to nie mój gust, ale zobaczymy co bedzie w full wersji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie NFS U 1 i 2 ze wzgledu na wrazenia z jazdy - gdy sie jedzie 200km/h przez waskie uliczki i slyszy swist mijajacych samochodow to zapomina sie o swiecie - jeszcze nie widzialem scigalki dostarczajacej tak intensywnych wrazen ;) Fakt ze gra mniej wiecej w polowie (wtedy zaczynaja sie powtarzac trasy) zaczyna troche nudzic ale to nie dyskwalifikuje jeszcze gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...