Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Ach, jak to dobrze usłyszeć pozytywne opinie tych, którzy mieli tę przyjemność zagrać w demo ^^ Dzięki Wam za doniesienie dobrych wieści :uklon:

Czyli szykuje się nam hybryda serii NFS z Burnoutem - to bardzo dobrze :biggrin: W NFSach podobało mi się dosłownie wszystko, w Burnoucie też (mimo iż to trochę inna bajka), a ich "wspólne dziecko" jak sądzę, okaże się cudowną grą, przy której będę się zagrywał dniami i nocami :cool:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sądzę, okaże się cudowną grą, przy której będę się zagrywał dniami i nocami

A ja się obawiam, że gra wystarczy na nieco więcej niż na jeden wieczór ;) Ostatnio gry mają tendencję do skracania długości rozgrywki. Wczoraj ukończyłem Gothica 4 przez raptem 11h bez pośpiechu. Co to ma być ja się pytam? Wiem, że samochodówki do nie RPG, ale nawet tutaj zabawy jest mniej. Mimo, że Most Wanted nie był długi, to po przejściu gry było co robić. Trzymajcie kciuki abym się mylił ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92 poruszył dość ważną kwestię, a mianowicie przedłużenie wątku głównego (dobra, wiem, że to dziwnie brzmi w wyścigach, ale tak jest) poprzez na przykład Most Wantedowską Serię Prób - jeździło się o wiele dłużej, a gra starczała na więcej czasu. Niestety panowie odeszli od tego typu "przedłużeń", co nie było dobrym posunięciem - te NFSy teraz jakieś krótkie były - Shift na 6 godzin, Undercover też nie więcej. Dlatego bardzo bym chciał powtórkę z Most Wanteda w nowym Hot Pursuicie :) W obliczu krótkich gier! Edytowano przez Kruczek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up & 2up

Ja bym tak do tego nie podchodził - pamiętam dobrze, że po "przejechaniu" Czarnej Listy w NFS MW (wszystkie wyścigi i wszystkie kamienie milowe), to i tak miałem w grze co robić - miałem swój jeden ulubiony, króciutki wyścig za około 20000-25000$ i jeździłem go tak długo, aż nie kupiłem i nie stuningowałem wszystkich 32 samochodów dostępnych w grze ^^ Wiem, że to takie "sztuczne" przedłużanie rozgrywki, ale MW miał tą magię w oczach, dzięki której udało mi się ten cel osiągnąć :wub: Mam nadzieję, że HP też mnie czymś zauroczy :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po wieloletniej przerwie (ostatni raz gralem bodajze w 2002 roku) odpalilem sobie... Porsche 2000 - od kilku miesiecy chodzila mi po glowie. I wiecie, ze mimo tych 10 latek na karku ta gra sie dalej trzyma niezle? Fakt, graficznie juz kluje w oczy, ale mimo wszystko to nadal kawalek porzadnej samochodowki. Moze graficznie byloby ciut lepiej gdybym mial zwykly monitor 5:4 15", a tak na 16:10 19" obraz jest troszke (acz nie wali to po slepiach) rozpikselowany.

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Ceneo.pl to nowy NFS sprzedawany jest prawie w każdym sklepie jako edycja limitowana. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to działa? Czy każdy pre-order jest ową edycją limitowaną, a każda wersja po premierze już nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruczek11 nie wiem jak to jest, ale dla mnie te edycje limitowane to dno. Dają ci na początek kilka wozów i ulepszeń, żeby ci było łatwiej zacząć grę. A ja nienawidzę takiego czegoś, a teraz większość gier, które wychodzą, wychodzą w formie LE. Sorry, ale wolę sam sobie zarobić na nowy wóz, czy tam ulepszenie, a nie mieć to od razu. Wg mnie to psuje troche rozgrywkę. Mi przyjemniej się gra jak sam przebrnę przez trudny początek, potem już jest łatwiej, nie lubię jak już na początku gra staje się łatwa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to mam takie samo zdanie na temat tych edycji. Zamówiłem co prawda pre-ordera, lecz parę fur więcej to nie powód, aby się z tymi edycjami limitowanymi tak obnosić. Rozumiem, że każdy powód do zamówienia NFSa przed premierą jest dobry, ale parę dodatkowych fur nie skłoniłoby mnie pewnie do zakupu, gdybym nie był takim wielkim fanem serii NFS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to chciałbym wreszcie jakąś kolekcjonerkę z prawdziwego zdarzenia do 'Need For Speeda'. Jako miłośnik takowych edycji nieśmiało w swojej głowie roztaczałem wizje potencjalnej zawartości. Głównym gadżetem byłby model samochodu policyjnego bądź normalnego wozu, którym uciekamy. Wszystko to w rozsądnej skali i jakości wykonania ala Burrago. Postawienie takiego cacka obok stanowiska gracza byłoby miłym akcentem ze strony EA. Do tego rzecz jasna gustowne, stalowe kolekcjonerskie etui, jakaś bonusowa płyta (soundtrack?), artbook itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnym prezentem by był taki model w skali nie mniejszej niż 1:43, lecz musiałałby być jakiś flagowy wóz zarówno na okładce jak i w grze, tak jak to było w Most Wantedzie. Taka BM'a sprawiłaby mi dużą satysfakcję - postawić sobie ją przed monitorem to niesamowita satysfakcja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że model winien być 'flagowy'. Radiowozy pokroju Lamborghini czy Bugattii w NFS-owskim malowaniu to znak rozpoznawczy dotychczasowych trailerów, zatem one mogłyby się bankowo pojawić. Jak już wspominałem w sklepach mogłyby funkcjonować edycje z różnymi modelami, nie tylko radiowozami, ale także tymi czystymi sportowymi. Na nich wystarczyłoby gustowne logo NFS i voila. Niestety, to tylko moje fantazje. Srogo się rozczarowałem, gdy zaprezentowano edycję limitowaną - cyfrowe dodatki to dla mnie nie-dodatki, zatem rozczarowanie jest i to spore. No cóż, może kiedykolwiek doczekamy się odmiany (liczę na zapowiedź drugiego Shifta jeszcze w grudniu!), chociaż EA z edycji kolekcjonerskich nie słynie. Te z Dragon Age i Mass Effecta 2 były śmiesznie biedne i nie chcę nawet o nich dyskutować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, oglądając trailery, że w jednym nowy NFS będzie całkowicie się różnił od Burnouta. Mianowicie na dalszy plan zepchnięte będą wszelkie ciasne i zatłoczone ulice miast (o ile w ogóle się pojawią). Zauważyliście? Wszędzie prezentowane są dłuuuugie, wijące się trasy przez dziewicze połacie terenu, ewentualnie rozświetlone lampami autostrady... Może nawet to i lepiej? Prawdopodobnie dzięki temu mniej uwagi będziemy poświęcać utrzymaniu się na trasie, a więcej masakrowaniu rywali :happy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze - to w końcu NFS, a nie Burnout. Podoba mi się powrót do starego Hot Pursuita (2), gdzie sceneria była bardzo podobna i także mogliśmy wcielić się w gliniarza. Criterion jednak wywiązało się z zadania, bo nie zrobili drugiego Burnouta, tylko nowego NFS'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze - to w końcu NFS, a nie Burnout. Podoba mi się powrót do starego Hot Pursuita (2), gdzie sceneria była bardzo podobna i także mogliśmy wcielić się w gliniarza. Criterion jednak wywiązało się z zadania, bo nie zrobili drugiego Burnouta, tylko nowego NFS'a.

A to tylko dobrze świadczy o wielkości studia Criterion :smile: Powiem szczerze, że dawno nie czekałem na premierę nowego NfS-a jak na tę właśnie część. I mam nadzieję, że oczekiwanie już za kilka dni będzie nagrodzone dłuuuuugą sesją przy Hot Pursuita :cool:

Edytowano przez dolar73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś z was kupował tego najnowszego NFS? Jak tak to na co? Na PC czy na PS3?

W ogóle jak sądzicie na co się bardziej opłaca kupić? Na PC czy na PS3 (chodzi mi np. o ilość graczy i łatwiejszy dostęp do grania w multi).

Ja na pewno się skuszę. A że zdeklarowany ze mnie "blaszak" więc wiadomo jaką wersję kupię :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja - tak jak pisałem wcześniej - zamówiłem pre-order oczywiście na PC, bo zbytnio nie mam wyboru co do platformy (na PS2 nie będzie wydany) odmawiając sobie kupna nowego CoD'a. Teraz twórcy muszą sprawić, abym nie żałował wydanej kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, że będzie reklama! Całkiem, całkiem - zawsze lepsze to, niż nic. Fajnie, że postawiono na humor, a nie tylko na przedstawienie gry.

@Altair666 - pewnie na PC sprzeda się więcej egzemplarzy, choć zupełnie nie mam pojęcia jak rozłożą się procenty, bo nigdy nie miałem dostępu do danych sprzedaży wcześniejszych części NFS'ów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Shift'cie kierowca rusza głową? Tzn. czy da się nim rozglądać na boki, żeby np. spojrzeć w lusterka, bo szukałem i nie znalazłem takiego czegoś. Dopiero zacząłem grać i Shift bardzo mi się podoba, nawet dobrze gra się na kierownicy. Dopiero co go kupiłem a na horyzoncie już nowy HP. Jak będzie dobry może sobie go sprawię na święta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spontan - Z tego co widziałem w reklamie nadawanej rok temu to owszem, kierowca rusza głową, tylko też nie wiem jak.

Gracz ma możliwość poruszania głową w kabinie, dzięki czemu widzi, co się dzieje z boku auta.

Powyżej cytat z jakiegoś serwisu. Wychodzi na to, że jakoś można... http://www.autocentrum.pl/wydarzenia/recen...or-speed-shift/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...