Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Ehh, niby te trailery pokazują to samo, ale jednak ich forma sprawia, że coraz bardziej czeka się na to grę :) Pościgi policyjne + dynamizm od panów z Criteriona... to po prostu nie mogło się nie udać i liczę dosłownie na pęczki ucieczek pełnych w adrenalinę pompowaną prosto do serca ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczę dosłownie na pęczki ucieczek pełnych w adrenalinę pompowaną prosto do serca ^^

Zapomniałeś dodać o długości gry :) Może Most Wanted nie był aż tak bardzo krótki, ale niedosyt pozostał. Nie po to się robi supergrę żeby ukończyć ją po niecałych 10 godzinach :) Chyba zainstaluję sobie MW i przypomnę sobie jak to jest uciekać 4h przed policją :) Być może w nowym NFS pobiję swój rekord :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu grania w tak czyste zręcznościówki na kierownicy. Do tego typu gier najlepiej nadaje się pad, co i Tobie polecam. Owszem, znajdą się osoby, które będą chciały na siłę zagrać na kierownicy, a taka możliwość pewnie będzie (a nawet jeśli nie to ktoś to obejdzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@blackrei Ale posta wygrzebałeś (2003r.). Szacun za chęci. :P Ale nie o tym chciałem. Chcę po prostu poprzeć twoją opinię. Charger R/T wymiata. Moc w najczystszej postaci, zwłaszcza w NFS PS, choć w Shift'cie tez dało się nim fajnie pobawić. Jednak co do Shift'a to moje ulubione auto tam, to Nissan Silvia. Idealnie się nim jeździ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlik, w Shifcie dało się bardzo dobrze na kierze grać, i nikt nie marudził.

Racja, ale hiper twarde i skaczące zawieszenia na niektórych zakrętach cholernie mnie denerwowały :P

Heh, pamiętam jak mówiłem sobie, że nigdy nie przerzucę się na pada/kierę w grach wyścigowych. Była to szokująca decyzja, lecz w końcu to właśnie Shift zmusił mnie do zakupienia dobrego pada - pół królestwa dla tego, kto wygra każdy drift na klawiaturze w Shifcie. To po prostu nierealne - samochodem rzuca we wszystkie strony i dosłownie żadnego zakrętu nie da się przejechać efektownym poślizgiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie - jeśli ten zwiastun nie przekona niezdecydowanych do kupna gry to nie wiem jaki może to zrobić :D Chyba, że czekają na recenzje, ale z tych materiałów filmowych wyłania się szalenie szybka i efektowna ścigałka, która może pochłonąć na długie godziny ^^ Czekamy na premierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest number one na mojej liście must have, ale ten zwiastun IMO nie był przekonujący ;) Niby coś się dzieje, ale nie ma to ikry :P Czegoś mi tu brakuje. Ale dla wtajemniczonych raczej nie będzie problemu kupić czy nie kupić :) Boję się jedynie o długość gry. NFS nigdy nie był jakąś długą grą, ale potrafił wciągnąć na długie godziny. Sama ucieczka przed glinami w Most Wanted zajęła mi ponad cztery godziny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już żaden trailer nie zachęci - dla mnie to obok WRC 2010 najważniejsza ścigałka tego roku i jestem do niej całkowicie przekonany. Ta pierwsza to czyste rajdowanie, tutaj będę mógł poszaleć bez jakichkolwiek barier, pędzić na złamanie karku przed siebie, gubić ogon bądź sam go kreować. Zapowiada się szalony listopad - jeszcze miesiąc, ale ten czas się dłuży. Nie popisali się z premierą. Oby kariera zawierała masę wyzwań, medale/gwiazdki itp. - to skutecznie przykuje mnie do ekranu i każe walczyć o ostatnie osiągnięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak! Elektronika byłaby w moim przypadku bardzo mile widziana, ale tak się pewnie nie stanie. Ta gra jest promowana w Stanach przy akompaniamencie postękiwania czarnych gangstas, zatem to niemal pewne, że lwia część muzyki będzie utrzymana w takich klimatach. Reszta to ostry rock i może od biedy jakiś ambitny track elektroniczny, ale i tutaj EA ostatnio nie trafia z dobrymi atystami. Ostatni dobry strzał w serii Need For Speed to 'Nothing But You' Paula Van Dyka w mixie Cirrus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...