Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Gra jest wspaniała, świetnie można rozbudować samochód ale na 103 wyścigu zrezugnowałem (7 okrążeń). I wydaje mi się że jest trochę mało samochodów, ale to nic jest SUPER.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wspaniała, świetnie można rozbudować samochód ale na 103 wyścigu zrezugnowałem (7 okrążeń). I wydaje mi się że jest trochę mało samochodów, ale to nic jest SUPER.

Heh, ja 103 wyscig przeszedlem bodajze za 2 albo 3 razem. Gorszy byl wyscig 95. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR

Nie chciałbym tutaj robić Off-Topic-a, ale mam szybkie, krótkie pytanko :wink: ..

No więc na jakiej karcie graficznej normalnie, tzn w pełni można się zachwycać "motion blur-em"?? Grałem na Radeonie 9200 i po włączeniu "motion blur-a" wszystko było cacy, ale po puszczeniu używania NoS-a, ekran został taki jaki był w czasie używania.. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak jest extra tylko mam maly problem jestem na 93 planszy i....jak sie planasza laduje to wychodzi mi z gry i pokazuje mi sie ze jest ...speed.exe.error... nie wiem co mam robic !! (sa jakies kody zeby przejsc do nastepnej planszy??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest extra ale brakuje mi w niej samochodów marki np.BMW,Mercedes,Ferrari,Porsche

Mi tam nie brakuje tych samochodow. Nie kojarza mi sie one jakos z tuningiem. Zreszta samochody tych marek mamy we wszystkich poprzednich wersjach nfs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
....tak jest extra tylko mam maly problem jestem na 93 planszy i....jak sie planasza laduje to wychodzi mi z gry i pokazuje mi sie ze jest ...speed.exe.error... nie wiem co mam robic !! (sa jakies kody zeby przejsc do nastepnej planszy??)

A może kolega posługuje się piratem :wink: , chociaż do końca na razie tak nie twierdze, zobacze jak sam dojde do 93 wyścigu, ale na to czasu za bardzo nie mam.. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak wlasnie krzaczy sie :( ... a patche nic nie pomagaja :cry: nic nie pomaga ...myslalem ze moze jakies kody ale niema takowych ... :x no niewiem jeszce raz sproboje przejsc ...ale chyba to nic niepomoze !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie-jeśli ktoś ma problemy z kartami nVidia to zainstalujcie sterowniki 53.04 (dostepne na stronie www.manta.com.pl).

NAPRAWDE gra działa sporo lepiej-znaczy płynniej, nie występują jakieś głupie blędy-np latajace ślady opon- tak było u mnie.

Dopiero teraz czerpie się pełną przyjemność z gry!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że ten problem był tu poruszany, ale jednak się zapytam: czy jest możliwe odblokowanie taki samochodów jak ambulans itp. przeszedłem grę bez kodów, ale nie udało się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tawariszcz Krosta

ja mam tylko jedno pytanko , skąd wziąć jakiegoś fajnego emblemata??

Jeszcze jeden taki post i dostaniesz ostrzeżenie. Radzę zaczącz przygodę z Forum od przeczytania regulaminu i dzialu dla początkujących. Nie będziesz zadawał nudnych pytań - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przeszedlem gierke bez kodow i nie spotkalem sie z jakimis ambulansami czy innymi takimi.

To jakiś pic i tyle!!

Ja przeszedłem ją na hardzie i też nic takiego nie spotkałem!! :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sateLITE_11

Po kilku wyścigach w demie NFS:U stwierdzam, że ściga się naprawdę fenomenlanie, takiego uczucia prędkości w żadnej innej grze nie widziałem, i do tego ta grafika i rewelacyjna muzyka:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe samochody to nie jest żaden trik. Katalogi z nazwami samochodów którymi nie możemy się ścigać występują w głównym katalogu z autami. Prawdopodobnie są to samochody które mijają nas podczas wyścigu i raczej nie da się nimi pojeździć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

a szkoda bo faynie byloby se pojezdzic dzwigiem lub karetka :P

a jeszcze fayniej by bylo je tuningowac :lol:

hehe spoyler do karetki, krwistoczerwony vinyl :!: aaale jazda :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS gra dobra chociaż nie na zbyt długo .... skonczyłem wszystkie imprezy i już potem się nie chciało jeżdzić .... pożniej nie sprawiała przyjemności . Po wygraniu wszystkich rajdów gra się nudzi :idea: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe uczucie towarzysy po włączeniu kariery od początku po tym jak się przejdzie całą grę. Mi się wydawało że jadę rowerem . Ciekawe czy ktoś miał też takie uczucie.

Hehe.. Mialem to samo :!: Nie moglem grac. Pamietam ze standardowym P206 smigalem w drifcie na poczatku az milo. A teraz jak wezme sobie taki samochodzik to nie moge nim nic zrobic :P . Za wooolny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graz zasluguje na miano:

"NAJBARDZIEJ DENERWUJACEJ GRY ROKU"

Normalnie rodzina jeszcze nigdy nie slyszala tylku przeklenstw z moich ust pod adresem jakiejs gry. Gra jest fajna do 50-60 wyscigu kiedy to niesamowicie wzmaga sie ruch na ulicach. Ha, zeby to jeszcze byl normalny ruch, ale to jest generowany skryptowo. Jezeli jest boczna uliczka, to na pewno zaraz pojawi sie ( zwracam uwage na slowo "pojawi sie" ) jakis samochod, wyrzucony przez skrypt w taki sposob, abys jadac dalej z ta sama predkoscia uderzyl prosto w niego - sprawdzane. Ponadto denerwowaly mnie w tej grze hmmm.. dziwne zachowania. Jezeli prowadzisz przez 3 na 4 okrozen to:

a. na kolejnym zakrecie stracisz panowanie nad samochodem ( doslownie zaczyna go rzucac ), ktory wpadnie na bande, a odbijajac sie od niej w cos innego, przez co stracisz 3 sek przewagi nad przeciwnikami

b. twoj samochod wpadnie w poslisk, ktory podczas proby wyprostawania skonczy sie obrotem o 180 i strata 3 sekund.

c. Wpadniesz na samochod pojawiajacy sie z naprzeciwka ( ew z boku ), po czym zostanie wyrzucony "na orbire", po czym spada na cztery kola, tylko co z tego skoro zostaje strata 5 sekund.

Teraz siedze nad 95 wyscigiem i zawsze musi sie cos takiego wydarzyc. Normalnie chyba nie nadaje sie do tej gry.

Co reszty sie zgodze. Grafika piekna, muzyka dobra, wrazenie predkosci niesamowite.

Ej sluchajcie nie wiem czy juz nie padla taka propozycja to monza by zrobic strone, gdzie forumowicze chwaliliby sie swoimi wozami. Na forum CDP jest juz cos takiego. Oczywiscie nie liczyly by sie samochody z unikatowymi winylami, bo co to za problem wrzucic unikatowego winyla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...