Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Ciesze sie, chyba zaraz kupie TeteTkę :D

A najbardziej czekam na Lancera bo to naprawdę dobra bryka.

Co do RX-8 to może to być bardzo dobry pojazd do driftu, w końcu napęd na tył i duża moc to długi poślizg.

Ide grać bo mam tylko 35% :(

Dzisiaj musi być 40 :D

A i mam 35 tys zielonych :D - i mam dwa samochody - Toyote Supre (na marne 4 gwiazdki i brak performance tuning) i Nissana 240SX (wypasiony we wszystko co było w sklepie :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_J :arrow: ja tez jezdze TT`ka a mam juz prawie 60%.

Po niej pojawily sie u mnie Ford Mustang GT i Mazda RX8. Moim zdaniem jednak ten pierwszy jest troche za wolny a Mazda znowu za trudna w prowadzeniu zeby sie nia sciagac (zbyt nadsterowna). Tak wiec zostalem przy Audi TT, ktore tak dopiescilem ze mam juz ranking 10.0 a w dodatku jest baaaardzo szybka i swietna do driftu.

--> Ford Mustang ze wszystkimi częściami na 3 poziomie jest jednym z najszybszych wózków grze :), a OBYDWIE Mazdy RX są nadsterowne, ale to właśnie czyni je dla mnie samochodami do pojeżdżenia i ujażmienia ich mocy :) Jak tylko mi się to udało (po kilku godzinach jazdy na mieście ;)) To od razu widziałem lepsze wyniki we wszystkich rodzajach wyścigów wystepujących w grze.

Nie wiem dlaczego (pewnie wygral jakis dodatkowy wyscig) ale koles, bedacy mniej wiecej na tym samym etapie gry co ja, ma juz Subaru Impreza (i jezdzi nim juz chyba gdzies do 50% ukonczenia gry) - byc moze u ciebie tez niedlugo sie pojawi... Mam nadzieje, ze rowniez u mnie ;)

-->Ja też miałem dość szybko te samochody :)

EDIT

Wlasnie przejewchalem URL na lotnisku (te 3 zolte kolka) i mam nowe car`y :) m.in. Nissan Skyline i wspomniany przez ciebie Paweł_J Lancer!! - tak wiec kieruj sie na lotnisko :)

Co do tej mazdy to pomylilem sie - chodzilo mi o RX7 ;)

Każdy samochód jest dobry, ale każdym trzeba nauczyć się jeździć inaczej :), bez tego gra na 100 będzie ciężka do ukończenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miszcz Ciemności

Ta gra jest za jasna. Lubie tylko ciemne gry!

Oooo....jak widzę wszystko dostosowujesz do wlasnego poziomu - i ksywkę i upodobania. Masz już ostrzeżenie od Rada więc ja Ci na razie daruję, ale zacznij postować w podibnym stylu a dostaniesz i ode mnie - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą - od ponad dwóch tygodni mam save'a własnej roboty na 100%, problem w tym, że nie mam serva na który mógłbym go wrzucić - ktoś chętny na sponsoring? (11MB) :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno skończyłem drugą cześć Undegrounda.

Dość szybko skończyłem, ztuningowałem fury, teraz 2 raz przechodzę ale bardzo mało gram bo już mi się nudzi :(

I muszę się pochwalić moim rekordem - 0,95 to setki :D (LINK)

Teraz to tylko włączę co jakiś czas żeby się przejechać.

EA - prosze o jakiś dodatek :twisted:

Te savy moge umieścić na serwie jak chcesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja się mogę jedynie pochwalić driftem na ponad 110 000 punktów, 8,16 w outrunie i 22 sekund przewagi nad Calebem w finale :P (hard + wyłączona kontrola trakcji na manualu :P).

Co do save'a - szczegóły omówimy via PW ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFSU2 to godny następca poprzednika. Jego jedną z niewielu wad jest to ze w garazu nie mozna obserwowac wozka z dowolnego kąta, tak jak w NFSU1, a to czasami przeszkadza, bo nie wiadomo jak sie np. spoiler prezentuje z innej strony. Wkurza tez fakt, ze na przykład, gdy zmieniamy sobie zderzak ze snypera na ace, to musimy za niego placic, zamiast zmienic za darmo( w koncu warte sa tyle samo...). Ale poza tym NFSU2 to ideał, nie ma wg mnie lepszej wyscigowki.

PS Ja na razie jestem na 26% i jezdzę mazdą MX-5, spoko wózek, zwłaszcza do driftu.

PS2 Rzeczywiscie, przydałby sie jakis topic o NFSU2, bo jak jedni mowia o jedynce a inni o dwójce to sie bałagan robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego jedną z niewielu wad jest to ze w garazu nie mozna obserwowac wozka z dowolnego kąta, tak jak w NFSU1, a to czasami przeszkadza

Da się. U mnie przez wciśnięcie rolki w myszce (działa jako 3 przycisk) i obracanie (na klawiaturze jest to alt albo ctrl - nie sprawdzałem)

Też na początku nie wiedziałem, dopiero przeczytałem na pewnym forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - powinny być za darmo? Zauważ, że części się kupuje a nie wymienia :P I zwróć uwagę, że części które kupiłeś są dostępne non stop (mimo, że nie masz ich na/w samochodzie) - wystarczy wskoczyć do menu "Change Parts" w garażu i już możesz korzystać ze wszystkiego za co kiedykolwiek zapłaciłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - powinny być za darmo? Zauważ, że części się kupuje a nie wymienia :P I zwróć uwagę, że części które kupiłeś są dostępne non stop (mimo, że nie masz ich na/w samochodzie) - wystarczy wskoczyć do menu "Change Parts" w garażu i już możesz korzystać ze wszystkiego za co kiedykolwiek zapłaciłeś.

Tak, ale po co mi części, które są gorsze od tych, które mam w aucie zainstalowane? Jak zmienię sobie opony na lepsze, to starych nie mam po co zostawiać(no, chyba że na pamiątkę :)) Traci się przez to sporo kasy. Rozumiem, że toby było nierealistyczne, ale takie rozwiązanie byloby bardziej wygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale po co mi części, które są gorsze od tych, które mam w aucie zainstalowane? Jak zmienię sobie opony na lepsze, to starych nie mam po co zostawiać(no, chyba że na pamiątkę :)) Traci się przez to sporo kasy. Rozumiem, że toby było nierealistyczne, ale takie rozwiązanie byloby bardziej wygodne.

Dlaczego niby było by to nierealistyczne? W NFS PORSCHE (AVE) handelek częściami używanymi był i to wcale nie umniejszało realizmowi tego symulatora czterdziestu siedmiu lat kariery rajdowej :P

Zresztą naprawdę nie rozumiem dlaczego tego zwyczajnie nie skopiowali w końcu tamten system był idealny, no chyba że konsolowcom, do których NFS U2 jest adresowany, mózg by się wygotował po dodaniu jeszcze jednej funkcji :lol:

Co do gierki to pograłem trochę przez święta, doszedłem do 50%, zrobiłem ze swojego samochodu totalną wieś na 10 gwiazdek i odechciało mi się totalnie grać, pinballi generalnie nie lubię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Ja gram od dwóch dni i mam 40% i jeżdże celikom ( mi się nawet podoba ) mam nowe furki ale nimi nie jeżdże. Ta gierka zamiata i jest bardzo dobra pod wszystkimi względami.

P.S Mój najlepszy drift to 140 000 tys.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tez mam nowe furki, ale ciagle jezdze Celika jak Koluso_mATRIXOpULA. Swietne auto polecam kazdemu !! ( oczywiscie w grze ). Moj bratol jezdzi Audi TT i ma ukonczone 70 % ale juz nie daje rady ! Co do mustanga to tym autem nei da sie jezdzic :P Za malego powera ma. Ale swietny jest na drifta !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy drift to 140 000 tys.

heheheh....ja wyciągam tylko tyle ile trzeba, bo gdy przekroczę dany poziom punktów, który zapewni mi zwyciestwo to jadę po prostej. Gdy się rozpędzę od razu hamuję i lekko skręcam. Wtedy dopiero punkty się nabijają jak szalone. Jednak bardzo łatwo uderzyć w bandę...więc nie ryzykuję na początku drifta :).

Co do mustanga to tym autem nei da sie jezdzic Razz Za malego powera ma

ke? Dla mnie mustang to najlepsza bryka w grze, ponieważ cholernie ciężko się nim jeździ. :wink:. Po dodaniu kilku modyfikacji (specjalnych) jeździ się już o wiele lepiej. A po wizycie w hamowni (tak nazywam dyno) i poświęceniu paru chwil dla tego wozu, można zrobić cud na kółkach. Nie pomijając stwierdzenia, że po tuningu wizualnym wygląda po prostu pięknie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komputeromaniak

Gra jest boska!! Dawno mnie tak gra nie wciągnęła. Mam ukończone 33% gry. Jeżdżę obecnie AUDI TT. No nie jest to jeszcze demon szybkości (60 osiąga w 4 s.), ale kto wie może za niedługo. :P Najgorsze jest to, że nie zwracają ci kasy za rzecz, którą wymieniasz i nie możesz jej przełożyć do innego wozu!! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słyszałem że o Celice mówicie, miodna bryka - może nie jest najszybsza (nie jeżdze nią to nie wiem, ale jak czytałem na forach to najszybsze sa Skyline i inne) ale jej największą zaletą jest wygląd po tuningu.

Bardzo ładnie wygląda, dużo części pasuje, jakby było specjalnie dla niej zrobionych.

A tak w ogóle to co ja się tak rozpisałem? eee pokaże wam cudo jakie zrobiłem :DLinkers

Wszyscy tak krzyczą że gra miodna, super, ale jakoś 2 raz mi się nie chce przechodzić a pierwszą część skończyłem 6 razy 8)

Może to dlatego że został już zaspokojony głód tuningowania? (jakby część 2 wyszła pierwsza to bym chyba z 10 razy przechodził :) )

No i jeszcze został mi do wypowiedzenia się drift.

Po przemyśleniu sprawy brakuje mi kilka rzeczy - przydałyby się nowe trasy (wiem wiem że dodali downhill drift z ruchem samochodowym) takie bardziej realistyczne.

Np. w Poslce większość ludzi którzy chcą driftować udają się na duże otwarte przestrzenie (np. lotniska or something) i tak jeżdzą.

Wydaje mi się to bardzo ciekawe - do tego jakieś slalomiki albo coś w tym stylu i byłoby git ;]

A tak przejade się okazjonalnie jak mnie najdzie głód driftowania ;] (ale wyobrazcie sobie jak się ciężko driftuje na kierownicy - te szybkie zmiany kierunku, męczy troche :) )

Ufff co za długi post :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blood_rage

Ja ogólnie o całym NFS:U2 - dwójka jest dla mnie zdecydowanie słabsza od jedynki. Jakby obniżony został poziom trudności - o ile jedynka postawiła poprzeczke całkiem wysoko, o tyle z U2 nie miałem już żadnych problemów - na Normal przechodziłem wyścigi za pierwszym razem, na Hard za góra 3-4 podejściem. I w dodatku często bez żadnego zagrożenia czy oporu - poprostu jeden za drugim, bez żadnej historii.

Po pewnym czasie znużyła mnie też szeroko reklamowana możliwość swobodnego poruszania sie po mieście - no nie wiem jak was, ale mnie troche wqrzało, że musiałem tłuc sie przez całe miasto, żeby rozegrać kilka wyścigów. No niby da się sćigać przez World Map w naszym garażu, ale o ile kojarze nie odblokowują się wtedy wszystkie części. Chyba że nie zgłębiłem jakiegoś tajnika rozgrywki - jeśli tak to wyprowadźcie mnie z błędu ;)

Po trzecie oczekiwałem lepszej grafiki, tj. większych w niej zmian. No i żeby narzekań stało się końca, to laska występująca w grze (jak i w menu) nie do końca jest w moim typie ;) Gdyby dać możliwość wyboru graczom :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mathew: na razie tylko proszę: uzasadniaj swoje posty i staraj się by były dłuższe niż jednolinijkowe...

Widzę, że mocno zachwycacie się tą grą (straciłem już rozeznanie, o której części mówicie :)), a mi się wcale nie podobała. Po pierwsze nie jara mnie w ogóle tuning i wszystkie samochody i upgrade'y które tam widziałem były po prostu brzydkie... No nie auta same w sobie, ale te wszystkie naklejki czy inne zmienianie felg, masek itd - w ogóle w tym nic przyjemnego nie widzę...

Ja w jedynkę pograłem tylko tak do połowy (za to brat przeszedł całe) i cały czas jeździłem mazdą miata... Całkiem przyjemna, nieźle się trzyma drogi... Zresztą wyglądała najciekawiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie jara mnie w ogóle tuning i wszystkie samochody i upgrade'y które tam widziałem były po prostu brzydkie... No nie auta same w sobie, ale te wszystkie naklejki czy inne zmienianie felg, masek itd - w ogóle w tym nic przyjemnego nie widzę...

No wlasnie - tu jest pies pogrzebany. Jesli ktos, tak jak ty, nie jest fanem motoryzacji czy tuningu to ta gra traci wtedy caly swoj urok. Jako czysta wyscigowka jest... przecietna. Dopiero tuning, marki samochodow podbijaja jej wartosc ale... tylko w oczach maniakow (ja takim jestem ;)).

Podobne zdanie do twojego ma moj kumpel (i wcale mu sie nie dziwie), tez maniakiem samochodow nazawac go nie mozna...

A swoja droga wlasnie tuning felg jest dla mnie najbardziej rajcujacy :D - to wlasnie felgi najbardziej mnie "kreca" w tej grze, bardziej niz spojlery i inne takie tam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi... Z drugiej strony jako ścigałka nie jest taka zła... Ścigałem się z przyjemnością, jednak taki drift np. mnie odstraszał. Udawało mi się przechodzić, ale zazwyczaj po wielkich męczarniach :. A majstersztyk to drag - ja kieruję, brat zmienia biegi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...