Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Max Payne (seria)

Polecane posty

Gość SnOOpHeR
Na ile byście ocenili Max Payne 2.Chciałbym zobaczyć jakie są różnice w gustach.

To zależy o jakie ocenianie chodzi i czy oceniać mamy między "jedynką", a "dwójką".. Czy grafike, muzyke itp..

Sprecyzuj swojego posta..

To nie ma znaczenia, bo posty o treści "8/10" lub "ja bym dał 8" i tak będą wywalane - patrz: regulamin działu komentarze. Pozdrawiam

Od razu z góry zakładasz, że napiszą "8/10" lub "ja bym dał 8" :wink: , może ktoś się wysili i napisze jaka ocena i za co.. konkretnie i na temat..

Coś w stylu mini-recenzji + podsumowanie. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Mnie Max Payne 2 się nie spodobał. Technicznie jest zrobiony bardzo porządnie, ale radości z gry nie miałem zbyt dużo. A to dlatego, że goście z Remedy zrobili kontynuację nie mając pomysłów na fabułę i wprowadzane nowości. Wszystko sprawia wrażenie wciśniętego na siłę, byle tylko coś było i coś się działo. Bullet time jest mniej funkcjonalny, muzyka także jest jakaś taka "bezpłciowa". Widać, że producenci nie bawili się przy produkcji "dwójki" tak dobrze jak przy "jedynce" (która była dla mnie wspaniała gierką). Bardziej ustosunkowuję się do oceny Qnik'a w recenzji w CD-Action. Ale misja z ochranianiem Vinniego po prostu wymiata! Z drugiej strony Vladek okazał się zdrajcą... szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie jest zrobiony bardzo porządnie, ale radości z gry nie miałem zbyt dużo

Wlasnie tu sie nie zgodze. Technicznie jest tak sobie - z jednej strony dobra grafa, ale z drugiej takie sobie dzwieki, wiele bugow itp...

A radosc jest, gra sie przyjemnie, ale niestety zbyt krootko trwa owa radosc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość De' Molcka Darko Carvoni

Ogólnie mnie gra się podoba - dobra grafa, dźwięk... +/-, frajda jest nie mała, choć jeżeli grałeś w pierwszą część, to nie aż taka, bo nie wiele się zmieniło. Mnie tam podoba się np. zwalnianie akcji, bo to dodaje, tej "frajdy". A tym którzy się boją wyjść za ścianę, bo tam może być za rogiem jakiś pan z pistoletem, co będzie strzelał, to mogą sobie dla przyjemności wystrzelać na ścianie wzorek, który nigdy, a to nigdy nie zniknie i podziwiać swoją twórzczość ;-). Wogóle gra przypadła mi do gustu, jednak trochę "banalna" fabuła. Jesteś gościem z FBI i musisz kogoś "zamknąć". Taaa... tym się nie trzeba zachwycać, ale pograć można - nie zaszkodzi i przyniesie frajdę (ach, ta frajda :-)), na wolne wieczoooryyyy :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie Maxsik nie podobal :( Pozyczylem od kolegi, zainstalowalem, przeszedlem pare misji, odinstalowalem, oddalem koledze. Zajelo mi to jeden wieczor. Jedynka byla swietna. Nowatorski bullet-time, fajna grafika, niezla fabula. Za to dwojka jest wtorna. Moze ma swietna grafike i pare innych rzeczy, ale nie ma tego czegos... Ogolnie sie zawiodlem, nawet bardzo. Mam nadzieje ze Deus2 mnie nie zawiedzie, bo tego bym nie wytrzymal :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maxa 1 grałem tuż przed wyjściem 2 i bardzo mi się spodobał, więc kupiłem dwójkę i nie zawiodłem się.

Max Payne 2 to naprawdę niezła gierka, ale niestety nie na długie wieczory, bo na to jest za krótka :(

No to pewnie za rok "Max Payne 3: Strikes back" :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Mi sie w MP2 nie podoba kilka rzeczy

:arrow: zmieniony wygląd bohaterów

:arrow: ten bullet-time jakis taki niezaciekawy

:arrow: Viennie Gognity wyląda jak no ... no ... 15latek(w tym dresie i w tych włosach)

:arrow: 9mm pistol wydaje beznadziejny dzwięk

:arrow: grafika jest szklana jak w NFSU

Ale te wady redukuje(w pewnym stopniu) bardzo dobra fabuł(pokombinowana i ciekawa).

Ogólnie 2-3x gorsze od jedynki .... :oops: :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta do Viniego trzeba sie przyczepić bo normalnie na jednym filmiku wyglądał jak dzieciak a co do innych to wyglądają bardzo dobrze w 2 części

Wygląda jak wygląda... ja uwielbiam ten jego głos... "What's the freakin' proooblem, it's just one lousy cop!" - to z pierwszej części akurat. Jak ktoś grał w Polską wersję, to stracił cały wątek z Vinniem ;)

A w dwójce? "Payne? Here? No, not him! F**K, F**K, F**K!!"... i wiele smaczków tego typu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość etcichy
Ta hehe, miał gadane :wink: a poza tym to on chyba w każdym swoi zdaniu uzywał słowa " [beeep] "
jakby byl polakiem to powiedzial bym ze normany polak ale tak to nie wiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziula

Ja tutaj teraz sie wypowiem na temat MP 2. Otóż chce powiedziec ze to jest zupełnie inna gra niz inne. Posiada specyficzna atmosfere jak zadna inna gra. Jak grałem w obie czesci to serce mi podchodziło do gardła w niektórtych momentach, ale przez cały czas byłem w jakis emocjach. Szkoda ze sie tak szybko konczy ale na moje w odpowiednim memencie. zamsuciło mnie to ze gra konczy sie w podobny sposób. poprzez zerwanie lin. to jest tak lekko denerwujace ale cała gra wszystko jest znakomicie połaczone. najbardziej mi sie podobał motyw jak max lezał pod takim rusztowaniem. kiedy to sie złaczyły te watki. czas sie coffnoł i widziane to było wszystko z innej perspektywy. to mnie poprostu zamórwało. gra jest super i jedyna w swoim rodzaju. a czas bulett time to juz wogule. de best :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest świetna pod względem grafiki, muzyki, grywalności. Ale za krótka - to fakt. Żeby chociaż jakiś dodatek ????????? Dlaczego świentne gry są tak któtkie ???? (Call of Duty, Medal of Honor, Aqua Nox, Enter the Matrix.....mam wymieniać dalej ??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle
Jest świetna pod względem grafiki, muzyki, grywalności. Ale za krótka - to fakt. Żeby chociaż jakiś dodatek ????????? Dlaczego świentne gry są tak któtkie ???? (Call of Duty, Medal of Honor, Aqua Nox, Enter the Matrix.....mam wymieniać dalej ??)

To jest naprawde dobre pytanie. A odpowiedz...najwieksi uczeni jej nie znaja :wink: Tez bym mogl pare pozycji dodac do listy. Wydaje mi sie ze to wszystko dla tego ze producenci wiedza ze jak gra bedzie swietna pod w/w wzgledami to ludzie i tak ja kupia.(po co maja sie firmy meczyc?) Inna sprawa jest to ze jak gra jest naprawde swietna to nie wazne jak dluga by byla to i tak bedzie to za malo. Przyklad, mafia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego świentne gry są tak któtkie ???? (Call of Duty, Medal of Honor, Aqua Nox, Enter the Matrix.....mam wymieniać dalej ??)

Szczerze mówiąc wole pobawić się krócej ale lepiej niż męczyć się wiele godzin nad jakąś słabą gierką. A jeśli chcesz długą i dobrą gre to polecam Morowinda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DRACO

no ja nie nazwłbym takiego Half Life'a czy jego dodatku Opposing Force grami krótkimi,a obydwie części Baldur's Gate też jakoś tak dość długo mi się przechodziło i to nie z powodu braku czasu...może te gry mają już kilka lat,ale z radością od czasu do czasu włączam HL i tłukę obcych...nawet pluje się na to że ta gra jest jak na mój gust wręcz za długa...ale to tylko moja opinia :P

Ale fakt faktem że często o wiele lepiej się bawić krótko a dobrze niż przełazić mozolnie przez coś co ledwo można ścierpieć...

a jeśli chodzi o pytanie dot. Maxa to jako że grałem tylko w 1 część,a drugą tylo widziałem to powiem tak EXTRA JEST! Chociaż trocheza krótka :P ale wykonanie jest rewelacyjne,fabuła też wciąga i to czysta przyjemność dosłownie rozrzucać wrogów po ścianach przy pomocy obrzyna czy innych zabawek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w Maxie 2 wkurzyła końcówka. Wszystkie etap przechodziłem szybko, a tu kurcze taka głupia planasza. Kompletnie nie wiedziałem o co w niej chodzi. Dopiero później udało mi się jakoś to przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thirian1
It's Pain! :lol: Ogolnie gra jest bardzo dobra. Swietna fizyka przedmiotow, ciala itp.

Fizyka? No co ty. Ciała latają jak szmaciane lalki. Zauważ jak po eksplozji granatu ciało przyszłego denata odbija się od ściany - jakby niewiele ważyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macioch

Max Payne 2 - według mnie gra LEPSZA o jedynki. choć trochę za krótka i to dłuuuugie wgrywanie leveli. ale gra jest świetna. głównie dzięki fabule.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Max Payne 2 - według mnie gra LEPSZA o jedynki. choć trochę za krótka i to dłuuuugie wgrywanie leveli. ale gra jest świetna. głównie dzięki fabule.

Racja w jedynke się tak mocno nie wciagnełem . Zaś dwójka ma świetna fabułę. Do grafiki się nie przyczepiam jest porzadna i działa nawet na starszych kompach. Bullet time jest świetny i nie trzeba nic zmieniać. Pozostaje czekać tylko na MAX PAYNE 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmaD

Fabuła w Maxie Paynie 2 jest dla mnie zbyt zagmatwana. Poza tym ginie Vlad. Nie mogę tego zrozumieć. Równy był z niego chłop. IMHO "jedynka" była jednak lepsza, również pod względem fabuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koks
Fabuła w Maxie Paynie 2 jest dla mnie zbyt zagmatwana. Poza tym ginie Vlad. Nie mogę tego zrozumieć. Równy był z niego chłop. IMHO "jedynka" była jednak lepsza, również pod względem fabuły.

No ale to Vlad chciał cie udupić w 2 części, udawał twojego kumpla, wykorzystywał cie, zwalał wszystko na Viniego Gogniti :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w Maxie Paynie 2 jest dla mnie zbyt zagmatwana. Poza tym ginie Vlad. Nie mogę tego zrozumieć. Równy był z niego chłop. IMHO "jedynka" była jednak lepsza' date=' również pod względem fabuły.[/quote']

Zagmatwana fabuła to symbol Maxa. Jest elementem mrocznego klimatu, który jest miara sukcesu MP. Mi się to bardzo podoba, bo stałe niespodzianki nie pozwolą się nudzić. Jedncześnie nie ma w fabule porównania do telenoweli zagranicznych, gdzie jest po tysiac bohaterów i nie wiadomo kto kogo kocha i kto jest czykim synem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...