Skocz do zawartości

Max Payne (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość borowik_

A wiecie czemu?Dlatego że jak autorzy zobaczą że ich gierka jest super i się podoba to następną z tej serii robią w pośpiechu żeby tylko kasę zdobyć.Tak to już jest było i będzie (amen).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 683
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Piotrek997
A wiecie czemu?Dlatego że jak autorzy zobaczą że ich gierka jest super i się podoba to następną z tej serii robią w pośpiechu żeby tylko kasę zdobyć.Tak to już jest było i będzie (amen).

To już spotkało tomb raidera tylko dla kasy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czemu?Dlatego że jak autorzy zobaczą że ich gierka jest super i się podoba to następną z tej serii robią w pośpiechu żeby tylko kasę zdobyć.Tak to już jest było i będzie (amen).

Ja cały czas żywię nadzieję, że ktoś w końcu pomyśli nie będzie robił gieryu tylko dlatego, że pierwsza część się dobrze sprzedała, tylko z jasnego powodu (czyli takiego dla jakiego powstała część pierwsza, czyli dla zadowolenia graczy). :lol: :wink: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy autorzy przyłożą się i powstanie całkiem znośny sequel!

Żółtodziobom nie przeszkadza długość rozgrywki, męczą się z jednym poziomem parę dni! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pierwsze serie są świetne.Co do MP2 uruchomcie grę z parametrem :-developerkeys.Gwarantowne wrażenia :twisted:

Taaaak hehe :D bardzo przyjemnie gra sie nie całkiem ubraną Moną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Hm - a ja się zawiodłem na tej grze - w sumie dobrze, że nie kupiłem a najpierw pożyczyłem od kolegi. Początek jakiś taki nijaki, nie ten sam bullet - time - mnie się nie podoba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie krotki ten Max payne 2.Grasz sobie myślisz że polowa gry a tu kuniec :D

Dokladnie, ja gralem z kumplem, pokonalismy tego bosa na koncu ( swoja droga - pokonac go zaden problem...) i kumpek mowi "dobra, wreszcie cos sie dziac zacznie, jedziemy z tym..." a tu ZONK - The End. Myslelismy ze to zart, ale nie, wywala nas do menu i koniec gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to łudzaco podobna do I części. Na pierwszy rzut oka myślałem że to jest właśnie I część. nawet muzyka zdawała mki się taka sama. Albo mam jakąś obsesje. w każdym razie nawet długo w tego Maxa nie grałem bo mi się znudził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR

Mi się podobał, tak samo jak jedynka, tak samo sie przyjemnie grało [a nawet lepiej] i chętnie jeszcze powróce do dwójki.

Najbardziej mi sie podobała "integracja z otoczeniem", chodzi mi o przesuwanie pudeł, zrzucanie beczek, a przede wszystkim wrzucaniu przeciwników na wyżej wymienione przedmioty :D i tutaj ucierpiały moje dwa/trzy guziki [F5,F9,fire] :wink: to było na takiej zasadzie, że widze w oddali kolesia stojącego tyłem.. save.. podchodze bliżej..BOOOM... leeecii..upadł.. no to load-zik... itd itp :twisted: :twisted:

Teraz poczekam na jakiegoś 'wypasionego' Matrix-owego modzika do MP2 [spodziewam się ulepszonego True Matrix Mod-a z jedynki ^^ ].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
ktorych nie mozna niestety zniszczyc :(

To prawda nie można, ale chociaż mogli zrobić żeby się dało przez nie strzelać :roll: :roll:

No właśnie minusy gry...

:arrow: nie można strzelać/niszczyć pudeł

:arrow: ZA KRÓTKA [ale to nie nowość]

:arrow: jak dla mnie bullet-time nie zmienia prędkości gry, a tylko zmienia się obraz.. ale i tak jest dobry :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za malo zmian w stosunku do pierwszej czesci...

Goscie ktorzy robili czesc 2 chyba nie wiedzieli czego tak naprawde chca... i wyszedl produkt bardzo przecietny :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mne zachwyciło sposób w jaki Max ( jeśli sie uda ) przeładowuje broń :D , wyrzuca magazynek robi efektowny obrót wokół własnej osi i ten podwojony obraz ( nie wiem czy tak to opisać ) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
Zmienia sie predkosc. W bulet timie predkosc zchodzi ze 100% do 60%, a przy shotdodge ze 100% do 20%.

Ale w każdym razie nie jest to widoczne, tak jak w 'jedynce' :wink:

Tak na marginesie to ciekawe skąd te dokładne obliczenia :P

Mne zachwyciło sposób w jaki Max ( jeśli sie uda ) przeładowuje broń , wyrzuca magazynek robi efektowny obrót wokół własnej osi i ten podwojony obraz ( nie wiem czy tak to opisać )

Pewnie tak samo bym to opisał :wink: Swoją drogą nie zawsze mi się to udawało, mam na myśli to zwolnienie [jak kolega wyżej napisał] do 20% :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia sie predkosc. W bulet timie predkosc zchodzi ze 100% do 60%, a przy shotdodge ze 100% do 20%.

Ale w każdym razie nie jest to widoczne, tak jak w 'jedynce' :wink:

Tak na marginesie to ciekawe skąd te dokładne obliczenia :P

Odpalasz Maxa z komenda "developerkeys", po odpaleniu gry naciskasz "F11" i masz statystyki lacznie z predkoscia. i poprostu odczytujemy wartosci, Pozatym klawiszami "Home" i "End" mozna zmieniac predkosc rozgrywki, najnizsza wartosc to 10%, ale jak ktos pokombinuje to moze grac z predkoscia 1% :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie minusy gry...

:arrow: nie można strzelać/niszczyć pudeł

Ja wiem, że realizm nakazuje by to było możliwe, ale mnie to denerwuje. Jak w takim Project IGI nie miałem się gdzie schować, bo naboje przelatywały przez ściany i skrzynki to mnie szlag trafiał. Toteż ja tego jako "minus" nie kwalifikuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
(...) Jak w takim Project IGI nie miałem się gdzie schować, bo naboje przelatywały przez ściany i skrzynki to mnie szlag trafiał. Toteż ja tego jako "minus" nie kwalifikuję ;)

I to w Project IGI było najfajniejszą rzeczą :!: :!: Chowanie się jest fajną sprawą. Wyobraź sobie gościa chowającego się za pudłem i czekającego aż podejdziesz, a Ty z zaskoczenia go "odstrzeliwujesz" przez pudełko. :lol: W drugim przypadku jesteś zmuszony żeby schować się 'umiejętnie' żeby Ciebie ktoś nie odstrzelił. :wink:

Pomijając strzelanie przez przedmioty.. dziwi mnie też to, że nie można granatem rozwalić pudła. :? Przecież normalną petardą naruszysz pudło.. :!: a tu nic

Ale najbardziej mi się podobało jak zobaczyłem staruszke stojącą z shotgun-em :twisted: . Wtedy grałem u kolegi na kompie i się go pytam: rozwalić ją czy nie?! on na to SAVE i WAAL.. no to tak zrobiłem :twisted: :twisted: potem to się tylko bawiłem jak jakaś pani za mną chodziła, a ja ją drzwiami ŁUUUP.. przechodze przez drzwi, patrze a ona leży :wink:

Jest pare bugów, ale też pod wieloma względami jest jeszcze więcej tych ulepszonych rzeczy 8) niż w 'jedynce'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
Na ile byście ocenili Max Payne 2.Chciałbym zobaczyć jakie są różnice w gustach.

To zależy o jakie ocenianie chodzi i czy oceniać mamy między "jedynką", a "dwójką".. Czy grafike, muzyke itp..

Sprecyzuj swojego posta..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile byście ocenili Max Payne 2.Chciałbym zobaczyć jakie są różnice w gustach.

To zależy o jakie ocenianie chodzi i czy oceniać mamy między "jedynką", a "dwójką".. Czy grafike, muzyke itp..

Sprecyzuj swojego posta..

To nie ma znaczenia, bo posty o treści "8/10" lub "ja bym dał 8" i tak będą wywalane - patrz: regulamin działu komentarze. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...