Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Max Payne (seria)

Polecane posty

Max 2 stracił już ten swój charakterystyczny, "wredny" klimacik. Nowa twarz w ogóle do "starego" Maxa nie pasuje. Zrobił się z niego taki napakowany superbohater :(. Chociaż z drugiej strony, "stary" Payne zupełnie nie pasowałby do historii o miłości...

PS. Kto dał Maxowi krawat?! Yuck.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynke przeszedlem na kodach w 2 tygodnie...

Gratuluje... :shock:

Have no fear Vlad is here ten text mnie po prostu powalil :D
Mnie też, mnie też :)

Powiem Wam ludzie, że zdziwiła mnie cała ta krytyka w stosunku do tej gry. Ja grając w nią śliniłem się jak małe dziecko czego raczej nie robie. Gra mnie zmiażdżyła. W tej grze, podczas grania, co pare minut można znaleźć jakieś aluzje do pierwszej części albo śmieszne rzeczy, yeah baby, Kapitan Pałkarz rulez :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan Palkarz :shock: dno, powiesic tego kto to tlumaczyl :evil:

Zdecydowanie lepiej brzmi Capitan Baseball Bat...

Heh, chwile przed napsianiem tego chciałem napisac właśnie Capitan Baseball Bat, ale pomyślałem że jednak napisze KP tak jak w pierwszym Maxie mówiono. oczywiście nie zmienia to faktu że rządzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość udana kontynuacja poprzednika, poprawiona grafika, dźwięk, interakcja! No Ok! Ale dlaczego zmieniliście twarz Maxa? To niedopuszczalne! Całość wykonana bardzo stylowo, pokłon dla was!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniej misji to mozecie mi pogratulowac. Tylko ja potrafilem wpasc na taki genialny pomysl jej przejscia.

Po wejsciu do ostatniego pomieszczenia zauwazylem liny, mysle sobie motyw z jedynki, spoko. Odstrzelilem 4 liny, Vlad spada. Mysle sobie ej no, co dalej?? Nagle leci do mnie bomba. Odsuwam sie, patrze - w ziemi jest pekniecie. Staje jeszcze raz w to samo miejscie, szczelina sie powieksza. Aha, Vlad musi sam siebie zabic, musze biegac tak dlugo az bedzie ja podtrzymywac malo betonu i ciezar kopuly sciagnie ja na dol. Po 7 min i bieganiu po krawedziach stwierdzilem ze musi byc inny sposob :P

Muahaha :lol: Zrobiłem DOKŁADNIE tak samo :D

W końcu jak dla mnie to to jest trochę nielogiczne. Normalne granaty za cholerę nie zrobią dziury w ścianie/podłodze. A te cholerne ruskie bomby wywalały jedną po każdym wybuchu. :?

Co do alternatywnego zakończenia, to spodziewałem się czegoś lepszego...

Aha - dwie plansze są dużo lepsze niż jakikolwiek level z MP1.

Pierwsza: Part I Chapter VI - pierwsza plansza w fun-housie Mony, za psychodeliczny klimat :twisted:

Druga: Part III Chapter IV - ochrona Captain "Big Head" Gognittiego :) ("What? I'm a collector. I'm a freakin' collector. You know how much is worth this stuff? I'll tell - fuckin' much." - po prostu zabija :D ). Chlip,chlip. Poor Vinnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mówią że Max Payne2 jest do d*** to zapraszam ich na solówę!Gra wymiata jest zaj******.....sorry poniosło mnie ale to chyba dlatego że nie grałem w 1.

Zgadzam się! Druga część Maxa nie jest zła, przygotowywano ją kilka lat stale unowocześniając silnik graficzny i trzeba przyznać że oprawa graficzna jest na najwyższym poziomie! System Havok idealni pełni rolę fizyki w grze!

Remedy nie zawiodło fanów wpuszczając na rynek Maxa Payna 2.

Oczywiście jest za krótka!!!! :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek997
Co do ostatniej misji to mozecie mi pogratulowac. Tylko ja potrafilem wpasc na taki genialny pomysl jej przejscia.

Po wejsciu do ostatniego pomieszczenia zauwazylem liny, mysle sobie motyw z jedynki, spoko. Odstrzelilem 4 liny, Vlad spada. Mysle sobie ej no, co dalej?? Nagle leci do mnie bomba. Odsuwam sie, patrze - w ziemi jest pekniecie. Staje jeszcze raz w to samo miejscie, szczelina sie powieksza. Aha, Vlad musi sam siebie zabic, musze biegac tak dlugo az bedzie ja podtrzymywac malo betonu i ciezar kopuly sciagnie ja na dol. Po 7 min i bieganiu po krawedziach stwierdzilem ze musi byc inny sposob :P

Ja też zrobiłem dokładnie to samo tyle że ja biegałem z 15 min.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu się podoba nowa twarz maxa?Ja wolę drugie wcielenie.Z 1 twarz maxa była jakaś "kwadratowa".

To normalne że twarz z drugiej części przygód MAXA była lepsza!

Podzczas powstawania pierwszej części technika stała na niższym poziomie niż dotychczas i twarz musiała być taka kwadratowa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie krotki ten Max payne 2.Grasz sobie myślisz że polowa gry a tu kuniec :D

To już mankament serii!

W dzisiejszych czasach prawie wszystkie gry odbiegają od oczekiwań pod tym względem!

Tak to już jest...ehh! :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...