Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metal15

OC i5 3350p na MSI b75ma-e33

Polecane posty

Witam. Jak w temacie, tylko chodzi o to że teoretycznie, i w sumie praktycznie tez turbo boost podkręca ten procek z 3,1 do 3,3 Tylko że w grach, i np w occt jest tylko 3,1 ghz !!! Dla czego ? Jak włącze test w occt i mam ten monitor od intela. to nie wskakuje na 3,3 przy 100% obciążeniu ! To jest dziwne. A np jak się komp włącza to pokazuje czasami te 3,3. Proszę was o pomoc bo przydało by się stałe 3,3 a nie wiem jak to zrobić. Ta płyta mnie chyba ogranicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy związane z podkręcaniem umieszczamy w subforum Podkręcanie. Temat przeniosłem.

Ta płyta mnie chyba ogranicza.

Skreśliłbym to "chyba". B75 i podkręcanie nie mają ze sobą po drodze. Od kręcenia procesorów na LGA 1155 są chipsety P67, Z68 i Z77 (jeśli żadnego nie pominąłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Ok podkręcanie wybiłem sobie z głowy, ale czy da się zatrzymać turbo boosta na 3,3 Nie wiem czytałem że w biosie ale nie umiem tego u siebie znaleźć. Czy na tej płycie chociaż tyle da się zrobić ?

Naprawdę nikt nie wie jak tego dokonań ? a może porostu się nie da i tyle ? Proszę was bardzo o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...