Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomczykolacz

Grand Theft Auto V - po uruchomieniu gra wyświetla tylko 30 fpsów. Po przełączeniu okna i powrotu do gry jest 45-60 fps

Polecane posty

Nazwa tematu brzmi dość dziwnie ale tak właśnie mam. Zauważyłem, że gra GTA V działa mi ok. tylko 30 klatek na sekundę zaraz po uruchomieniu. Jednakże jeśli zminimalizuję grę i np klikne gdzieś na pasku zadań, a potem wrócę do gry, to zyskuję kilkanaście klatek więcej, i tak za każdym razem.

Nie potrafię powiedzieć czy miałem tak od pierwszego uruchomienia gry. Może miałem ale nie zwróciłem uwagi. Zauważyłem to niedawno. Kolega miał podobnie ale z grą L.A Noir, która jest na tym samym silniku. Może to po prostu wina tego enginu? Da się jakoś naprawić ten problem bym od razu miał płynna grę bez jej minimalizowania i maksymalizowania? Nie jest to problem szczególnie dokuczliwy, no ale jednak trochę niekomfortowy.

Mój komp.

Win 7

Intel i5 4440

8 GB RAM

Grafika MSI GeForce GTX 660 2 GB RAMU

I druga kwestia. W opcjach graficznych gry jest suwak z napisem "Zróżnicowanie przechodniów". Do czego on służy? Czy jeżeli ustawię go na minimum to będę miał atak klonów wśród pieszych, a jak na maxa to każdy widywany człowiek będzie inny? Dobrze kombinuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...