Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lewy813

Rozwiązany: Counter-Strike Global Offensive reset kompa

Polecane posty

Witam!

Straciłem już kompletnie cierpliwość w szukaniu rozwiązań dotyczących mojego problemu, więc postanowiłem założyć temat.

Problemem jest, że komputer resetuje się po załadowaniu mapy w csgo.

Zrobiłem formata i wgrałem system Windows 64 bitowy (wcześniej miałem 32, wiec pomyslalem ze to tez moze byc przyczyną), posciagalem wszystkie mozlwie aktualne sterowniki (rowniez do biosu) i problem nadal występuje.

Podzespoły w moim komputerze to -

procesor: Intel Core i5-4440 (6M Cache, do 3.30 GHz)

karta graficzna: Radeon HD7770 1024MB

płyta główna: MSI H81M-E33

RAM: 4GB Vulcan Gold - DDR3-1600

Zasilacz: VS 450W ATX 120mm (marka Corsair)

Jeśli jest tu jakiś ogarnięty człowiek bardzo proszę go o pomoc, jestem zdesperowany, nie wiem co mam robić sad_prosty.gif

Grałem już na tym komputerze w GTA IV, Battlefielda 3 i 4 itp. więc CS GO powinien działać bez najmniejszego zawachania na full detalach..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej wpisalem te dwie pierwsze komendy - nie pomoglo, ta z video.txt pozornie pomogla, ale gdy podkrecilem ustawienia na max komp sie zresetowal po chwilowej grze, a config z video zniknal, wiecie czemu video.txt sie wyczyscil?

Komendy nie pomogly, macie jeszcze jakies pomysly?

Narazie jakos dziala tylko na srednich detalach, ale wczesniej tez mialem tak ze raz moglem grac a raz sie resetowalo wiec nie wiem ile to potrwa, a biorac pod uwage moj zestaw troche mnie to irytuje ze nie moge grac na full..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby video.txt się nie resetował daj ppm>właściwości>atrybuty-tylko do odczytu. Ewentualnie możesz w pliku video.txt zmienić "setting.mat_queue_mode" z "-1" na "2" albo odwrotnie jak masz "2" to ustaw "-1" . Jeśli to nie pomoże to tak jak kolega up pisze sprawdź temperatury cpu i gpu podczas grania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem te temperatury, na niższych detalach kiedy moge grac są całkowicie w normie. Teraz np gralem normalnie a przy zmianie mapy reset kompa..

Uzycie CPU bylo dosyc male, temperatura ok 37 stopni, pamiec RAM jednak dosyc sporo byla uzywana bo niecale 3 GB

Ta komenda "setting.mat_queue_mode" nic nie dała, i wrocilem do punktu w ktorym znowu nie moge zaladowac mapy chociaz mam ustawione mniejsze wymagania niz wczesniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...