Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin2126

Rozwiązany: Czy opłaca dołożyć mi się 4 gb ramu?

Polecane posty

Witajcie, tak jak w temacie, czy opłaca dorzucić mi się 4gb ramu do mojego komputera? Oto specyfikacja:

-Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660

-Intel Core i5 4460

-Aktualnie 4gb ramu ddr3

-Dysk 1TB

Oraz czy gdybym miał już 8GB to mogę próbować odpalić Gta 5 na high/ultra przy FullHD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest taka sprawa, nie wiem czy by to coś dało, ale gdy zamawiałem komputer mówili mi że na płycie głównej będę mógł umieścić 2 karty graficzne, w dumu mam GTS'a 250 tylko nie wiem czy on by coś dodał mocy czy to by było jak strzał w nogę, płyta główna to dokładnie G1.SNIPER B5 LGA1150 od Gigabyte a zasilacz Corsair VS550.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda DX12 ma nieco pod tym względem namieszać, ale póki co sytuacja wygląda tak, że łączyć można (z paroma wyjątkami) jedynie takie same karty. Teoretycznie można by było podłączyć tę kartę i korzystać z niej do PhysXa, ale przyda się to tylko w kilku tytułach (i moim zdaniem nawet w nich wiele nie da), a będzie się łączyć z większym poborem energii, wyższymi temperaturami i będzie wymagać bawienia się przejściówkami (bo VS 550 nie ma chyba wystarczającej ilości wtyczek PCIe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...