Skocz do zawartości

Rozwiązany: Company of Heroes 2 - po przekopiowaniu plików gry, Steam nadal próbuje ją pobrać


padalec112

Polecane posty

Kupiłem CoH 2 na Steam a z racji tego ,że mam wolny internet poprosiłem kolegę który już wcześniej zakupił grę aby zrzucił mi ją na dysk przenośny. Rozpocząłem pobieranie i wrzuciłem wszystkie pliki do folderu utworzonego przez Steam (Steam\SteamApps\downloading\231430). Sprawdziłem spójność plików wszystko było ok. Chciałem uruchomić grę lecz Steam od nowa zaczyna pobieranie. Próbując uruchomić przez .exe wyświetla się "Company of Heroes 2 przestał działać." Czy ktoś wie co zrobić aby nie pobierać 16 GB?

Zapoznaj się z regulaminem PD i zasadami nazywania tematów, tytuł wątku poprawiłem. - emqi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś pliki wrzucić do folderu gry, a nie pobierania? Tj. Odpal ściąganie na chwilę, spauzuj, wrzuć pliki do folderu gry i wznów/sprawdź spójność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wrzuca się do downloading. Zatrzymaj pobieranie (usuń grę) potem pliczki od kolegi przekopiuj do Steam/SteamApps/common/Company of Heroes 2 (jak nie masz folderu to go stworz). Nastepnie po skopiowaniu pliczkow uruchom pobieranie na steam. Aplikacja wykryje pliczki i ew. pobierze kilka MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iSoyer Zrobiłem tak jak napisałeś wyczyściłem cały folder przekopiowałem do Steam/SteamApps/common/Company of Heroes 2 i uruchomiłem instalację. Steam zrobił wyszukiwanie lokalnych plików lecz po tym od nowa zaczyna pobieranie 16GB. Macie może jeszcze jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj od kolegi, u którego instalowałeś grę plik "appmanifest_231430.acf" do C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps. Jeżeli instalowałeś na swoim koncie, to powinno być ok, jeżeli na koncie kolegi, to możliwe, że trzeba będzie zmienić "LastOwner" na Twoje ID.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytujesz ten plik który wkleiłeś i wpisujesz w odpowiednim polu swoje ID. Możesz je skopiować z manifestów innych zainstalowanych na Twoim koncie gier, ewentualnie w kliencie na swoim profilu PPM->"kopiuj adres strony", wkleić gdziekolwiek i na końcu będzie Twoje ID. Jeżeli w manifeście będzie jakaś ścieżka do folderu gry (nie zawsze jest, zależy od tego jak kolega instaluje), to też zmień ją na taką w której masz wklejone pliki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...